Skocz do zawartości
niktwazny

Obrona po kilku latach od absolutorium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Skończyłem studia(zaliczyłem wszystkie przedmioty bez obrony pracy magisterskiej) w październiku 2015 jednak nie obroniłem się do dziś. Uczelnia do krakowski AGH wydział Elektrotechniki, Automatyki, studia.net/informatyka i Inżynierii Biomedycznej. Pytałem w dziekanacie, trzeba będzie nadrobić różnice programowe.

Porównując syllabusy aktualne na rok 2018/2019 i te obowiązujące w roku kiedy rozpoczynałem studia 2013/2014 okazuje się, że w większości przedmiotów takie informacje jak punkty ECTS, tematyki wykładów, laboratoriów nie są zgodne słowo w słowo z obecnymi choć nie są to duże różnice. Najczęściej przedmioty, które ukończyłem miały 30pkt ECTS a obecnie mają 28 bo dodano jakiś nowy przedmiot w danym semestrze. Czy w takim przypadku jest szansa na przepisanie oceny? Rozumiem, że ostateczna decyzja należy do prodziekana, jednak we wniosku muszę te moduły wpisać i tutaj pytanie czym się kierować w takim przypadku? Może ktoś był w takiej sytuacji na tej uczelni i wydziale?

Poniżej link do wniosku o reaktywację na semestr ze strony uczelni

https://www.eaiib.agh.edu.pl/files/dok-do-pobrania/20160901141756-podanie_o_reaktywację na semestr.doc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem nadzieję, że jakoś da się załatwić wznowienie studiów na dzień obrony ale niestety nic z tego, minęły 4 lata, w regulaminie studiów jest jasno napisane że można się reaktywować do jednego roku od absolutorium.

W pierwszym poście głównie chodziło mi o wyjaśnienie czy w te różnice programowe to tylko przedmioty nowe, których nie było gdy studiowałem i to właśnie je będę musiał zaliczyć, czy zmiany np w tematyce jednego czy dwóch wykładów, usunięcie wykładu itp będzie kwalifikowało przedmiot do powtarzania.

I jeszcze jak to jest, z tego co teraz widzę pojawiły się 4 nowe przedmioty:

- semestr 1 - przedmiot humanistyczny do wyboru i nie ma wśród nich przedmiotu, który zaliczyłem

- semestr 2 - przedmiot humanistyczny do wyboru, na sem 2 w ogóle nie było przedm. humanistycznego

- semestr 2 - przedmiot, którego nie było

- semestr 3 - przedmiot, którego nie było

 

ale nie ma ich w programie studiów niestacjonarnych(za wyjątkiem przedmiotu z sem 3) które rozpoczynają się od października, czy w takim przypadku te przedmioty uzupełnia się w terminach ich odbywania się na studiach stacjonarnych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.