Skocz do zawartości
Suarez

Fizjoterapia a matura z biologii

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym (a wręcz marzę o tym) się dostać na kierunek fizjoterapia na AWFiS w Gdańsku. Problem w tym że w procesie rekrutacji brana jest tam matura z Studia na kierunku biologia, której niestety nie zdawałem. Mam pozostałe dwa przedmioty które również biorą pod uwagę (j. polski R i angielski R), ale nie wiem czy mi to da jakiekolwiek szanse na dostanie się. Za brak Studia na kierunku biologia dostaję po prostu 0pkt. O to czy bym sobie poradził bez Studia na kierunku biologia czy nie się nie martwię. Interesuję się bardzo biomechaniką i anatomią, bo to razem ze sportem jest moją pasją. Dodam też że nie ma na stronie uczelni tabeli z poprzednich lat o tym kto ile punktów miał itp. Mam szansę się dostać na tą uczelnię? Ktoś może uczęszcza na tą uczelnię i mógłby się wypowiedzieć?

Mam też opcję iść na fizjo do OSW, gdzie mnie zawsze przyjmą bo jest to prywatna szkoła i jeśli zapłacę, to nie będzie problemu. Z tym, że wydatek rzędu 2.5k za semestr jest dosyć ciężką sprawą.

Każda opinia kogoś obeznanego będzie mi na wagę złota.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dzień dobry, zrobiłam na ten temat duuuży research i dalej jestem niepewna, bo różne źródła zdają się mówić zupełnie inne rzeczy. Realistycznie, ile powinnam uzyskać punktów na maturze, by dostać się na weta na jakiejkolwiek uczelni? Słyszałam, że do Olsztyna najłatwiej się dostać i że można wybrać biologię + język rozszerzony zamiast chemii, czy to prawda? Używałam strony dostanesie i wydaje mi się, że coś nie do końca poprawnie tam jest to przeliczane.  
    • Rozumiem, jak trudna może być decyzja o wyborze ścieżki życiowej, szczególnie gdy oczekiwania otoczenia są inne niż Twoje własne pragnienia i możliwości
    • Witam, zwracam sie do osób korzystających z kredytu hipotecznego o uzupełnienie krótkiej ankiety. Zebrane dane zostaną wykorzystane do napisania pracy dyplomowej. https://forms.office.com/e/TdfQmLGPdd
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.