Skocz do zawartości
Candy9716

Pokój/stancja

Rekomendowane odpowiedzi

Hej:) 

Jak wspomniałam w tytule chodzi mi o pokój czy stancje... Czytałam już różne ogłoszenia, ale może ktoś słyszał/widział jakieś fajne(sprawdzone?) ogłoszenie... Może ktoś szuka wspólokatorki... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz jeszcze w jakim mieście to może ktoś się zgłosi na forum odrazu:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje za odp.

Już trochę poszukałam na olx i mam na oku kilka ogłoszeń. Ale może tak jak Pani Joanna napisała, może ktoś się tutaj odezwie.. :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nasilenie zaczyna sie we wrześniu do tego czasu lepiej szukaj na własna rękę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Warto jeszcze rzucić okiem na gumtree i popytać znajomych. Zwykle w wakacje jest dużo fajnych ofert.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, w tym roku rozpoczynam studia. Zostałem zakwalifikowany do 4 z 4 uczelni. Kierunki na które się dostałem to: -Mechatronika, wydział inżynierii mechatronicznej i robotyki - AGH - od 2 lat zajmuje pierwsze miejsce w inżynierii mechatronicznej w Polsce. -Mechatronika, wydział mechaniczny - Politechnika Wrocławska-Mechatronika, wydział mechatroniczny - Politechnika Warszawska -Automatyka i robotyka - wydział technologiczny - Politechnika Śląska.  Moje pytanie brzmi, który z tych kierunków uważacie za najlepsze? Bardzo mnie interesuje AGH, wysokie miejsce w rankingach przykuwa uwagę. Co do Politechniki Wrocławskiej to interesuje mnie bardziej AiR na wydziale EKA. Szefowa rekrutacji powiedziała mi, że nie wiadomo czy będzie prowadzona II tura. Powiedziała mi również, że po pierwszym semestrze możliwe jest przeniesienie studenta na ten kierunek, ale to zależy od wyników nauczania. Politechnika Śląska też jest dobrą uczelnią. Słyszałem, że tamtejsza AiR jest na bardzo wysokim poziomie. Co Wy uważacie? Mieliście jakiś znajomych na tych uczelniach?
    • A chemia medyczną jest jako studia jednolite? Teoretycznie nie ma to znaczenia. Moim zdaniem chemia medyczną daje szersze możliwości chociaż po obu kierunkach realia w naszym kraju są trudne.
    • Witam, stoję przed ciężkim wyborem. Dostałam się na studia na dwie uczelnie, na UMK i na UG. Na UMK dostałam się na chemię, natomiast w kolejnych listach możliwe, że mam szansę dostać się na analitykę medyczną, bądź farmację (Wydział Farmaceutyczny w Bydgoszczy, CM UMK), natomiast na UG dostałam się na zwykłą chemię. Może trochę pesymistyczne myślenie, ale zakładając, że nie uda mi się dostać na analitykę bądź farmację, to stanę przed wyborem miasta na studiowanie chemii. Wiem, że zarówno UMK, jak i UG stoją w rankingach podobnie, ale chciałabym poznać opinię osób 'z zewnątrz', które są lub były na chemii w Toruniu, bądź Gdańsku: gdzie lepiej jest studiować na tym kierunku? Proszę o opinie, jakieś podpowiedzi, będę wdzięczna Pozdrawiam.
    • Tak, możesz się rozwijać poza studiami, tylko po co Ci wtedy te studia? I nie generalizuję, stwierdzam tylko fakty, że zajęcia na dziennikarstwie są bez sensu i nic nie wnoszą. Powie Ci to większość absolwentów. Wejdź na jakąś grupę na fejsie i zapytaj. Poczytaj opinie w necie o kierunku i uczelni. Ukierunkuj się na co chcesz, ale na coś się ukierunkuj. Bo po dziennikarstwie nie będziesz wiedzieć niczego więcej niż po liceum. To, że ktoś starszy, kto tam był, widział i sam przeżył, próbuje Ci powiedzieć, że coś nie jest najlepszym pomysłem, to nie znaczy, że jest złośliwy albo Cię obraża. Nie chcesz, to nie słuchaj i się obrażaj, że co Ci tu jakaś stara prukwa smęci. Ale jestem w stanie postawić 100 zł, że za kilka lat sama będziesz doradzała innym, że naprawdę są lepsze sposoby na zostanie dziennikarzem niż studiowanie dziennikarstwa. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.