Skocz do zawartości
milo811

Rekrutacja UJ - zarządzanie

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, szukam informacji jak wygląda minimalna średnia, z którą ludzie dostają się na studia mgr na Uniwersytecie Jagiellońskim, kierunek zarządzanie(jest kilka specjalizacji, ale szukam informacji o którejkolwiek żeby chociaż trochę się zorientować)? Jeśli ktoś ma jakieś informację, o którejkolwiek specjalizacji proszę o info, mogą być także informację o innych kierunkach na tej uczelni. Ktoś się może orientuje czy ogólnie ciężko się dostać czy nie jest to problemem, gdyż z tego co się orientowałem miejsc jest dużo i bodajże, gdy interesowałem się w ubiegłym roku były chyba nawet drugie rekrutacje, niestety nie przyjrzałem się dokładnym wynikom rekrutacji, a nie są już dostępne. Z góry dziękuje za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Studia magisterskie UJ... Wlasnie z tego co patrzyłem na listy przyjętych w tamtym roku to na każdej specjalizacji jest wyznaczona ilośc miejsc i podanie składa sie nie na przykład Podyplomówki z zarządzania w sporcie, a nie typowo Podyplomówki z zarządzania... W takim razie chyba na forum nie ma osob, które sie tam rekrutowaly... Wiem ze progi sa rożne co roku ale chciałem sie dowiedzieć orientacyjnie, gdyż watpię aby zmieniały sie na przykład o pół stopnia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dzień dobry, zrobiłam na ten temat duuuży research i dalej jestem niepewna, bo różne źródła zdają się mówić zupełnie inne rzeczy. Realistycznie, ile powinnam uzyskać punktów na maturze, by dostać się na weta na jakiejkolwiek uczelni? Słyszałam, że do Olsztyna najłatwiej się dostać i że można wybrać biologię + język rozszerzony zamiast chemii, czy to prawda? Używałam strony dostanesie i wydaje mi się, że coś nie do końca poprawnie tam jest to przeliczane.  
    • Rozumiem, jak trudna może być decyzja o wyborze ścieżki życiowej, szczególnie gdy oczekiwania otoczenia są inne niż Twoje własne pragnienia i możliwości
    • Witam, zwracam sie do osób korzystających z kredytu hipotecznego o uzupełnienie krótkiej ankiety. Zebrane dane zostaną wykorzystane do napisania pracy dyplomowej. https://forms.office.com/e/TdfQmLGPdd
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.