Skocz do zawartości
Pronobel

PRACA W GLIWICACH - pomoc biurowa z językiem niemieckim

Rekomendowane odpowiedzi

Pronobel sp. z o.o. w Gliwicach
oferuje pracę na stanowisku:

Pomoc biurowa z j. niemieckim

Miejsce pracy: Gliwice

Obowiązki:

- prace administracyjno – biurowe,

- utrzymywanie dobrych kontaktów z klientami.

Wymagania:

- dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,

- zdolności interpersonalne,

- znajomość pakietu MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- możliwość rozwoju.

W tytule wiadomości prosimy koniecznie wpisać: PJN + imię i nazwisko + miasto zamieszkania.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres: cv[małpa]pronobel.pl

W przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

post-5756-0-18389100-1433243392_thumb.jp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Cześć, jestem tegoroczną maturzystką profilu mat-chem-ang i myśle o studiowaniu inżynierii chemicznej i procesowej na Politechnice rzeszowskiej? Czy wie ktoś jak wyglądają studia na tym kierunku? Fizykę skończyłam w 1 klasie i trochę się boję, że moge sobie z nią nie poradzić? I jakie macie opinie na temat samej uczelni? Słyszałam, że na Prz jest się łatwiej dostań a Pk łatwiej skończyć-to prawda? Naprawdę jest aż tak źle?
    • Na forum jest bardzo dużo takich wpisów. Poczytaj w dziale dziekanat.  Możesz się przenieść. Tylko żadne studia pracy nie dają. To bzdurne podejście. Lepiej studiować to w czym czujesz się spełniona. Im później się przenosisz tym więcej różnic programowych do nadrobienia
    • Hej,  Jestem studentką elektrotechniki na AGH i baaardzo zaluje wyboru tego kierunku. Nie żałuję dlatego ze mnie to nie interesuje czy nie mogę dac sobie rady, boję się że nie znajde się po tym kierunku żadnej pracy... wiem, że to 1 rok dopiero, ale mam ogolnie mętlik w głowie i nie wiem co robic... po 1 semestrze mogłam się przepisać na na air i żałuję że tego nie zrobiłam... dlatego chciałam zapytać czy jest możliwość przeniesienia sie jeszcze po 2 semestrze czy muszę rekrutować od nowa ? Bo jeśli musze rekrutować to sie nie dostanę... Nie chce tracić roku nauki. Nie mam pojęcia co mogę zrobić, czuje się taka zagubiona w tym wszystkim. Doradzcie mi cos proszę
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.