Skocz do zawartości
joanna_j

Przemówienia publiczne - szkolenie Ewy Wilmanowicz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 
marzysz, by pokonać strach przed mówieniem? Chcesz płynnie przedstawiać się nowo poznanym osobom, interesująco opowiadać o swoich pasjach i pracy zawodowej? Pragniesz tworzyć i prowadzić profesjonalne prezentacje naukowe i biznesowe, które otworzą Ci drzwi do dalszej kariery? Ten warsztat może Ci w tym pomóc.

Podczas treningu dowiesz się, jak przygotować proste teksty użytkowe na każdą okazję, przygotowywać prezentacje i przemówienia oraz jak panować nad głosem, mową ciała, a także czasem wystąpienia. Jak płynnie posługiwać się pomocami dydaktycznymi i nawiązywać kontakt z publicznością.

Potem pozostanie już tylko wstać, odważyć się i mówić, by doskonalić swój warsztat! 

Prowadząca szkolenie: 
Ewa Wilmanowicz – mówca, coach, master NLP

Termin: 14 czerwca 2016 roku, godz. 16:30 – 19:30

Bilety do nabycia tutaj: 242945-12.evenea.pl

Pozdrawiam,
Joanna J.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez xelesse
      Cześć.  Zastanawiam się nad zmianą kierunku na logistykę. Jednak boję się tego kroku, martwi mnie to, że zmienię i nagle okaże się, że logistyka to nie to. Dlatego zastanawiam się nad zrobieniem kursu. Kurs miałby za zadanie wprowadzić mnie w świat logistyki. Myślę, że to jakoś pomogłoby mi podjąć decyzję na temat studiów. Poza tym zawsze lepiej CV będzie wyglądać, bo póki co świeci pustką(chociaż nie wiem jak patrzą na takie coś pracodawcy). Gdybym zmieniła kierunek to to też byłaby jakaś baza pod to co będę mieć na studiach. Zastanawiam się też jaki kurs wybrać. Jest 3 dniowy kurs, który kosztuje 800zł, jest on na miejscu. Jest też internetowy, który jest teraz w promocji za 50zł... Oba kursy z certyfikatem. Niby stać mnie na ten za 800zł, ale nie mam dobrej sytuacji finansowej, więc wolałabym, żeby było taniej... Jeżeli o system nauki to wybrałabym ten na miejscu. Co o tym myślicie? 
    • Przez Joanna
      Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT w Warszawie zaprasza 02 czerwca 2016r. na Dzień otwarty i Warsztaty malarstwa cyfrowego, w siedzibie uczelni na ul. Newelskiej 6.

Dlaczego warto wziąć udział w wydarzeniu:

- aby poznać możliwości nowoczesnych technologii

- obudzić w sobie pasję tworzenia

- wymienić doświadczenia

- zdobyć wiedzę od specjalistów z branży

- wsiąść udział w malowaniu cyfrowym postaci na żywo

- sprawdzić profesjonalny sprzęt firmy Wacom oraz EIZO

- mieć możliwość obserwacji na żywo warsztatów najlepszych artystów cyfrowych oraz rozmowy z nimi

- skorzystać z otwartych wykładów przygotowanych przez WIT

CO W PROGRAMIE?

- Warsztaty Cyfrowego Malarstwa

- Pokazy Videomappingu

- Grafika 3D w nowych mediach

- Mappingtattoo – mapowanie cyfrowych tatuaży na modelach na żywo

- Warsztaty z tworzenia gier

Zapisy na warsztaty prowadzone są w dniach 21-27 czerwca: http://www.wit.edu.pl/dzienotwarty/
    • Przez Sebastian Szczęsny
      Często nie wystarczy dobry pomysł na własny biznes, żeby odnieść sukces. Porażka w prowadzonej działalności gospodarczej może wynikać z niedopasowania rodzaju aktywności biznesowej do osobowości charakteru. Introwertyk jako właściciel agencji public relations? Dusza towarzystwa jako osoba prowadząca biuro rachunkowego? Słabe szanse na sukces, prawda? No dobrze, ale jak sprawdzić który biznes pasuje najlepiej do mojego charakteru? Pomoże w tym WSAiB  im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni, organizująca otwarte, bezpłatne szkolenie na ten temat w siedzibie uczelni. Na zaproszenie  "Kwiatkowskiego" szkolenie poprowadzi 11 maja 2016 r. Magdalena Szostak, coach, trener, psycholog i przedsiębiorca z bogatym doświadczeniem, właścicielka firmy Congressio. Zobacz jak zapisać się na szkolenie.

• Przez Warsztaty Międzynarodwe
      W terminie 22- 30 kwietnia w Zatoniu koło Złocieńca odbędą się warsztaty rękodzielnicze, w których wezmą udział uczestnicy z pięciu państw - Polska, Czechy, Turcja, Macedonia i Rumunia.

Celem warsztatów jest zapoznanie się z różnymi technikami artystycznymi i rękodziełem. Uczestnicy dowiedzą się o tradycjach w innych państwach, odbędą spotkania z przedstawicielami różnych zawodów, zastanowią się nad powiązaniem swoich pasji z rynkiem pracy. 

Poszukiwani są uczestnicy w wieku 18-25 lat, zainteresowani rękodziełem lub innymi technikami artystycznymi. Projekt pokrywa koszty zakwaterowania oraz wyżywienia, a także część kosztów dojazdu do Szczecina. 

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy: miedzynarodowewarsztaty@wp.pl
    • Przez Łukasz
      Jak zadbać o bezpieczeństwo w dobie zagrożeń terrorystycznych – to temat bezpłatnego spotkania edukacyjnego, które odbędzie się 17 grudnia 2015 r. w WSAiB im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni. Współorganizatorem szkolenia jest Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku. Zapraszamy do udziału.

Szkolenie zostało przygotowane z myślą o kadrze kierowniczej i administracyjnej, osobach zarządzających obiektami wielkopowierzchniowymi, szefach firm, instytucji kulturalnych, szkół, centrów handlowo-usługowych, hoteli, obiektów sportowo-rekreacyjnych.

Organizatorami szkolenia są  Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni  i  Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak zachować się w sytuacjach zagrożenia terrorystycznego, jak postępować w trakcie wydarzenia i tuż po nim oraz co zrobić, aby zminimalizować straty.  Spotkanie poprowadzą funkcjonariusze służb specjalizujących się w zagadnieniach antyterrorystycznych.

Tematyka szkolenia obejmuje:
      zagrożenie w sytuacjach zakładniczych,
      zagrożenie ze strony aktywnego strzelca,
      zagrożenie w sytuacjach incydentów bombowych.

Zgłoszenia: należy przesłać do 15 grudnia, e-mail: bienkowska@wsaib.pl , w zgłoszeniu należy podać: imię, nazwisko, stanowisko, e-mail,  telefon kontaktowy i nazwę firmy/instytucji.

Kiedy i gdzie: 17 grudnia 2015 r. godz. 10.00- 13.00
      Aula Wyższej Szkoły Administracji i Biznesu im. E. Kwiatkowskiego w Gdyni ul. Kielecka 7.

Informacji udziela: Elżbieta Bieńkowska, e-mail: e.bienkowska@wsaib.pl, tel. 58 660 74 18.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• @balamarki Można przenieść się z Polski do Niemiec, ale tylko w teorii. W praktyce nawet przeniesienie się z jednej niemieckiej uczelni na inną jest bardzo trudne i w zasadzie możliwe tylko po ukończeniu przedklinicznej części studiów (pierwsze 4 semestry). Wówczas można zamienić się z innym studentem na miejsca (są specjalne fora gdzie studenci szukają partnerów do zamiany).  W Twojej sytuacji rozwiązaniem byłoby aplikowanie na studia w Niemczech "od zera". 60% miejsc na medycynie uczelnie przydzielają według własnych kryteriów - w podaniu podajesz wyniki swojej matury, piszesz, że studiujesz medycynę w PL i na 99% dostajesz miejsce na 1. semestrze.  Semestry w Niemczech to nie dokładnie to samo co w Polsce. W Niemczech uczelnie ustalają "proponowany" przebieg studiów, ale masz w zasadzie dowolność w ich organizacji - np. stwierdzasz, że w tym semestrze nie masz siły na naukę, i zamiast robić 6 przedmiotów robisz tylko jeden. Są pewne wymagania na zasadzie: jeśli chcesz robić biochemię to musisz zdać najpierw chemię, jeśli chcesz zacząć fizjologię musisz zdać najpierw fizykę etc.  Bo "przyjęciu" się na 1 semestr w Niemczech dogadujesz z dziekanatem zaliczenie z automatu tego co miałaś w Polsce (przez 4 pierwsze semestry na med. w Niemczech niema ocen - jest zaliczone, albo niezaliczone). Dalej studiujesz tak, jak to sobie zaplanujesz- np. teoretycznie jesteś na 1 semestrze, ale (w zależności od tego co zostało Ci zaliczone) robisz zajęcia np. z 3 czy 4 semestru.    Co do egzaminów to po 4 semestrze (idąc zgodnie z zalecanym programem) pisze się pierwszy egzamin lekarski (pisemnie: anatomia w tym histologia i embriologia, fizyka, fizjologia, chemia, biochemia, psychologia z socjologią oraz ustnie: anatomia w tym histologia i embriologia, biochemia i fizjologia). Niezależnie od tego na którym jesteś semestrze w Polsce musisz zdać ten egzamin żeby rozpocząć zajęcia z części klinicznej (semestr 5-10 idąc zgodnie z programem). Po części klinicznej piszesz pierwszą część drugiego egzaminu lekarskiego. Semestr 11 i 12 to PJ (praktisches Jahr, roczna praktyka). Po PJ zdajesz drugą, praktyczną część drugiego egzaminu lekarskiego i.... jesteś lekarzem.    
    • Kierunki są bardzo zbliżone do siebie. Na forum są już dość mocno opisane różnice. Poczytaj. Czy dasz sobie radę? Trudno powiedzieć. To już kwestia tego ile możesz poświęcić czasu.
    • Witam,   Dostałem się na studia zaoczne AiR i MiBM. Jestem już kilka lat po LO i wiedza z matmy i fizyki trochę zanikła. Staram się powoli nadrabiać zaległości. Kilka lat pracuję jako ślusarz i spawacz, doświadczenie z automatyką i elektryką( oprócz spawania) mam małe, postanowiłem w tym roku rozwijać swoją wiedzę do czego zachęca mnie też pracodawca ponieważ planuje wdrażać nowe maszyny do firmy. Chciałem się poradzić który kierunek jest lepszy? Czy mając trochę zaległości, sumiennie pracując mam szansę na ukończenie studiów?   Pozdrawiam
    • Witam Czy ma ktoś wiedze na temat prowadzenia zajęć i przeprowadzania egzaminów na WNE lub na WZ UW wobec studenta trybu niestacjonarnego (wieczorowe)
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.