Skocz do zawartości
kina93

Czy z takimi kiepskimi wynikami mam szansę na UP w Krakowie?

Rekomendowane odpowiedzi

 Hej wszystkim. Bardzo proszę o pomoc! 

i proszę o wyrozumiałość, wiem, że "orłem" nie jestem

 

Właśnie kończę licencjat z dziennikarstwa (średnia moich ocen między 4 a 3,5).

Pracę licencjacką bronię w pierwszej połowie września (liczę, że uda mi się przygotować co najmniej na 4)

Poza tym mam dodatkową specjalizację Podyplomówki z zarządzania w kulturze (z trochę lepszymi wynikami).

Na maturze z rozszerzonego j.polskiego miałam 45, wos rozszerzony 58 i j. angielski podstawowy 68

Zastanawiam się na studiami magisterskimi i jakimś licencjatem dodatkowo.

 

Czy w ogóle mam szansę na zakwalifikowanie się na część z tych kierunków na UP?:

-Administracja

-Animacja kultury w przestrzeni społecznej

-Kulturoznawstwo i wiedza o mediach (spec. Na 2 stopniu: krytyka filmowa, teatralna i telewizyjna; menedżer kultury; coach medialny)

-Sztuka i media

-Politologia (doradztwo polityczne; dziennikarstwo polityczne)

 

albo choć na jeden, dwa z UJ?:

UJ:

-Administracja

-Edytorstwo

-Filmoznawstwo i wiedza o nowych mediach

-Kognitywistka

-Kulturoznawstwo (Teksty kultury)

-Zarządzanie (media społecznościowe w zarządzaniu, Podyplomówki z marketingu i kierunek logistyka [tylko niestacjonarne], finanse i controlling, z. w sektorze publicznym i pozarządowym, z. menagerów, z. w turystyce, z. zasobami ludzkimi, z. informacją)

-Zarządzanie kulturą i mediami (kultura współczesna, z. mediami, z. reklamą)

-Socjologia ( komunikacja audiowizualna)

 

Będę wdzięczna za każdą sensowną odpowiedź :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość z tych kierunków, które wymieniłaś na studia II stopnia powinnaś się dostać bez problemu. Możesz mieć tylko taką sytuację, że będziesz musiała zaliczyć jakieś różnice programowe, ale to musisz już konkretnie udać się na uczelnie z indeksem i sprawdzić jak to wygląda na każdym z kierunków. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.