Skocz do zawartości
marcino8

magisterka po zarzadzaniu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, na jakich kierunkach mógłbym bez większych przeszkód (różnice programowe etc.) robić magisterkę po zarządzaniu inżynierskim?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głownie z kierunków z grupy ekonomicznej

zwrzadzenia, ekonomia, FiR itd

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i bez znaczenia czy bedzie to w trybie niestacjonarnym czy stacjonarnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To akurat nie ma żadnego znaczenia. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a np miedzynarodowe stosunki gospodarcze wchodza w grupe tych kierunkow?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak

www.studia.net/ekonomiczne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

i myśli Pan, że nie będzie raczej żadnych różnic do nadrabiania? Myślałem o Ekonomii i specjalizacji Ekonomika transportu i logistyka na UG

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Różnice beda. Po ekonomii bedzie ich bardzo mało. Po logistyce może byc ciezko ale tez powinna byc możliwość dostania sie na MSG ale różnice beda spore 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem skąd to pytanie? Przecież rozmawialiśmy o tym ze na ekonomiczne tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem tylko się upewnić. A jakie jest Pana zdanie na temat studiowania dwóch innych lub pokrewnych kierunków, tzn np. inżynier zarządzania mgr ekonomii? Myśli Pan, że jest to pozytywnie odbierane przez potencjalnych pracodawców? Czy lepiej przez 5 lat skupić się na jednym kierunku?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co Ci dwa pokrewne kierunki? Strata czasu. Dwa rożne kierunki zwiększające kompetencje maja sens np logistyka i filologia 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przecież podobno to niemożliwe. To dlaczego teraz po zarządzaniu nie dostanę się na logistykę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Studiowanie dwóch kierunków na raz z rożnych dziedzin jest możliwe czyli na licencjacie lub inżynierce lecisz 2 kierunki. Ale studiować dwóch rożnych kierunków na dwóch stopniach jest niemożliwe 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no właśnie chodziło mi o to drugie, 2 kierunki jednocześnie studiując - nie oszukujmy się jest ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tą ekonomię chciałem kontynuować na studiach drugiego stopnia, ponieważ jest tam specjalizacja ekonomika transportu i logistyka. A na niej właśnie najbardziej mi zależy. Może jednak to nie taki głupi pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie ma mozliwosci połączenia dwóch rożnych oddalonych od siebie kierunków na dwóch stopniach. Specjalnosc Ci za wiele nie daje. Jesli chcesz studiować logistykę to zrob to na I stopniu. 

Zarzadzanie i ekonomia to jedna grupa kierunków 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałbym tak własnie, ale niestety nie dostałem się Transport/logistykę na AM w Gdynii i na Transport na PG. Inne miasto nie wchodzi w grę, a rok stracony to też niedobrze.. nie wiem co robić już w tej sytuacji..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepiej stracić rok i wykorzystać go do własnych celów jak poprawa matury czy praca niż isc na studia na ktore nie chce sie isc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem dowiedzieć się jeszczę jedną rzecz. Jeżeli uczelnia ogłosi rekrutację dodatkową na studia II stopnia, podczas której obowiązuje kolejność zgłoszeń to może dostać się na nie każdy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesli nie określi minimalnych progow punktowych to tak pod warunkiem, ze kierunek I stopnia jest zbliżony. Uczelnie niepubliczne maja w tym zakresie większa tolerancje 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie, jeżeli zrobiłbym inżyniera na Politechnice a magistra na uniwersytecie z Ekonomii to jakie miałbym wykształcenie? Bardziej politechniczne czy ekonomiczne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi