Skocz do zawartości
elpablo77

AGH skąd wziąć progi 2017/2018

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, orientuje się ktoś może gdzie znajdę progi na AGH z tego roku ? Na stronie wydziałów nie ma, a jak napisałem im maila to odpisali że podane są tylko progi na 10 najbardziej obleganych kierunków, ale myślę że na pewno można to gdzieś znaleźć. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz szukać na grupach na Facebook lub zapytać studenta konkretnego kierunku którego znajdziesz na facebook

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie podali to nie ma, ewentualnie jakies nieoficjalne informacje. Ale  jest podane z 4 poprzednich lat, wiec to raczej daje dobry poglad na sutuacje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam
      Studiuje zaocznie na prywatnej uczelni. W tym roku przyznano mi stypendium socjalne ja natomiast musze zrezygnować z tych studiów i w związku z tym zastanawiam się czy uczelnia będzie żądała ode mnie zwrotu pełnych sum? Dodam, że regularnie opłacam czesne.
    • Ja jestem za tym żeby kupić bieliznę ,ponieważ to największy )po brylantach) przyjaciel kobiety. Jeśli mogę coś polecić, to słyszałam, że  gaia biustonosze semi soft są fajne. Zarówno jakościowo jak i wizualnie. Mają sklep online, zobacz sobie 
    • Co do 1 części. To to, jaki kierunek wybierzesz zależy od Twoich Zainteresowań.  Nie ma lepszych czy gorszych. Każdy ma inne zainteresowania. Nie ma czegoś takiego jak proszę podać inne równie ciekaw. Ciekawe dla kogo?  Co do 2 części. To nie tak z tym inżynierem. Inżynier oznacza że ukończyłeś kierunek techniczny. Inżyniera możesz zrobić również na uniwersytecie. Inżynier i licencjat to ten sam poziom.   
    • Cześć . Mam dylemat jaki kierunek studiów wybrać . Zastanawiałem się nad logistyką oraz finansami i rachunkowością . Uczelnie o których myślałem to Uniwersytet Warszawski , Politechnika Warszawska i WAT . Chciałbym zdawać na maturze rozszerzoną geografię i matematykę . Czy ktoś mógłby mi coś powiedzieć o tych kierunkach albo dać pomysł na inne, równie ciekawe . Słyszałem , że lepiej iść na Politechnikę , gdyż jest to uczelnia techniczna i można uzyskać tam tytuł bodajże magister inżynier i to jest bardziej potrzebne dla naszych pracodawców niż jak magister po Uniwersytecie .
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.