Skocz do zawartości
lazurowy_tulipan

Matematyka na UG

Rekomendowane odpowiedzi

Hej :)

 

Mam pytanko odnośnie tego kierunku na UG :) Bardzo jest ciężko? dużo ludzi odpada po pierwszej sesji? Jacy wgl są wykładowcy? w miare normalni i przyjażni studentom? czy może odwrotnie? jak w ogóle studiuje się na UG? Może jest ktoś tutaj kto studiuje matematyke na ug i mógłby coś opowiedzieć :)

 

Planuje się wybrać w tym roku na tą uczelnie, jest to moim marzeniem :) ale nie jestem pewna czy dam sb radę :( czy nie jest tam za wysoki poziom jak dla mnie. Do trójmiasta przyjezdza dużo młodzieży, więc pewnie jest "mały wyścig szczurów" :P

 

Z góry dziękuje za jakiekolwiek opinie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, 

 

Jeśli chodzi o Trójmiasto to moim zdaniem jest to jedno z najlepszych miejsc do studiowania w Polsce, wyścig szczurów mniejszy niż w poznan.studia.net czy Warszawie, a możliwości takie same albo i większe. Wydział matematyki, fizyki i studia.net/informatyka na UG mogę śmiało polecić. Na matematyce nie jest ciężko jeśli dobrze zna się matmę. Dodatkowo wykładowcy bardzo pomagają i jeśli ktoś ma kłopoty z czymś to śmiało może się do nich zgłosić.  

 

Tutaj masz taką pigułkę o samym Wydziale:

http://www.studia.net/uczelnie-studia/6355-uniwersytet-gdanski-wydzial-matematyki-fizyki-i-informatyki

 

Naprawdę mogę się wypowiedzieć tylko w superlatywach na temat studiowania matematyki na UG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeśli chodzi o specjalnosc, matematyka ekonomiczna? po ekonomii teraz juz szału nie ma, więc czy byłby to dobry wybór? niestety na ug na pierwszym stopniu jest tylko spec ekonomiczna lub nauczycielska - nauczycielka nie moglabym byc :P takze odpada, stad moje pytanie, jaka przy takim kierunku specjalność byłaby lepsza? ekonomiczna, finansowa, a moze informatyczna? po której moge miec wieksze mozliwosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm a jak wygląda ten kierunek na specjalności nauczycielskiej? w sensie takim, że po moge tylko i wyłącznie uczyć w szkole? Jestem juz wrzucona do worka "nauczycieli" ? czy jednak można coś innego robić? chodzi mi o czysto marketingowo bankowe instytucje, nic zwiazanego z pedagogika :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.