Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Olsztyn - piękna miejscowość położona nad wieloma jeziorami..., ale dla nas najważniejsze są studia. Co ciekawe nawet sam Uniwersytet Warmińsko-Mazurski położony jest nad jeziorem, gdzie corocznie odbywa się wiele imprez w tym kortowiada.

Na Warmii i Mazurach polecamy zapoznać się z ofertą uczelni:

Uniwersytet Warmińsko-Mazurskie,

Wyższej Szkoły Informatyki i Ekonomii TWP oraz Olsztyńskiej Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania im. Prof. T. Kotarbińskiego.

Więcej na:

http://olsztyn.studia.net/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli ktoś zamierza studiować weterynarię lub inne nauki przyrodnicze, to zdecydowanie polecam UWM. Natomiast jeśli chodzi o inne wydziały i kierunki, to cóż...bywa różnie. Wiem że ekonomiczne w porównaniu z UG nie wypadają źle. Na dziennikarstwo przyjmują masowo, ale to jak wszędzie. UG ma lepsze zaplecze praktyczno-techniczne, to na pewno. Ale jeśli chodzi o jakość zajęć, wiedzę i poziom, to podobno UWM jest lepszy w tym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tu się zgadzam. Studiowałem też przez pewien czas w Olsztynie i jest to jedno z ładniejszych miast, które nadają się do studiowania.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja się cieszę, że nie muszę do Olsztyna bo w moich Bartoszycach otworzyli Wyższą szkołę bezpieczeństwa i wybieram sie na bezpieczenstwo Narodowe. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 
    • Przez A2001
      Są tu może studenci wydziału prawa i administracji z Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu ? 
      Jaki kierunek studiujecie ? I jakie macie opinie ? 
    • Przez A2001
      Czy warto studiować prawo europejskie ? Nie ma na ten temat dużo informacji i zastanawiam się co wybrać: ten kierunek czy zwykle prawo
    • Przez Studia548
      Witam, myślicie ze mam małe czy duże szanse, aby dostac się na Informatyke stosowana i systemy pomiarowe na UWr mając ok.50/60 punktów? (Rozszerzenie mam z matematyki)
    • Przez Kinga_
      Cześć! Od października zamierzam zacząć studia w Warszawie (kierunek zarządzanie). Biorę pod uwagę 4 uczelnie prywatne: WSB (Wyższa Szkoła Bankowa), UTH (Uczelnia Techniczno-Handlowa), WSM (Wyższa Szkoła Menedżerska) oraz WSZ-SW (Warszawska Szkoła Zarządzania). Jak wiadomo, ile ludzi tyle opinii, ale może macie swoje własne na temat tych szkół lub znacie kogoś, kto tam studiuje. Proszę Was o doradzenie mi, którą z nich wybrać. Może wtedy będzie mi trochę łatwiej podjąć decyzję. Z góry dziękuję za wasze odpowiedzi. 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Dzień dobry, Postanowiłem założyć konto na forum, ponieważ jestem przed poważną decyzją. We wrześniu kończę 22 lata, skończyłem technikum a na studia dzienne poszedłem rok później.  Obecnie kończę rok I na studiach w Bydgoszczy. Moja dziewczyna ma możliwości i CHĘCI studiować w Poznaniu. Przed rozpoczęciem moich studiów pracowałem na 2 miesiące w  Anglii, a później przez pół roku w jednej firmie w Polsce. Moim celem była wyprowadzka do Poznania, ponieważ moje miasto jest dla mnie nudne i nie daje szerszych perspektyw - stąd zacząłem oszczędzać. Jednakże odszedłem od tego pomysłu ze względu na to, że chciałem wyjechać sam typowo do Pracy, nawet nie mając tam znajomych.  Na ten moment stoję nad wyborem czy nie zamieszkać z dziewczyną w Poznaniu + pracować tam na etat a 2 ostatnie lata dokończyć zaocznie. - mam również stypendium, które prawdopodobnie będę miał i w drugim roku.  Niestety mieszkam z Mama i Babcią, przez które czuje, że mam podcinane skrzydła - nie podzielają mojego wyboru tak jak  i większości - suma sumarum robię po swojemu i takie też zdanie usłyszałem po rozmowie z rodziną.  Pierwszy rok również skończę z dosyć dobrą średnia, co pewnie zapewni mi bezproblemowe przejście na tryb zaoczny. Co uważacie?     
    • Informatyka to w głównej mierze matematyka. Dlatego jest ona potrzebna na bardzo wysokim poziomie.
    • Utrzymać jestem pewien ze się utrzymam, na prawdę jeśli chce to potrafię przysiąść do nauki nauczyć się tego. Przed wszystkim infa mnie interesuje, chciałbym zostać programistą, na ta chwile dosyć dobrze ogarniam c++, potrafię stworzyć jakąś tam podstawową stronę ale to nie jest wyczyn. Wydaje mi się ze z utrzymaniem się nie będzie aż takiego wielkiego problemu. Ewentualnie jeśli nigdzie się już nie dostanę to pójdę do Vistuli na informatykę 
    • Proszę czytać ze zrozumieniem. Maturzysto! 2M - M oznacza matematykę X - oznacza inny przedmiot z listy. Na liście są wspomniane przez Ciebie przedmioty. Zgadza się? 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.