Skocz do zawartości
cios13

Jaki telewizor do domu?

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

Chciałbym prosić was o pomoc, ostatnio miałem nieprzyjemną sytuację zepsuł mi się telewizor który miał zaledwie 25 lat, tak był to jeszcze model z kineskopem jednak nigdy nie miałem potrzeby go zmieniać. W obecnym momencie postanowiłem kupić znowu coś na czasie aby mogło posłużyć te kilka lat, myślę że na nowy sprzęt mogę przeznaczyć kilka tysięcy złotych, niestety sam się nie orientuje czym mam się sugerować przy zakupie, będąc w sklepie strasznie spodobał mnie się obraz z tego modelu http://www.agito.pl/telewizor-lg-55-led-ultra-hd-55ub820v/pd/DKMR1BBBM/ jest dosłownie niesamowity jednak chciałbym poznać wasze opinie. Dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i tak wiele wytrzymał... Sam jestem zdania,że nie ma sensu pakować 5 czy 6 tysięcy w telewizor. Da się coś znaleźć w o wiele lepszej cenie. Na stronie:

http://lepsze.co/ranking/telewizory-led/

 

Znajdziecie obecnie zestawienie najpopularniejszych w tym momencie telewizorów led. Sam postawiłbym na ten Sony na 1 miejscu. Bardzo duża przekątna 55 cali, dobra jakość obrazu Full Od oraz cena. Kupisz za 3500 tak więc nie jest to jakiś tam bardzo duzy wydatek. Nie sądzisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja na przykład nie wyobrażam sobie nie mieć w domu telewizora. Może Wam nie przeszkadza oglądanie filmów w komputerze ale sam jestem zdania,że prawdziwa jakość jest na dużym monitorze full hd oraz siedząc na wygodnej kanapie. Warto jest się również zastanowić nad technologią 3d. Wchodzi coraz więcej filmów korzystających z niej. 

Osobiście nie przepadam za filmami 3D oglądanymi w telewizorze. Nie ma to jak IMAX, zaś domowy tv nie jest nawet jego namiastką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jaki model w końcu kupiłeś? Ja też szukałem telewizora, wydałem poniżej 3 tysięcy na Panasonika i jestem zadowolony. Oczywiście zależy kto czego szuka, ale sądzę, że na studencką kieszeń najlepsze będą stare, ale sprawdzone modele, bo porządne nowe mogą być za drogie. Mój to 47as650e Panasonic, jak na razie wszystko z nim w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.