Skocz do zawartości
jooanna

Kurs makijażu i wizażu w Krakowie

Rekomendowane odpowiedzi

Kluczowe jest to, co dziewczyny robią po takich zajęciach - jaka część z nich faktycznie wykonuje to, czego uczyła się na zajęciach. Bo one mogą być fajne, pytanie tylko czy na nich faktycznie można się nauczyć zawodu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Joanna
      Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania WIT jest członkiem programu Cisco Networking Academy Program cisco.netacad.net, w ramach utworzonej przy uczelni Lokalnej Akademii CISCO kształcą się specjaliści ds. sieci komputerowych, nabierając umiejętności w obszarze działania i konfiguracji sieci komputerowych, konfiguracji i zarządzania routerami oraz switchami firmy CISCO.
      Obecnie trwa rekrutacja na nową edycję kursów CISCO na WIT!
      Program Akademii CISCO przy WSISiZ (tak jak każdej akademii CNAP czytaj więcej http://cisco.netacad.net ) ma za zadanie uporządkować wiadomości i przygotować do zdania egzaminu na certyfikat CCNA. Materiały szkoleniowe (http://cisco.wsisiz.edu.pl ) oraz egzaminy są w języku angielskim (semestr I oraz II posiada także wersję polską). Zajęcia w naszej akademii odbywają się 3 razy w tygodniu i trwają 4h lekcyjne. W tej edycji w chwili obecnej przewidujemy utworzenie jednej grupy pierwszego poziomu (20 osobowej - termin to czwartki 17:00 N407).
      Koszt uczestnictwa w tej edycji to 400PLN/semestr.
      http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco
      Osoby zainteresowane pierwszym semestrem zapraszamy do rekrutacji - osoby już zdecydowane zapraszam do zapisów gdyż decyduje kolejność zgłoszeń. Początek zajęć już w listopadzie.
      Zapisy i szersze informacje: http://akademia.wit.edu.pl/kurs/akademia-cisco

• Przez Martapalczynska
      Cześć wszystkim,
      Jestem lektorem j. Angielskiego, prowadzę własną działalność gospodarcza w zakresie szkoleń językowych. W ramach moich kursów oferuję kurs "Guide to the TOEFL Test". Jest to przygotowanie do egzaminu TOEFL iBT, który jest m.in. wymagany od kandydatów ubiegających się o miejsce na większości uniwersytetów zagranicznych.

Kurs trwa 8 tygodni. Zajęcia z lektorem są wzbogacone o ćwiczenia online. Więcej informacji znajduje się na stronie  online.angielskiwpracy.com.pl.

Pozdrawiam i zapraszam do zapisów na kurs.
    • Przez Joanna
      Dla wszystkich, którym podwinęła się noga na maturze polecam udział w tych bezpłatnych kursach organizowanych przez Wyższą Szkołę Finansów i Zarządzania w Warszawie. 

Zapisy już ruszyły!!!

Link do strony z zapisami: www.matura.vizja.pl
    • Przez pawelu
      Witam, 

gdzie polecacie pójść na szkolenie bezpiecznej jazdy?? Według Was Agencja Szkoleniowa Crusar4Rally będzie odpowiednia? Czy też mam poszukać jakiejś innej?? 
      Dodam tylko, że jestem z okolic Wrocławia. 
    • Przez monikakrot
      Zapraszam do współpracy tych z Państwa, którzy chcieliby pogłębić wiedzę z języka niemieckiego. Oferuje kursy językowe z niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Preferowane miejsca szkoleń to Poznań i Września, ale jestem otwarta na inne propozycje. Świadczę również usługi w zakresie tłumaczeń z niemieckiego. Zapraszam do kontaktu osoby prywatne, firmy i instytucje oraz zachęcam do odwiedzenia mojej strony internetowej w celu zapoznania się ze szczegółami mojej oferty. 
      Strona www: edu-niemiecki.eu

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Программное обеспечение позволяет провести качественную инвентаризацию склада за несколько минут. Проверяйте честность своих сотрудников и следите за состоянием оборудования. Узнайте больше здесь:  https://eqman.co/pl/  
    • Jak zaczęła się cała afera? Kobieta z dziekanatu nie policzyła mi indeksu. Zamiast tego, przepisała wartość punktów niezaliczonych, która deficytem nie była (np. brak rozróżnienia przedmiotów z i spoza programu) Okłamała zarówno mnie, jak i przełożoną, że indeks jest policzony. Od tego czasu zaczęły się represje i szykany, m.in trzymano mnie odciętego od systemu, nikt nie udział żadnych informacji, czy będę miał wpisane oceny, itd.  Wszystko to jako "kara" za to, że chciałem się odwołać od absurdalnej decyzji prodziekan. Nikt mnie nigdy nie przeprosił za rażące zaniedbania, pracownice dziekanatu dworowały sobie z całej sytuacji.
    • Witam. Jestem studentem 1 roku ekonomii. Bardzo się cieszę z wyboru tego kierunku. Na drugim roku będę musiał wybrać specjalność (wybiorę na 99% ekonometrię/statystykę). Jedną z karier jaką rozważam jest data analyst. Po ukończeniu studiów licencjackich będę chciał iść na studia drugiego stopnia, i tu pojawia się moje pytanie. Myślę nad dwoma kierunkami: Analityka gospodarczą( ekonometria, matematyka, statystyka, big data i BI, pogramy informatyczne typu SQL i R itd) Informatyka w biznesie( wprowadzenie do języków R i Python, bazy danych, big data, HTML, tworzenie aplikacji) Który z tych dwóch kierunków byłby lepszy. Mogę dosłać więcej szczegółów (plan lekcji, prezentację kierunki, opis itd.) Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.        
    • Cześć Dostałem się na 2 uczelnię i nie wiem co wybrać. Czy możecie mi napisać która będzie lepsza. Dostałem się na Bezpieczeństwo Narodowe na Uniwersytet Wrocławski i Akademie Wojsk Lądowych. Oczywiście chodzi mi o studia cywilne  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.