Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć :) Jestem w trakcie powtarzania 2 roku studiów, ale na szczęście udało mi się zdać egzamin z powtarzanego przedmiotu oraz zaliczyć wszystkie różnice programowe z 1 i 2 roku studiów. Jeśli chodzi o 3 rok studiów to też wszystkie przedmioty mam zaliczone, ale przez to że spadłam o rok niżej zmienił się tok studiów i zostały mi narzucone różnice programowe, które mam realizować w przyszłym roku akademickim. Rozmawiałam już w tej sprawie z dziekanatem, ale Pani w dziekanacie stwierdziła, że nie ma możliwości abym od semestru letniego zaczęła studia od 7 semestru (4 rok), tylko najpierw muszę zrealizować różnice programowe, czyli tak naprawdę kolejny rok jestem w plecy. :( Moje pytanie brzmi czy ewentualnie mogę się z tym jeszcze udać do dziekana lub napisać jakieś podanie/wniosek w tej sprawie czy to już raczej nie ma sensu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Tak, to są studia jednolite magisterskie i w tym problem niestety. Pani w dziekanacie twierdzi, że ten 3 rok nie będzie w systemie wpisany jako powtarzanie roku lecz kontynuacja i dlatego nie mogę od października pójść na 7 semestr, bo będę kończyć studia z rocznikiem, z którym teraz powtarzałam rok. Pani Dziekan kilka miesięcy wcześniej napisała mi w mailu, że teoretycznie w roku akademickim 2021/2022 będę realizować jedynie różnice programowe na roku 3, więc nie wiem czy coś tutaj jeszcze pomoże. 

W regulaminie uczelni jest zapis mówiący, że: "Dziekan po zasięgnięciu opinii Kierownika jednostki realizującej dany przedmiot, może zezwolić studentowi powtarzającemu rok studiów na uczestniczenie w zajęciach kolejnego roku i przystąpienie do zaliczeń i egzaminów z tych przedmiotów". Tylko jak twierdzi Pani w dziekanacie ten 3 rok już nie będzie wpisany w systemie jako powtarzanie roku i w tym cały problem, bo w sumie będę na tym 3 roku już po raz drugi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.