Skocz do zawartości
eamilkaa

nowe kwalifikacje - szkoły policealne

Rekomendowane odpowiedzi

Hej wszystkim,

mam pytanko. Chodził ktoś z Was w trakcie studiów do jakieś szkoły policealnej? Chciałam sobie zrobić dodatkowe kwalifikacje ale nie wiem która szkoła jest najlepsza.

Ktoś coś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raczej odradzam. Lepiej doszkolić język, zrobić kursy, studia podyplomowe czy iść do pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, tak. Ale niestety nie stać mnie na kursy ani szkołę podyplomową dlatego myślałam o jakiej policealnej.

A angielskiego nauczyłam się sama wiec tu nie ma problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda czasu. Jak nie masz kasy to lepiej iść do pracy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Średnio satysfakcjonuje mnie praca na taśmie albo w supermarkecie.

Ktoś coś na temat szkoł policealnych może powiedzieć? Która jest najlepsza? bo wybór jest spory....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po policealnej nic więcej nie będziesz mogła osiągnąć, szkoda czasu. Lepiej zdobywać doświadczenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Po ukończeniu studiów perspektywy znalezienie pracy myślę, są dobre. Ja znalazłem prace już na 5 roku. W sumie wysłałem CV do jednej z firm i ku mojemu zdziwieniu odpowiedzieli. Dostałem ofertę pracy po pierwszej rozmowie, większość znajomych z roku też nie miała problemów ze znalezieniem pracy. Co do samego studiowania, cenię sobie pomoc kadry. Dużo możesz się nauczyć, jeżeli się przyłożysz i jesteś ciekawy tej branży. Dużo trzeba z własnej strony praktyki i zaangażowania, aby być dobrym. Ale potem jest praca, nawet ze względu na to, że rynek ma zapotrzebowanie na specjalistów.
    • Hej ja studiowałam ten kierunek po skończeniu stowierdzilam że warto to opisać. Na blogu u mnie opisalam cały przebieg studiów i każdy przedmiot z osobna. https://bideveloper.pl/index.php/2020/07/13/studia-informatyka-w-biznesie-cz-2/
    • Przecież od kierunku zależy to, jaki zawód będziesz wykonywał w przyszłości. Po pielęgniarstwie będziesz pielęgniarzem, po pedagogice nauczycielem, a po budownictwie inżynierem budownictwa. To jest zupełnie coś innego. Więc tak, zamiana kierunku bardzo wiele zmienia. 
    • @jarek77, żeby odbywać praktyki i staże, które nie będą polegały na parzeniu kawy, kserowaniu papierków czy gapieniu się w sufit, najpierw trzeba się czegoś nauczyć (czyt. najwcześniej po 2 latach studiów). Porządne firmy w ogłoszeniach bardzo często zaznaczają, że życzą sobie studentów ostatniego roku licencjata/inżyniera albo w trakcie magisterki. Jedynie januszexy (oszczędzające na kosztach) biorą jak leci do prac, które de facto nie wymagają żadnego wykształcenia. Renomowane uczelnie stwarzają lepsze warunki do zgłębiania wiedzy - m.in. bogate zaplecze kadrowe + studenci ciągnący poziom w górę. Studiując na słabszej uczelni też można zbudować swoją pozycję. Nikt przecież nie zabrania podejmowania aktywności i odnoszenia sukcesów, ale w starciu przeciętniak vs. przeciętniak na starcie kariery wyżej stoi ten po lepszej uczelni.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.