Skocz do zawartości
Domi

Mamy zwycięzców!

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę to trwało, ale wybraliśmy! Oczywiście zwycięzców konkursu "Kultury świata na językach" :)

W kategorii Najlepszy wpis konkursowy: 

I miejsce przyznaliśmy Użytkownikowi samuel23

II miejsce zdobyła Magdalena Łuczak

W kategorii Najlepszy komentujący:

Zdobywczynią I miejsca jest Panna Pierniczkowa

II miejsce zajął milosz

Zdobywcy pierwszych miejsc w obu kategoriach otrzymają tablety Prestigio MultiPad. Nagrodą za drugie miejsce są zestawy książek. Z nagrodzonymi skontaktujemy się drogą mailową.

Zwycięzcom gratulujemy, a wszystkim Uczestnikom Konkursu dziękujemy za duże zaangażowanie. Nie zostawiamy Was jednak z niczym - na Forum trwa nadal konkurs Studencki Słownik. Zachęcamy od udziału!

• Like 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

• Podobna zawartość

• Przez M@ti
      Cześć, chciałem z ciekawości zapytać jak wam w tym roku (2018) poszła matura z historii, Angielskiego i Polskiego?
    • Przez rafaello
      Witam,
      Gdzie miałbym szansę się dostać na studia informatyczne albo o podobnej tematyce z takimi wynikami z matury : J.Polski - 70% , J.Angielski - 60 %, Matematyka - 80% , Informatyka rozszerzona - okoł 40% ?

Z góry dziękuję za odpowiedź. 
    • Przez Lukas Duszak
      Witam serdecznie!
      Jestem na III semestrze studiów informatyki. Piszę temat w celu uzyskania informacji o tym czy te studia trzeba robić aby tylko uzyskać tytuł i dokument nie patrząc w ogóle na oceny byle by tylko nie było ocen 2? czy prawie niczego na studiach nie uczą konkretnego tylko wszystko ogólnie i tylko trzeba to po prostu zaliczyć? Czy po studiach zabrać się za samemu za jakiś konkretny język programowania czy jeszcze coś więcej robić aby uzyskać z tego stały dochód? proszę o jeszcze więcej informacji jeśli ktoś by posiadał, jeśli uzyskam więcej informacji na ten temat na pewno się przydadzą.. Bardzo proszę o udzielanie informacji.
    • Przez benio102
      Dzisiaj otrzymałem wyniki z rekrutacji na politechnikę gdańską niestety nie dostałem się na wydział który chciałem, czyli ETI (Elektronika, telekomunikacja, Informatyka) złożyłem na każdy z 5 kierunków z czego wiedziałem, że na 3 z nich miałbym wystarczającą ilość punktów w porównaniu z progami z poprzednich lat. mam 55 punktów progi wahały się od 46-52. Nie dostałem się jednak na żaden z kierunków na tym wydziale i w związku z tym zastanawiam się, czy ktoś miał taki problem? Czy politechnika gdańska robi jeszcze jedną rekrutacje w której dopiero wtedy osiągany jest ten niski próg?
      Jutro jadę do dziekanatu porozmawiać jak wygląda sytuacja w związku z tym, ale jestem ciekaw też wypowiedzi osób które może miały ten lub podobny problem
    • Przez lol
      Czy dostanę się na kierunek ekonomia lub prawno ekonomiczny w poznaniu jesli miałbym 90 procent z angielskiego podstawa i 70 z matmy

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Inne studia magisterskie? Studia II stopnia mają być rozwinięciem wiedzy ze studiów I stopnia. Inne to możesz wybrać studia podyplomowe. To co wybierzesz jest bardzo indywidualne - zależy od Twoich preferencji. Skoro nie chcesz pracować w logistyce to po co się męczyć.
    • A co to ma do działu przedstaw się? Nazywa się Pani planet akademicki. Proszę pisać w odpowiednich działach.
    • Poczytałam o wszystkich kierunkach włącznie z logistyką. Z wszystkich kierunków, które wymieniłam najbardziej ciągnie mnie do budownictwa. Zniechęcają mnie niestety zarobki i słowa pracujących w branży cytuję: "praca bez przyszłości, wieszanie psów na inżynierach, kobiety nie nadają się na budowę". Jestem osobą, która nie lubi pracy za biurkiem, gdy byłam mała często rysowałam budynki, pokoje, projektowałam itp. nie mam nikogo w rodzinie w tej branży  Inżynieria środków transportu wydaję się też ciekawa, ponieważ wiąże co prawda ze sobą logistykę ale uczy także o budowie środków transportu tj. kolej (co wydaje się bardzo interesujące). Interesuje się podstawami programowania tj. HTML, CSS, które opanowałam dość dobrze, jednak na informatykę się nie dostanę i już za późno :/  Wybranie filologii tureckiej, rosyjskiej również wydaję się okej. Boję się, że znów popełnię błąd. Może lepiej zostać na logistyce, w końcu ponoć jest to dość przyszłościowe i za 2,5 roku wybrać inne studia magisterskie?
    • Skąd w tak młodych osobach słowo "witam", wita gospodarz swoich gości. Jak wiadomo, gospodarzem nie jesteś. A jesteś na rozszerzonym polskim. Po prostu nie wypada.  Profil liceum w większości nie wymusza tego co zdajesz na maturze. Zdaj rozszerzenie z matematyki i masz po problemie. Nic innego ze szkoły średniej Ci się specjalnie nie przyda.  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.