Skocz do zawartości
bing

Kilka pytań odnośnie "papierów"

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otóż jestem w trakcie składania papierów na studia w dodatkowej turze rekrutacji i mam kilka problemów. Potrzebuję takie dokumenty (jest napsiane na stronei uczelni w wymaganych dokumentach):

 

1) wypełnione i podpisane oświadczenie o spełnianiu warunków do podjęcia i kontynuowania studiów stacjonarnych w uczelni publicznej bez wnoszenia opłat ---> Mógłby mi ktoś przybliżyć co to ma być i jak to wypełnić. Widziałem jakieś szablony w sieci, ale nie wiem czy są odpowiednie.

 

Drugi problem jest taki, że na stronie w zakładce wydruki ma być formularz i ankieta osobowa do wydruku, ale nic takiego nei ma.

 

2) ankieta osobowa kandydata oraz podanie (formularze ankiety oraz podania dostępne są po zalogowaniu w systemie elektronicznej rejestracji kandydata w menu „WYDRUKI”);---> Chyba muszę się skontaktować z dziekanatem ?

 

Dziękuję z góry za odpowiedzi.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Chodzi oto czy spelniasz warunki do podjecia studiow. Kazda uczelnia ma swoj limit punktow. Zeby studiowac bez oplat musisz miec odpowednia ilosc tych punktow (zaleznych od uniwerku). Wypelnia sie je bardzo latwo wpisujesz swoje dane imie i nazwisko nazwe kierunku na jakim chcesz studiowac i jakie sa to studia I czy ktoregos stopnia. Wpisujesz takze swoj PESEL a na samym dole wpisujesz date i podpisujesz sie i koniec. Na mojej uczelni trzeba bylo wpisac czy sie kontynuuje studia czy tez nie. To w wielkim skrocie. Jesli masz konto na IRK (Internetowa Rejestracja Kandydatow) to tam sa zakladki np. Potrzebne dokumenty. Jesli nie ma podania i formularza osobowego to tak idz do dziekanatu. Ale powinny one tam byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcąc zakładać nowego tematu mam pytanie: opłaciłem dwa kierunki (jeden na studiach stacjonarnych i wcześniej jeszcze inny na studiach niestacjonarnych na jednej uczelni) i czy po ogłoszeniu kwalifikacji jeśli dostałbym się na oba kierunki to papiery złożę na ten, który ostatecznie wybrałem, a tamten zignoruję czy muszę składać jakieś rezygnację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.