Skocz do zawartości
Henryk

Portal z darmowymi ogłoszeniami: PSUEP.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

Jako studenci czasem szukamy miejsc, w których można coś sprzedać, kupić lub umieścić ogłoszenie, dlatego jeżeli macie podobne problemy, to chciałbym polecić wam umieszczenie ogłoszenia na Portalu Studentów Uniwersytetów Europejskich i Polskich, w skrócie PSUEP.pl.

Portal niedawno uruchomił możliwość dodawani ogłoszeń. Można to zrobić za darmo, po rejestracji.

Do ogłoszeń można dodawać zdjecia, a same ogłoszenia ważne są bezterminowo, aż do usunięcia przez ogłoszeniodawcę.

Aktualne ogłoszenia można umieszczać i przeglądać tu:

http://www.psuep.pl/ogloszenia/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oo! Bardzo fajny portal :) Dzięki za info! Ja ze swojej strony polecę natomiast stronkę http://www.anonsik.rzeszow.pl/ Sama korzystam z niej najczęściej i również jest spoko ;) Ogłoszenia za free można dodawać ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Polecam serwis ogłoszeniowy e-handelek.pl. 

Portal ogłoszeniowy e-handelek zaprasza firmy i użytkowników prywatnych do prezentowania swojej oferty, produktów i usług całkowicie za darmo w serwisie ogłoszeniowym e-handelek.pl.

W naszym serwisie oddajemy Tobie użytkowniku takie funkcje jak:

• auto-uzupełnianie danych w formularzach dodawania po uzupełnieniu w panelu użytkownika co przyśpiesza dodawanie ogłoszenia
  • dodawanie darmowych ogłoszeń, zleceń produktów
  • promowanie swoich ogłoszeń na: facebook, gadu gadu, twiter, nasza klasa i innych
  • dodawanie zdjęć
  • promowanie dodawanych ogłoszeń, produktów, ofert, zleceń itp w dowolnym momencie (opcja PU)
  • zarządzanie dodawanymi ogłoszeniami, produktami, ofertami, zleceniami itp w dowolnym momencie
  • schowek na obserwowane ogłoszenia, produkty, oferty, zlecenia itp
  • funkcja zmiany hasła, przypomnienia hasła użytkownika oraz wyślij ponownie link rejestracji
  • możliwość dodawania większej ilości zdjęć niż użytkownik nie zarejestrowany (funkcje konfigurowane w PA)
  • powiadomienia na e-mail o kończącym się okresie prezentacji ogłoszenia, produktu, oferty, zlecenia itp
  • promocje w serwisie - darmowe wpisy i promowania od administratora przydzielane użytkownikowi
  • możliwość podbijania ogłoszenia na liście wyników kategorii

Serdecznie zapraszamy!!!

http://www.e-handelek.pl

Polub nas na facebook
https://www.facebook.com/ehandelek/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez suzixe
      Dobry wieczór. W czerwcu pisałam maturę, wybieram się na stosunki międzynarodowe na UWr. Jest to moja wielka pasja od dziecka, dlatego cieszę się, że dobrze poszła mi matura i będę mogła spełniać swoje marzenia. Nasuwa mi się tylko pytanie co dalej. Długo czytałam o różnych ścieżkach kariery, na przykład o aplikacji dyplomatyczno-konsularnej. Mam co do niej jednak kilka pytań, oraz wątpliwości, byłabym bardzo wdzięczna za wszelką pomoc!
      1. Czy rzeczywiście tak trudno się na nią dostać? Trzeba koniecznie znać jakiś rzadki język obcy, aby mieć większe szanse? Jak tak to jaki?
      2. Jak wygląda praca po aplikacji. Czytałam że wysyłają nas na placówkę: Jak wygląda taka praca na placówce będąc świeżo upieczonym dyplomatą? Czy i jaka jest możliwość awansu, na jakie stanowisko? Czy koniecznie trzeba wyjechać daleko z kraju? (tu mi chodzi o względy takie jak rodzina i przyjaciele w Polsce), oraz czy można wracać do ojczyzny co ile się chce?
      3. Czy aby piąć się w górę w karierze dyplomatycznej trzeba koniecznie mieć zaplecze polityczne i układy z partią rządzącą, czy wystarczy "być dobrym w tym co się robi"? Jak to wygląda w tej kwestii?
      z góry dziękuję za pomoc, to dla mnie naprawdę ważne. Jeżeli macie jakieś inne ciekawe drogi kariery dyplomatycznej możecie dac znać! Jestem otwarta na nowe propozycje.
      Zuzanna
    • Przez Perokan
      Witam, 
      Jestem w trakcie analizowania kierunków studiów, gdyż chcę od października rozpocząć studia we Wrocławiu. Zastanawiam się nad dwoma kierunkami. Pierwszy to Gospodarka Przestrzenna, jako zamienna forma dla architektury, ponieważ niestety matura raczej nie da mi wystarczającej ilości punktów na Architekturę. Drugi to budownictwo. Obydwa kierunki planuję na PWr. Byłbym bardzo wdzięczny gdyby ktoś studiujący, któryś z kierunków byłby mi w stanie opisać jak wyglądają kierynki "od środka" i jak mniej więcej sprawa wygląda z zatrudnieniem, po ukończeniu, bo z tego co się doczytałem to niestety GP przegrywa na tym polu i z architekturą, i z budownictwem. Jak wygląda procent zdawalności na budownictwie i czy faktycznie są to takie ciężkie studia do przejścia, bo z tego co widziałem jest jednym z najliczniejszych kieruków.
    • Przez nszyler@interia.pl
      Cześć zdawałem maturę rok temu ale zdałem bardzo słabo bo angielski 34%, matematyka 44%, polski 56% i geografia 23% Geografie w tym roku zamierzałem poprawiać i chodź nauka mi idzie dobrze to nie umiem wbić się w klucz i naprawdę słabo idą mi arkusze. Przewiduje max 40%, chodź liczę na więcej, jednak nie nastawiam się na zbyt wiele. Myślałem o studiach na kierunku gospodarka przestrzenna. Na niektórych uczelniach jest to oblegany kierunek, na innych nie. Czy powinienem wydawać pieniądze na rekrutacje na topowe uczelnie czy z góry sobie je darować? Na jakie uczelnie jest najmniejszy próg żeby mieć szansę dostania się na studia? I czy w ogóle jest sens aplikowania na jakiekolwiek studia bo nie wiem czy z tak słabo zdaną maturą mam szansę gdziekolwiek się dostać?
    • Przez TextBookers
      Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!
       Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów tu https://www.textbookers.com/pomoc/wymagania-jakosciowe i sprawdź to.
      Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?
      To proste. Wystarczy wejść na stronę www.textbookers.com, założyć konto, napisać krótki tekst próbny, a następnie podpisać i przesłać nam umowę.  Po jej pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!

Zapraszamy także do udziału w Programie Partnerskim "Poszukiwanie copywriterów", dzięki któremu można zdobyć dodatkowe punkty wymienne na gotówkę. Szczegóły programu opisaliśmy na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• W tym problem ,że jeśli zaznaczę np. Wos to mogę się zapisać ale to nie zgodne z prawdą gdyż nie zdawałem tego przedmiotu. Na inne kierunki wystarczą 4 różne egzaminy a na ten 5 i zastanawiam się czy jest jakaś możliwość by aplikować gdyż po wyliczeniu moich wyników wystarczą one na wstępny próg(60 pkt) nawet nie dołączając tego ostatniego egzaminu i zastanawiam się czy da się z tym coś zrobić.
    • Bo brakuje Ci jednego przedmiotu? 
    • Jeśli psychologia to tylko kierunek psychologia studia jednolite mgr. Wszystkie podróbki tego kierunku omijaj szerokim łukiem. 
    • Hej.  Studiuję obecnie finanse i rachunkowość. Jestem po pierwszym roku. Jednak dręczy mnie myśl o zmianie studiów.  Szczerze mówiąc ten kierunek wybrałam już po napisaniu matury, na szybko. Stwierdziłam, że kasa z tego będzie I księgowe są potrzebne. Studia niekiedy są dla mnie ciekawe, ale czuję, że to nie to.  Od zawsze marzyła mi się psychologia. Nie poszłam na nią sama nie wiem czemu. Po prostu stwierdziłam, że finanse są bardziej opłacalne. Ale jednak chciałabym spróbować.  Niestety, ale w grę wchodzą jedynie studia niestacjonarne, bo muszę się sama utrzymywać. Też mój zasięg ogranicza się do Torunia.  Psychologia na umk odpada, bo jest tylko stacjonarna Za to znalazłam kierunek komunikacja i psychologia w biznesie. Wiem, że to nie to samo co zwykła psychologia,nawet bardzo nie to samo, ale ten kierunek ociera się nieco o psychologię i do tego ma przedmioty ekonomiczne, które są dla mnie interesujące. Też myślałam nad wsb, bo oni oferują psychologię niestacjonarna, ale sama nie wiem co myśleć o tej szkole trochę dręczy mnie myśl że jak niepubliczna to znaczy gorsza. Co mi poradzicie? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.