Skocz do zawartości
miguelhombre

trudny wybór studiów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moim celem była informatyka stosowana na AGH na wydziale Fizyki i studia.net/informatyka Stosowanej (FiIS), ale zabrakło mi dosłownie pare punktów zeby sie dostać. Liczę na drugi nabór, ale jesli go nie będzie muszę sie zdecydować miedzy:

informatyka stosowana na AGH, wydział Inżynierii Metali i studia.net/informatyka przemysłowej (imiip)

informatyka na UJ, wydział fizyki astronomii i studia.net/informatyka stosowanej

AGH ma te przewagę, ze jest to uczelnia techniczna i zapewne lepiej uczy kierunku technicznego jakim jest informatyka. Jednak specjalizacje na IMIIPie są kiepskie no mocno ukierunkowane na przemysł (moze inżynieria obliczeniowa brzmi fajnie). Dodam, ze interesuje mnie grafika/modelowanie, ew. mógłbym sie kształcić na programistę lub administratora sieci (ale to raczej nie po tych wydziałach). pod tym względem UJ wypada lepiej, ale boje sie o jakość nauczania na tej uczelni, słyszałem ze wydział FAIS jest kiepski (tak wiem, ze w informatyce to głownie sam sie muszę uczyć). proszę o jakieś porady bo muszę na cos sie zapisać, i tak bede celować w drugi nabór na FIIS (a szanse mam spore) ale teraz muszę cos wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dzień dobry, zrobiłam na ten temat duuuży research i dalej jestem niepewna, bo różne źródła zdają się mówić zupełnie inne rzeczy. Realistycznie, ile powinnam uzyskać punktów na maturze, by dostać się na weta na jakiejkolwiek uczelni? Słyszałam, że do Olsztyna najłatwiej się dostać i że można wybrać biologię + język rozszerzony zamiast chemii, czy to prawda? Używałam strony dostanesie i wydaje mi się, że coś nie do końca poprawnie tam jest to przeliczane.  
    • Rozumiem, jak trudna może być decyzja o wyborze ścieżki życiowej, szczególnie gdy oczekiwania otoczenia są inne niż Twoje własne pragnienia i możliwości
    • Witam, zwracam sie do osób korzystających z kredytu hipotecznego o uzupełnienie krótkiej ankiety. Zebrane dane zostaną wykorzystane do napisania pracy dyplomowej. https://forms.office.com/e/TdfQmLGPdd
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.