Skocz do zawartości
GPdominika

Greenpeace szuka wolontariuszy/ki w Bydgoszczy

Rekomendowane odpowiedzi

Szukamy wolontariuszy i wolontariuszek do Grupy Lokalnej Greenpeace w Bydgoszczy

Jeśli chcesz razem z nami działać na rzecz środowiska pomagając pszczołom i wspierając rolnictwo ekologiczne – dołącz do naszej Grupy Lokalnej w Bydgoszczy!

Będąc w grupie lokalnej Greenpeace możesz wpływać na działania prowadzone w ramach kampanii i organizować wydarzenia lokalne, stając się w ten sposób częścią większego ruchu aktywistów i aktywistek działających na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju na świecie.

Dlaczego warto dołączyć do nas i pomagać pszczołom? To oczywiste! Pszczoły, i inne owady zapylające, są podstawą naszego ekosystemu. W Europie aż 84% roślin uprawnych jest uzależniona od pracy owadów i 1/3 produktów, które jemy, zawdzięczamy pracy owadów zapylających. Obecnie w wyniku chemizacji rolnictwa i zanikania naturalnych siedlisk liczba pszczół gwałtownie spada, a my naszymi działaniami chcemy temu zapobiegać.

Jak jesteś z Bydgoszczy, skontaktuj się koordynatorką Bydgoskiej Grupy Lokalnej i zacznij działać z nami bydgoszcz.pl@greenpeace.org.

Greenpeace Polska od trzech lat prowadzi projekt „Adoptuj Pszczołę”, który stał się największą akcją crowdfundingową w Polsce – na adopcje pszczół zdecydowało się kilkanaście tysięcy osób. Dzięki pierwszej edycji „Adoptuj Pszczołę” udało się zbudować w Polsce 100 hoteli dla dzikich zapylaczy w całym kraju, które mają swoich opiekunów w postaci szkół, organizacji, grup lokalnych Greenpeac i osób prywatnych. Rok temu udało nam się odbudować populację pszczół w Przyczynie Dolnej, gdzie w ciągu jednej nocy zginęło kilka milionów pszczół. W tym roku celem zbiórki jest Wielki Spis Zapylaczy, dzięki któremu będziemy mogli poznać lepiej życie pszczół w Polsce, sprawdzić ich liczebność i miejsce występowania różnych gatunków, zbadać co im szkodzi i co należy zrobić, żeby były zdrowe i bezpieczne. Badania będą prowadzone przez naukowców, a w ramach nauki obywatelskiej, każda osoba, która uczestniczyła w akcji będzie mogła dołączyć do zespołu naukowego, żeby wspólnie z naukowcami badać pszczoły.

Jeśli mieszkasz daleko od miast, w których mamy grupy lokalne, a chcesz działać i zostać aktywistą/aktywistką Greenpeace, wyślij zgłoszenie na adres: info.poland@greenpeace.org.

Więcej informacji:

www.greenpeace.pl | facebook.com/greenpeacepl twitter.com/Greenpeace_PL

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Ludwika
      Uwaga miłośnicy żeglarstwa!
      Piszę w imieniu firmy "Róża Wiatrów" zajmującej się m.in. organizowaniem imprez i kursów żeglarskich. Jesteśmy najlepiej rozpoznawalną na polskim rynku firmą w branży, a  także największą szkołą żeglarstwa w Polsce. Posiadamy własny ośrodek na Mazurach z flotą ponad 30 jednostek pływających.

Poszukujemy pracowników na stanowiska:

sternika jachtowego, żeglarza jachtowego, instruktora żeglarstwa oraz ratownika WOPR z uprawnieniami.

Jeżeli jesteście zainteresowani wysyłajcie CV na roza@roza.pl albo dzwońcie 42 630 73 01.

Do zobaczenia pod żaglami
    • Przez GPdominika
      Szukamy wolontariuszy i wolontariuszki do Grupy Lokalnej Greenpeace w Katowicach

Jeśli chcesz razem z nami działać na rzecz środowiska pomagając pszczołom i wspierając rolnictwo ekologiczne – dołącz do naszej grupy lokalnej w Katowicach!

Będąc w grupie lokalnej Greenpeace możesz wpływać na działania prowadzone w ramach kampanii i organizować wydarzenia lokalne, stając się w ten sposób częścią większego ruchu aktywistów i aktywistek działających na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju na świecie.

Dlaczego warto dołączyć do nas i pomagać pszczołom? To oczywiste! Pszczoły, i inne owady zapylające, są podstawą naszego ekosystemu. W Europie aż 84% roślin uprawnych jest uzależniona od pracy owadów i 1/3 produktów, które jemy, zawdzięczamy pracy owadów zapylających. Obecnie w wyniku chemizacji rolnictwa i zanikania naturalnych siedlisk liczba pszczół gwałtownie spada, a my naszymi działaniami chcemy temu zapobiegać.

Jak jesteś z Katowic, skontaktuj się z koordynatorką Katowickiej Grupy Lokalnej i zacznij działać z nami – katowice.pl@greenpeace.org

Greenpeace Polska od trzech lat prowadzi projekt „Adoptuj Pszczołę”, który stał się największą akcją crowdfundingową w Polsce – na adopcje pszczół zdecydowało się kilkanaście tysięcy osób. Dzięki pierwszej edycji „Adoptuj Pszczołę” udało się zbudować w Polsce 100 hoteli dla dzikich zapylaczy w całym kraju, które mają swoich opiekunów w postaci szkół, organizacji, grup lokalnych Greenpeace i osób prywatnych. Rok temu udało nam się odbudować populację pszczół w Przyczynie Dolnej, gdzie w ciągu jednej nocy zginęło kilka milionów pszczół. W tym roku celem zbiórki jest Wielki Spis Zapylaczy, dzięki któremu będziemy mogli poznać lepiej życie pszczół w Polsce, sprawdzić ich liczebność i miejsce występowania różnych gatunków, zbadać co im szkodzi i co należy zrobić, żeby były zdrowe i bezpieczne. Badania będą prowadzone przez naukowców, a w ramach nauki obywatelskiej, każda osoba, która uczestniczyła w akcji będzie mogła dołączyć do zespołu naukowego, żeby wspólnie z naukowcami badać pszczoły.

Mieszkasz daleko od miast, w których mamy grupy lokalne, a chcesz działać i zostać aktywistą/aktywistką Greenpeace? Wyślij zgłoszenie na adres: info.poland@greenpeace.org.

Więcej informacji:
      www.greenpeace.pl | facebook.com/greenpeacepl |twitter.com/Greenpeace_PL

• Przez GPdominika
      Szukamy koordynatora/ki Grupy Lokalnej Greenpeace oraz wolontariuszy i wolontariuszek do Grupy Lokalnej w Krakowie.

Jeśli chcesz razem z nami działać na rzecz środowiska pomagając pszczołom i wspierając rolnictwo ekologiczne – dołącz do naszej Grupy Lokalnej w Krakowie!

Będąc w grupie lokalnej Greenpeace, możesz wpływać na działania prowadzone w ramach kampanii organizując wydarzenia lokalne – happeningi, pokazy filmowe czy warsztaty - stając się w ten sposób częścią większego ruchu aktywistów i aktywistek działających na rzecz ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju na świecie.
      Jeśli jesteś z Krakowa, skontaktuj się z Krakowską Grupą Lokalną i zacznij działać z nami – krakow.pl@greenpeace.org.

Chcesz z nami współpracować i budować zespół wolontariuszy i wolontariuszek w Krakowie? Masz doświadczenie w pracy z grupą i potrafisz motywować innych do działania oraz jesteś w stanie zaangażować się w działanie na dłuższy czas? Zgłoś się na koordynatora/kę grupy lokalnej!
      Praca na zasadach wolontariatu, z ubezpieczeniem i umową, ma indywidualny tryb - jest dostosowana do możliwości i potrzeb koordynatora/ki. Ponadto oferujemy szkolenia wprowadzające do pracy, wsparcie merytoryczne i organizacyjne, możliwość uczestniczenia w spotkaniach ogólnopolskich i zagranicznych oraz finansowanie narzędzi niezbędnych do pracy.
      Zainteresowany/a? Wyślij zgłoszenie z informacją o tym, co robisz, i dlaczego to właśnie Ciebie szukamy, na adres: katarzyna.mamos@greenpeace.pl. 

Greenpeace Polska od trzech lat prowadzi projekt „Adoptuj Pszczołę”, który stał się największą akcją crowdfundingową w Polsce – na adopcje pszczół zdecydowało się kilkanaście tysięcy osób. Dzięki pierwszej edycji „Adoptuj Pszczołę” udało się zbudować w Polsce 100 hoteli dla dzikich zapylaczy w całym kraju, które mają swoich opiekunów w postaci szkół, organizacji, grup lokalnych Greenpeace i osób prywatnych. Rok temu udało nam się odbudować populację pszczół w Przyczynie Dolnej, gdzie w ciągu jednej nocy zginęło kilka milionów owadów. W tym roku celem zbiórki był Wielki Spis Zapylaczy, dzięki któremu będziemy mogli poznać lepiej życie pszczół w Polsce, sprawdzić ich liczebność i miejsce występowania różnych gatunków, zbadać co im szkodzi i co należy zrobić, żeby były zdrowe i bezpieczne. Badania będą prowadzone przez naukowców, a w ramach nauki obywatelskiej, każda osoba, która uczestniczyła w akcji będzie mogła dołączyć do zespołu naukowego, żeby wspólnie z naukowcami badać pszczoły.

Więcej informacji:
      www.greenpeace.pl | facebook.com/greenpeacepl | twitter.com/Greenpeace_PL

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Jeśli psychologia to tylko kierunek psychologia studia jednolite mgr. Wszystkie podróbki tego kierunku omijaj szerokim łukiem. 
    • Hej.  Studiuję obecnie finanse i rachunkowość. Jestem po pierwszym roku. Jednak dręczy mnie myśl o zmianie studiów.  Szczerze mówiąc ten kierunek wybrałam już po napisaniu matury, na szybko. Stwierdziłam, że kasa z tego będzie I księgowe są potrzebne. Studia niekiedy są dla mnie ciekawe, ale czuję, że to nie to.  Od zawsze marzyła mi się psychologia. Nie poszłam na nią sama nie wiem czemu. Po prostu stwierdziłam, że finanse są bardziej opłacalne. Ale jednak chciałabym spróbować.  Niestety, ale w grę wchodzą jedynie studia niestacjonarne, bo muszę się sama utrzymywać. Też mój zasięg ogranicza się do Torunia.  Psychologia na umk odpada, bo jest tylko stacjonarna Za to znalazłam kierunek komunikacja i psychologia w biznesie. Wiem, że to nie to samo co zwykła psychologia,nawet bardzo nie to samo, ale ten kierunek ociera się nieco o psychologię i do tego ma przedmioty ekonomiczne, które są dla mnie interesujące. Też myślałam nad wsb, bo oni oferują psychologię niestacjonarna, ale sama nie wiem co myśleć o tej szkole trochę dręczy mnie myśl że jak niepubliczna to znaczy gorsza. Co mi poradzicie? 
    • MiBM nigdy nie była w czołówce najpopularniejszych kierunków technicznych, więc oprócz MEL PW nie należy spodziewać się wygórowanych progów. Tym bardziej na zaocznych, gdzie jeśli nie ma odgórnego minimum, to z reguły biorą każdego z jakkolwiek zdaną maturą. Utrzymanie się to już oczywiście zupełnie inna sprawa. Na południu kraju masz jeszcze dobrą Politechnikę Śląską, więc ogólnie jest w czym wybierać.
    • Witam, Próbuję się dostać na prawo na UW lecz mam problem z rekrutacją. Na maturze zdawałem j. polski(podstawa i rozszerzenie),j. angielski (podstawa i rozszerzenie),historie rozszerzoną oraz matematykę podstawową gdy próbuje się zapisać wyskakuje mi błąd zamieszczony w załączniku. Pisałem już w tej sprawie do uczelni ale dostałem tylko odniesienie do postępowania rekrutacyjnego w którym nie ma nic o moim problemie.Nie wiem co mogę zrobić by udało mi się zapisać, w drugim załączniku podałem tabele z wymaganiami. Czy może to być spowodowane tym ,że nie zdawałem kolejnego przedmiotu, który mogę podać przy wynikach?. Proszę o pomoc w tej sprawię. Pozdrawiam
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.