Skocz do zawartości
Pyrozaur

Dietetyka szkoły prywatne.

Rekomendowane odpowiedzi

Ok, zrobiłem research odnośnie uczelni i ich programów nauczania i moje 2 typy to Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia oraz Prywatna Wyższa Szkoła Nauk Społecznych, Komputerowych i Medycznych(PWSBiA). Czy ktoś na forum studiował na którejś z nich i może mi co nieco na ten temat napisać? A może ktoś ma informacje od np. kolegi, który jedną z tych uczelni skończył lub studiował ale nie dokończył? Za wszelkie informacje dotyczące tych uczelni będę bardzo wdzięczny :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie nie ma dobrych szkół prywatnych w Warszawie, który by miały dietetyką. To raczej takie szkoły no name, które się nawet w rankingach nie pojawiają. Gdybym już jednak miała coś wybrać, wybrałabym Wyższą Szkołę Rehabilitacji, bo ona jednak specjalizuje się w takich okołomedycznych tematach (ma też ratownictwo medycznie i fizjoterapię), albo właśnie Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia z tych samych powodów (oni mają tam głównie kosmetologię i chemię kosmetyczną). Na pewno nie PWSBiA, bo to opinie ma tragiczne i już ledwo zipie, a ten kierunek otworzyli tak całkiem od czapy, bo nic z takimi naukami nie mieli wcześniej wspólnego. Dietetyka jest jeszcze w Szkole Głównej Turystyki i Rekreacji, która jest częścią grupy Vistula. I przez tę Vistulę się nawet kilka razy w jakichś rankingach pojawiła, ale sama nie wiem, co o niej myśleć. Vistula to w ogóle specyficzne miejsce. Tam prędzej na korytarzach usłyszysz języki z byłych republik radzieckich i Afryki niż polski, a właściciele to są w ogóle zdaje się z Turcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.12.2018 o 12:10, aguagu napisał:

Na pewno nie PWSBiA, bo to opinie ma tragiczne i już ledwo zipie, a ten kierunek otworzyli tak całkiem od czapy, bo nic z takimi naukami nie mieli wcześniej wspólnego.

czy rzeczywiście jest tam tak źle jak to przedstawiasz ? Na goglach (wiem że to marne źródło wiedzy) ma najlepszą opinię z tych wszystkich uczelni.

 

W dniu 11.12.2018 o 12:10, aguagu napisał:

Wyższą Szkołę Rehabilitacji, bo ona jednak specjalizuje się w takich okołomedycznych tematach (ma też ratownictwo medycznie i fizjoterapię), albo właśnie Wyższą Szkołę Inżynierii i Zdrowia z tych samych powodów (oni mają tam głównie kosmetologię i chemię kosmetyczną).

Też właśnie zastanawiam się nad tymi uczelniami , ze względu że tematykę mają głównie medyczną i nie mogę się zdecydować. Logistycznie dla mnie i programowo są bardzo zbliżone do siebie :///

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.