Skocz do zawartości
BettyBu

Kryminalistyka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowym użytkownikiem i nie mam pojęcia gdzie pisać ten temat wiec bardzo przepraszam jeżeli to nie jest odpowiednie miejsce. Chciałabym się spytać wszystkich forumowiczów czy istnieją studia z wydziałem kryminalistyki ? jeżeli tak to czy jest tam dużo chemii i gdzie po tych studiach mogę się dostać , bardzo chciałabym pracować w Stanach Zjednoczonych w takim miejscu jak u nas CBŚ czy ABW u nich (CSI) . Słyszałam ze jeżeli chce się pracować w Stanach na podobnych stanowiskach trzeba płacić za jakiś papierek kupe kasy i zdawać bardzo trudne egzaminy , w Polsce nie liczyłabym na wysoka pensje dlatego nastawiam się na wyjazd jednakże jeżeli wyjazd by nie wyszedł chciałabym pracować w CBŚ albo ABW jeżeli ktoś z Was wie jak się dostać do takich biur to bardzo bym prosiła o udzielenie kilku informacji jestem przed wyborem przyszłości , a jedyny przedmiot jaki mnie kręci to historia , a wiem że to jest klucz do takiego zawodu. Innym moim pomysłem z kolei było Ratownictwo medyczne , ale myślę, że tam się również liczy Studia na kierunku chemia , z którą sobie nigdy nie radziłam i nie radzę . Liczę na Waszą pomoc:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem i nie mam pojęcia gdzie pisać ten temat wiec bardzo przepraszam jeżeli to nie jest odpowiednie miejsce. Chciałabym się spytać wszystkich forumowiczów czy istnieją studia z wydziałem kryminalistyki ? jeżeli tak to czy jest tam dużo chemii i gdzie po tych studiach mogę się dostać , bardzo chciałabym pracować w Stanach Zjednoczonych w takim miejscu jak u nas CBŚ czy ABW u nich (CSI) . Słyszałam ze jeżeli chce się pracować w Stanach na podobnych stanowiskach trzeba płacić za jakiś papierek kupe kasy i zdawać bardzo trudne egzaminy , w Polsce nie liczyłabym na wysoka pensje dlatego nastawiam się na wyjazd jednakże jeżeli wyjazd by nie wyszedł chciałabym pracować w CBŚ albo ABW jeżeli ktoś z Was wie jak się dostać do takich biur to bardzo bym prosiła o udzielenie kilku informacji jestem przed wyborem przyszłości , a jedyny przedmiot jaki mnie kręci to historia , a wiem że to jest klucz do takiego zawodu. Innym moim pomysłem z kolei było Ratownictwo medyczne , ale myślę, że tam się również liczy chemia , z którą sobie nigdy nie radziłam i nie radzę . Liczę na Waszą pomoc:)

Z tego co mi wiadomo to kryminalistyka jest w Gdynii - Wyższa Szkoła Administracji i Biznesu  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.