Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy:) Dzięki za dodanie na forum :) Pozdrowienia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć Maciek z tej strony. Pochodzę z Sosnowca. Mam licencjat z dziennikarstwa i rozglądam się za drugim kierunkiem na studia magisterskie ale już trochę innym niż licencjacki. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć,

Nie masz zbyt szerokiego wyboru co do drugiego stopnia. Ale o tym w innym wątku. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej! Jestem Olivia, studiuje polonistykę w Paryzu i planuję przyjechać na 3 rok studiów na UJ :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na forum. Zapraszam do dyskusji. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć wszystkim! :D Studentka psychologii na UMCS się kłania ^^ 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cześć! Witajcie wszyscy :) Jestem Agata to właśnie dołączyłam do waszej społeczności. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witaj na forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Serio? To jakaś nowość. Ale z tego, co widzę, to i tak wydział zarządzania, więc to i tak będzie zarządzanie pewnie tylko z modniej brzmiącą nazwą. 
    • @aguagu jest na Uniwersytecie Łódzkim, jest chyba też na 1 czy 2 uczelniach prywatnych
    • Tak jak mówi admin. Nie ma kierunku marketing, jest tylko zarządzanie, marketing może być specjalnością. 
    • Po pierwsze bullshit, bo na przykład w Wielkiej Brytanii możesz się z polskim dyplomem wpisać do ichniego stowarzyszenia księgowych i normalnie wykonywać pracę. Po drugie w wielu krajach dyplom nie ma najmniejszego znaczenia, bo żeby pracować na przykład w księgowości, musisz mieć certyfikaty, a zdajesz je tak samo, czy jesteś Polakiem, czy Hindusem. Mylisz zapewne zwykle studia z kursami przygotowującymi do takich egzaminów certyfikacyjnych. Do tych egzaminów można się też przygotować w Polsce, bo wiele uczelni ekonomicznych jest już do tego akredytowanych. Po trzecie ja mam znajomych, którzy z powodzeniem pracują w międzynarodowych korporacjach w finansach za granicą? I co z tego wynika? Może mam po prostu bardziej ogarniętych znajomych. Naprawdę jak chcesz pracować w finansach to dyplom ma znaczenie drugorzędne, jeśli nie trzeciorzędne. Liczą się umiejętności, doświadczenie i uprawnienia. I dobra znajomość języka.  Jeśli jesteśmy przy księgowości, to w takiej Wielkiej Brytanii nawet nie musisz mieć do tego uniwersyteckiego dyplomu, tylko właśnie zrobione uprawnienia i certyfikaty.      Zresztą w Polsce dużo inaczej nie jest. Możesz sobie skończyć politologię, a potem zrobić kursy w stowarzyszeniu księgowych i pracować w księgowości. Wielu filologów tak teraz robi. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.