Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem Łukasz i skończyłem niestacjonarnie Geodezje i szacowanie nieruchomości na UWM. Proszę o poradę, ponieważ chciałbym iść dalej na magisterkę, ale nie wiem na co.  Geodezji nie chcę kontynuować, szacowanie to fajna opcja, ale do uprawnien na rzeczoznawcę wystarczy mi juz inż ( oprócz innych kryteriów poza edukacyjnych). Mam wielki ból głowy a czas goni. Myslałem o zostań inżynierem budowlanym, ale czy bez podstaw z inżynierki mam szanse wogóle sobie poradzić? Może coś

innego ? Dodam że w grę wchodzą tylko studnia niestacjonarne. Dzięki wielkie z góry i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do geologi to chyba nie dla mnie, ale dzięki za pomysł :) Gospodarka przestrzenna - trochę poczytałem i wydaję się być ciekawe, w zależności od specjalności. W Białymstoku mają spoko, w Olsztynie gorzej.  Z rysowaniem nie jest u mnie tak źle. Ekoenergetyka - zaciekawiła mnie, super kierunek, ale na szybko sprawdziłem kilka uczelni i nie mogłem spotkać magisterki. Uczelnie jakie mnie interesują - powiem inaczej, mieszkam w Ostrołęce i biorę pod uwagę uczelnie nie daleko odemnie, tzn Warszawa, Olsztyn, Białystok, chyba że macie inne propozycje. Chciałbym aby uczelnia była w obrębie 100 - 150 km od mojego miasta. No i te budownictwo mnie nurtuje... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://pb.edu.pl/blog/2015/08/06/rekrutacja-na-studia-niestacjonarne-2/- w Białymstoku jest ekoenergetyka ale zaocznie magisterki nie ma :-( W tymże Białymstoku jest budownictwo, w Olsztynie też jest ale rekrutacja srodroczna czyli pół roku czekania. Gospodarkę muszę jeszcze przemyśleć i poczytać o niej, no i poszukać magistra w ekoenergetyce czy jest,to będę wiedział czy brać wogole pod uwage. Dobry pomysł z telefonem o różnice programowe odnośnie budownictwa. Coś zaczyna mi się w głowie klarowac ale jeszcze daleka droga :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.






×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.