Skocz do zawartości
Kacper Łęgowski

Fizyka techniczna PW czy Informatyka PG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem tegorocznym maturzystą i dostałem się na fizykę techniczna na PW i informatykę na PG.

Tu pojawia sie pytanie, po którym kierunku jest łatwiej o prace? Moglibyście przybliżyć obydwa kierunki? Jak wyglądają studia na nich i czy jest ciężko?

Z góry dzięki!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że powinieneś być zadowolony zarówno po fizyce technicznej na PW, jak i po informatyce na PG. Ze względu na Twoje miejsce zamieszkania chyba łatwiej na PW. Myślę że i na jednym i na drugim kierunku lekko nie będzie. Jeśli jednak jesteś dobry z przedmiotów ścisłych, to powinieneś sobie dać radę i tutaj i tutaj :) perspektywy pracy? dużo zależy od tego jakie specjalności wybierzesz. o jakich myślałeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli np złożyłbym dokumenty na obydwie uczelnie i np na początku sierpnia pojechał i zabrał papiery czy to z PG czy to z PW, to ponosiłbym jakieś konsekwencje? Zawsze trochę więcej czasu do zastanowienia :D

 

To zależy od tego co jest w regulaminie rekrutacyjnym i co będzie w umowie, która podpiszesz składając ostatecznie dokumenty. 

 

Rczej nie powinno być z tego tytułu żadnych konsekwencji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Dzień dobry, zrobiłam na ten temat duuuży research i dalej jestem niepewna, bo różne źródła zdają się mówić zupełnie inne rzeczy. Realistycznie, ile powinnam uzyskać punktów na maturze, by dostać się na weta na jakiejkolwiek uczelni? Słyszałam, że do Olsztyna najłatwiej się dostać i że można wybrać biologię + język rozszerzony zamiast chemii, czy to prawda? Używałam strony dostanesie i wydaje mi się, że coś nie do końca poprawnie tam jest to przeliczane.  
    • Rozumiem, jak trudna może być decyzja o wyborze ścieżki życiowej, szczególnie gdy oczekiwania otoczenia są inne niż Twoje własne pragnienia i możliwości
    • Witam, zwracam sie do osób korzystających z kredytu hipotecznego o uzupełnienie krótkiej ankiety. Zebrane dane zostaną wykorzystane do napisania pracy dyplomowej. https://forms.office.com/e/TdfQmLGPdd
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.