Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Mariusz123
      Cześć wszystkim. Nazywam się Mariusz Suder.
      Chciałem polecić fajny program do nauki dowolnych języków Speaking Teacher
      Znajduje się w nim dużo przygotowanych materiałów do nauki angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego.
      Poza tym Speaking Teacher jest wyposażony w edytor tekstowy dzięki czemu można przygotować własne testy w dowolnych językach.
      By w pełni korzystać z programu potrzebne są zainstalowane głosy SAPI5, na mojej stronie znajdują się linki do pobrania darmowych lub testowych głosów w różnych językach.

Programu może również funkcjonować w specjalnym w trybie dla niewidomych wówczas Speaking Teacher mówi wszystko co potrzebne.
      Speaking Teacher AB3 w pełni funkcjonalnej wersji testowej dostępny jest na stronie (system Windows):
      https://www.sudermariusz.com.pl/polski/speakingteacher.html

a tu bezpośredni link do pobrania:
      https://www.sudermariusz.com.pl/download/instaler_st_ab3.exe

• Przez Kargul
      Cześć wszystkim, piszę aby zasięgnąć porady dotyczącej rekrutacji na kierunek filologia angielska. Od dłuższego czasu marzą mi się studia właśnie na tym kierunku. Mam jednak wątpliwości, czy jakakolwiek uczelnia publiczna przyjmie mnie z mniej więcej takimi wynikami:  angielski podstawowy 90%, angielski rozszerzony 60-70%, polski rozszerzony 70%. Będę wdzięczna za każdą odpowiedź, bo o nie wiem czy marzenia nie przewyższają możliwości. 
    • Przez Dominika2017
      Witam , 
      Mam do sprzedania pracę licencjacką , którą sama napisałam i obroniłam w 2014 r. 
      Praca ma 50 stron. 
      Obroniłam ją na ocenę 5 . 
      Temat : 

READING COMPREHENSION AS A WAY OF DEVELOPING STUDENT ’S VOCABULARY IN TEACHING ENGLISH AS A FOREIGN LANGUAGE. 

Czytanie ze zrozumieniem jako sposób rozwijania słownictwa w nauczaniu języka angielskiego . 

Sprzedaję pracę ponieważ potrzebuję pieniążków na karmę dla  kotków i piesków . 

Cena : 300 zł Myślę , że nie jest za drogo. Takie prace sprzedają po 500 zł , a bardzo to pomoże . Chodzi tu jednak o pomoc dla porzuconych zwierząt , które potrzebują pomocy.

Po więcej informacji i spis treści zapraszam do kontaktu e-mail : [link widoczny dla zalogowanych] 

Pozdrawiam 
    • Przez supasia
      Czy ktoś może pomóc mi porównać jakoś te dwie uczelnie? Warszawską i Poznańską. Póki co dostałam się do Poznania, jutro dowiem się czy i na UW będę mogła studiować, i będę musiała wybrać. Który Uniwersytet jest lepszy? Na którym jest wyższy poziom, bardzo doceniłabym jeśli ktoś podzieli sie doświadczniem  
    • Przez Joanna
      Studia na kierunku Filologia angielska dają możliwość opanowania języka angielskiego na najwyższym poziomie oraz zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności w wybranej specjalizacji.
      Więcej na: http://www.kierunki.net/anglistyka

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witamy Zapraszamy wszystkich studentów do zapoznania się z nasza ofertą usług korektorskich i redakcyjnych. Posiadamy doświadczenie wydawnicze. Współpracujemy z osobami prywatnymi (studentami, doktorantami, pracownikami naukowymi) oraz firmami (oficynami wydawniczymi, drukarniami, instytucjami edukacyjnymi). W ramach świadczonych usług wydawniczych oferujemy redakcję i korektę tekstów naukowych oraz nienaukowych: autoreferatów, artykułów naukowych, prac habilitacyjnych, rozpraw doktorskich, prac dyplomowych i magisterskich, monografii naukowych, projektów naukowo-badawczych, recenzji naukowych, książek, przemówień, treści stron internetowych. Wykonujemy jedno- lub dwuetapowe redakcje i korekty prac (językowe, merytoryczne, techniczne) oraz przeredagowanie tekstu. Dla osób aktywnie publikujących swoje dzieła przygotowaliśmy atrakcyjne pakiety abonamentowe. Podpisujemy umowę na korektę i redakcję tekstu. Wystawiamy faktury.  Zapraszamy również do zapoznania się z opublikowanymi na stronie internetowej artykułami dotyczącymi samodzielnej korekty i redakcji własnego dzieła, jak i bezpiecznego zlecenia korekty firmie lub osobie prywatnej.   Pozdrawiamy, http://korekta.pro Exante Wydawnictwo Naukowe
    • polecam Less Mess Storage Modlniczka ! mieszkam w okolicach Bronowic i mam do nich 10 min samochodem, wpadam do magazynu nawet w środku nocy.
    • Witam, Co sądzicie o studiowaniu Transportu II stopień zaocznie na AM Szczecin? Ciężko jest się utrzymać? Wysoki jest poziom? Prowadzący bardzo wymagający? Czy duzo jest przedmiotów związanych z matematyka albo różnymi systemami komputerowymi? Jest to wydział Inżynieryjno - Ekonomiczny Transportu. Duzo jest różnych zadań obliczeniowych czy więcej różnych ciekawych projektów, sprawozdań, etc.?Pozdrawiam 
    • Przecież na forum jest bardzo dużo postów na ten temat. Użyj wyszukiwarki. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.