Skocz do zawartości
Domi

Mamy zwycięzców!

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to trwało, ale wybraliśmy! Oczywiście zwycięzców konkursu "Kultury świata na językach" :)

W kategorii Najlepszy wpis konkursowy: 

I miejsce przyznaliśmy Użytkownikowi samuel23

II miejsce zdobyła Magdalena Łuczak

W kategorii Najlepszy komentujący:

Zdobywczynią I miejsca jest Panna Pierniczkowa

II miejsce zajął milosz

Zdobywcy pierwszych miejsc w obu kategoriach otrzymają tablety Prestigio MultiPad. Nagrodą za drugie miejsce są zestawy książek. Z nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom Konkursu dziękujemy za duże zaangażowanie. Nie zostawiamy Was jednak z niczym - na Forum trwa nadal konkurs Studencki Słownik. Zachęcamy od udziału!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez M@ti
      Cześć, chciałem z ciekawości zapytać jak wam w tym roku (2018) poszła matura z historii, Angielskiego i Polskiego?
    • Przez rafaello
      Witam,
      Gdzie miałbym szansę się dostać na studia informatyczne albo o podobnej tematyce z takimi wynikami z matury : J.Polski - 70% , J.Angielski - 60 %, Matematyka - 80% , Informatyka rozszerzona - okoł 40% ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez Lukas Duszak
      Witam serdecznie!
      Jestem na III semestrze studiów studia.net/informatyka. Piszę temat w celu uzyskania informacji o tym czy te studia trzeba robić aby tylko uzyskać tytuł i dokument nie patrząc w ogóle na oceny byle by tylko nie było ocen 2? czy prawie niczego na studiach nie uczą konkretnego tylko wszystko ogólnie i tylko trzeba to po prostu zaliczyć? Czy po studiach zabrać się za samemu za jakiś konkretny język programowania czy jeszcze coś więcej robić aby uzyskać z tego stały dochód? proszę o jeszcze więcej informacji jeśli ktoś by posiadał, jeśli uzyskam więcej informacji na ten temat na pewno się przydadzą.. Bardzo proszę o udzielanie informacji.
    • Przez benio102
      Dzisiaj otrzymałem wyniki z rekrutacji na politechnikę gdańską niestety nie dostałem się na wydział który chciałem, czyli ETI (Elektronika, telekomunikacja, Informatyka) złożyłem na każdy z 5 kierunków z czego wiedziałem, że na 3 z nich miałbym wystarczającą ilość punktów w porównaniu z progami z poprzednich lat. mam 55 punktów progi wahały się od 46-52. Nie dostałem się jednak na żaden z kierunków na tym wydziale i w związku z tym zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem? Czy politechnika gdańska robi jeszcze jedną rekrutacje w której dopiero wtedy osiągany jest ten niski próg?
      Jutro jadę do dziekanatu porozmawiać jak wygląda sytuacja w związku z tym, ale jestem ciekaw też wypowiedzi osób które może miały ten lub podobny problem
    • Przez lol
      Czy dostanę się na kierunek Kierunek ekonomia lub prawno ekonomiczny w poznan.studia.net jesli miałbym 90 procent z angielskiego podstawa i 70 z matmy

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Tak chyba zrobię :)  a dietetykę można zawsze później uzupełnić jako 2 letnie mgr albo jakąś podyplomówkę
    • Cześć, piszę pracę magisterską dotyczącą gier komputerowych i graczy. Będę bardzo wdzięczny za wypełnienie ankiety: http://bit.ly/2ImmdXD - chętnie odwdzięczę się tym samym :)
    • Trudność to rzecz względna, bo dla każdego jest trudne co innego i tylko Ty wiesz, co jest trudne dla Ciebie. Dla jednego będzie trudna fizyka, a dla innego rzeźbienie w glinie na ASP, co z kolei dla kogo innego może być czystą przyjemnością. 
    • Zwrócenie uwagi na brak kompetencji językowych to nie obrzucanie gównem, jak raczyłeś to ująć, a próba wyjaśnienia, że być może nie mogłeś znaleźć zatrudnienia jako specjalista od języka nie dlatego, że ogólnie nie ma zapotrzebowania na specjalistów od języka, tylko może nie jesteś aż takim specjalistą i nie masz wymaganych w tym obszarze umiejętności. Znajomość interpunkcji jest taką samą umiejętnością jak każda inna. Po prostu w jednych zawodach się jej wymaga, a w innych nie. Jeśli chciałbyś pracować jako specjalista do spraw językowych, czy to w Polsce, czy w Wielkiej Brytanii, to brak tej umiejętności prawdopodobnie by Cię zdyskwalifikował. I zaręczam Cię, że tak by było w firmach takich jak Penguin, Hachette, HarperCollins czy Bloomsbury, że o Oxford University Press nawet nie wspomnę. Ba, byłoby tak nawet w lwiej części biur tłumaczeń. Bo tego właśnie wymaga się od specjalisty zajmującego się językiem, że będzie robił to lepiej od innych i będzie w stanie opracowywać teksty. Tak samo jak od programisty wymaga się umiejętności programowania, a od pielęgniarki umiejętności założenia wenflonu. Warto podkreślić, że chodzi właśnie o umiejętność, a nie o skończony kierunek, bo to jeszcze niczego nie gwarantuje. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.