Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

potrzebuje pomocy w badaniach. Jeśli ktoś może i chce, to proszę o wypełnienie ankiety. Nie zostało dużo czasu, ale mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się to wykonać :D 

http://www.ebadania.pl/ff53af87d7d3c16d

Z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Megi
      Dzień dobry ,    Jestem Studentką V roku Psychologii na Uniwersytecie SWPS 

Zapraszam Państwa do wzięcia 
      udziału w badaniu Relacji Rodzicielskiej. 

Stworzyłam narzędzie  badawcze które posłuży mi do napisania pracy magisterskiej na temat relacji ojców z dziećmi.

Dlatego Proszę o pomoc Panów spełniających się w roli ojca  o wypełnienie ankiety , obejrzeniu kilku filmików i udzielenie odpowiedzi na pytania.

Badanie jest anonimowe.

Link do badania :          https://forms.gle/9NdCdmCfwmx5QqDSA  
      *Jeśli byłaby możliwość   udostępnienia informacji dalej i przekazania linku  do badania  większej   liczbie osób -  (Panów/ ojców)   byłabym wdzięczna
    • Przez TextBookers
      Zapraszamy do współpracy z serwisem TextBookers!
       Poszukujemy autorów, którzy chcieliby rozpocząć współpracę przy realizacji tekstów obcojęzycznych – w języku angielskim i niemieckim. Zapewniamy przejrzyste warunki współpracy, proste zasady wypłat , atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od tego, jak Twoje teksty oceniać będą klienci, a także, a może przede wszystkim, zlecenia dostępne 24 h na dobę. Pracujesz, kiedy chcesz, wszędzie tam, gdzie masz dostęp do Internetu. Masz wątpliwości, czy to dla Ciebie – poznaj jakości tekstów tu https://www.textbookers.com/pomoc/wymagania-jakosciowe i sprawdź to.
      Serwis Texbookers od momentu powstania zapewnia Klientom serwisu dostęp do treści SEO w każdej jakości, a Autorom – stałą możliwość pisania i zarabiania. Rozwijamy się dynamicznie, a dzięki temu możemy poszerzać zakres naszych usług. Chcesz dołączyć do grona Autorów tworzących nową jakość w naszym Serwisie?
      To proste. Wystarczy wejść na stronę www.textbookers.com, założyć konto, napisać krótki tekst próbny, a następnie podpisać i przesłać nam umowę.  Po jej pozytywnej weryfikacji, pozostaje Ci jedynie rozpocząć realizację tekstów!

Zapraszamy także do udziału w Programie Partnerskim "Poszukiwanie copywriterów", dzięki któremu można zdobyć dodatkowe punkty wymienne na gotówkę. Szczegóły programu opisaliśmy na naszym blogu https://www.textbookers.com/blog/program-partnerski-poszukiwanie-copywriterow/

Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia

Zespół TextBookers.com 
    • Przez Mateusz_G
      Cześć, w ramach pracy licencjackiej prowadzę badania preferencji dotyczących redystrybucji dochodu i proszę Was o pomoc - wzięcie udziału w badaniu. Forma jest ciekawa, a badanie trwa 2 minuty:
      Link do badania (klik)
      Z góry Wszystkim dziękuję! 

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• To zależy od tego, ile osób się zgłosi. Jeśli mniej, niż jest miejsc, przyjmą wszystkich*, jeśli więcej, kogoś odrzucą i to będą osoby z najsłabszymi wynikami. Tylko weź pod uwagę, że na UW od tego roku, żeby w ogóle móc wziąć udział w rekrutacji, musisz mieć wszystkie wymagane przedmioty, czyli w przypadku wieczorowego prawa polski, matematykę i język obcy.    *większość uczelni ma też ustalony jakiś próg minimalny, poniżej którego nie przyjmują. 
    • Ubiegaj się o warunkowe zaliczenie roku. Wówczas płacisz tylko za poprawkę egzaminu. W przypadku repety cały rok nic nie robisz tylko poprawiasz 1 przedmiot z rokiem niżej. 
    • Dzień dobry! Zacznę od tego, że pisałam już jakiś czas temu do uczelni z moim problemem, ale niestety przez obecną sytuację i zamieszanie organizacyjne do tej pory nie otrzymałam od nich odpowiedzi, a chciałabym już jakoś działać w tej kwestii. Otóż jestem studentką studiów licencjackich. Od października powinnam iść na 3 rok. Na drugim roku zaliczyłam cały semestr zimowy, problem pojawia się z letnim. Mam niezaliczenie z tylko jednego przedmiotu, natomiast cała reszta ładnie zdana. Jako, że u nas nie ma w tym przypadku sesji poprawkowej automatycznie nie zaliczyłam semestru. Profesor twierdzi, że warunek mi nie przysługuje (nigdy żadnego nie brałam, to mój pierwszy raz jak nie zdałam). Nie wiem na jakiej zasadzie przysługuje się warunki, czytałam regulamin uczelni i niestety nie znalazłam tam nic przydatnego. Przez tę całą sytuację czuję się kompletnie zagubiona i nie mam pojęcia jak to wszystko zorganizować. Usłyszałam, że mogę wziąć powtórkę na cały 2 rok lub na ten jeden semestr letni. I tu pojawia się moje pytanie. Nie wiem jak to wygląda od strony praktycznej. Czy opcja z powtórką semestru letniego oznacza, że przez całe półrocze będę wisiała w czasoprzestrzeni i dopiero od marca będę uczęszczać tylko na ten jeden przedmiot? (Dostałam informację, że oceny z reszty przedmiotów zostaną mi przepisane) Czy może normalnie pójdę od października, a potem od marca będę musiała kontynuować trzeci rok robiąc normalnie dyplom, jednocześnie robiąc zadania zaliczające ten przedmiot? Trochę się boję, że jak pójdę na jeden semestr to nie poradzę sobie z ilością pracy, a wzięcie całego roku również jest dość problematyczne.
    • Wiążąca - zobacz ile osób przyjęli rok temu na niestacjonarne i będziesz miał odpowiedz.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.