Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bydgoszcz to jedna ze stolic woj. kujawsko-pomorskiego, ale też duże centrum akademickie.

Macie jakiś pomysł na studia w tym regionie?

Polecam zapoznać się z ofertą Collegium Medicum UMK oraz Wydziałem Technologii i Inżynierii Chemicznej UTP.

Więcej informacji o studiach w Bydgoszczy znajdziecie na:

http://bydgoszcz.studia.net/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto na pewno zainteresować się studiami na filologii na UKW, mi się podobało. Fajni wykładowcy, miła atmosfera, generalnie wszystko ok, polecam:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie polecam CM UMK - wydział Lekarski! (kierunki : lekarski i biotechnologia medyczna) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Olsztynie jest chyba lepszy poziom  jesli chodzi o uczelnie medyczne. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W poprzednim miesiącu zakończyłam swoją przygodę ze studiami podyplomowymi w SKK na kierunku Oligofrenopedagogika. Myślę, że jest to bardzo nie doceniana placówka edukacyjna na rynku bydgoskim ponieważ nie tylko,że mają wykładowców z bydgoskich uczelni wyższych, często profesorów i doktorów to jeszcze mają najniższe czesne w regionie, porównując te kosmiczne ceny na niektórych uczelniach, to aż się śmiać chce za co oni biorą takie pieniądze:P także polecam:) p.s Pozdrowienia dla Pań z dziekanatu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SKK to nie uczelnia wiec ceny może miec niższe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez yokq
      Cześć,  

Chciałabym iść na studia podyplomowe z windykacji. Mam do wyboru kilka uczelni:
      - Główna Szkoła Handlowa w Warszawie,
      - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu,
      - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi (Centrum Kształcenia Zawodowego),
      - Uczelnia Łazarskiego w Warszawie (Centrum Kształcenia Zawodowego),

Która z nich jest warta uwagi i dlaczego? Każda wskazówka jest cenna
      Za każdą odpowiedź z góry dziękuję 
    • Przez nginsx
      Cześć! 
      Jest to mój pierwszy post i nawet nie wiem, czy to jest dobre miejsce na tego typu pytania i problemy, ale po prostu potrzebuję opinii z drugiej ręki (albo i rąk! wielu rąk). 
      Mianowicie wybieram się w tym roku na studia (o ile ich dożyję...) i składając na nie wybrałam pare kierunków, które mnie zarówno interesowały jak i ich ilość była w pewnym stopniu gwarancją, że się na coś dostanę i w końcu... dostałam. Na wszystkie. Ale nie przedłużając, jestem rozchwiana pomiędzy dziennikarstwem, o którym marzyłam od małego a pedagogiką opiekuńczą z profilaktyką uzależnień i socjoterapią i stąd mój problem oraz pytanie. Czy tu na forum znajdują się osoby, które studiują te kierunki i chciałyby mi o nich opowiedzieć, doradzić? Bądź tacy, którzy są w takiej samej sytuacji i po prostu chciałyby o tym z kimś pogadać. Czasu mam mało, bo 19 zaczynają się już zajęcia.
      Z góry wielkie dzięki:)
    • Przez Dreja05
      Siemka, kończę właśnie licencjat z administracji. Tak średnio czuje te studia i wgl i chciałbym trochę się podszkolić w czym i innym. A mianowicie iść na studia podyplomowe z Programowanie aplikacji webowych w środowisku Microsoft. Dobra będzie to opcja? 
    • Przez AgataP
      Hejka, dostałam się na SGH na studia wieczorowe oraz na UEP na dzienne. Kompletnie nie wiem, które wybrać. Boje się, że jeśli nie wybiorę SGH to dużo stracę, jest to jednak bardzo renomowana uczelnia. A wy co byście wybrali? I czym kierowalibyście się? 
    • Przez whereyouaregoingjoanne
      Potrzebuje pomocy. Dostałam się na studia FiR i mam mase wątpliwości jaki tryb wybrać. Czy studiować dziennie i pracować w weekendy (praca dorywcza - kelnerka ) czy studiować zaocznie i pracować w tygodniu ( zbierać doświadczenie np. praktyki, kursy rachunkowości ...). Co sądzicie, jaki tryb wybraliście i czy jesteście zadowoleni ?

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Dziś on line studiują wszyscy z powodu pandemii. To, co kiedyś wydawało się mało wartościowe bo nauki przez Internet nie doceniali ani pracodawcy ani studenci, dziś stało się normalnością. Ja wybrałam Polski Uniwersytet Wirtualny z Łodzi, bo maja bardzo przyszłościowe kierunki. Jak dla mnie Grafika ze specjalnością grafiki 3D, grafiki do gier. 
    • Cześć, przychodzę z do Was z pytaniem co do wyboru studiów i moich szans. Planuje iść na kierunek pilotaż. Jak na razie rozpatrywałem 3 uczelnie - LAW Deblin, Politechnika poznańska oraz Politechnika Rzeszowska. Czy ktoś był na tych uczelniach bądź studiuje i mógłby się wypowiedzieć? Głównie mi chodzi o progi czy trudno jest się dostać szczególnie do Dęblina (z tego co widziałem to jest tylko 27 miejsc). Rzeszów najmniej mnie zachęca przez to, że jest wymagana licencja PPL we własnym zakresie (koszt 30 000zł, na pozostałych dwóch wysztko zaczyna się od 0). Czy brać jecsze pod uwagę inne uczelnie z tym kierunkiem niż te 3 o ile takie są? Uczniem jestem przeciętnym/dobrym. Na maturze zdaje rozszerzoną matematykę, informatykę (jestem w technikum informatycznym i na wszelki wypadek nie dostania sie na te uczelnie planuje informatyke na WAT) i możliwe, że rozszerzony angielski. Myślę, że jakbym się przyłożył to z matematyki i informatyki mniej wiecej 60-70%. Najbardziej mi zależy na Dęblinie. Za wszelkie odpowiedzi z góry dzięki
    • Że względu na renomę SGH i Łazarski. 
    • Cześć,     Chciałabym iść na studia podyplomowe z windykacji. Mam do wyboru kilka uczelni: - Główna Szkoła Handlowa w Warszawie, - Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Poznaniu, - Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi (Centrum Kształcenia Zawodowego), - Uczelnia Łazarskiego w Warszawie (Centrum Kształcenia Zawodowego),   Która z nich jest warta uwagi i dlaczego? Każda wskazówka jest cenna Za każdą odpowiedź z góry dziękuję 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.