Skocz do zawartości
DanielKeczup

Studia Logistyka?

Rekomendowane odpowiedzi

Elo :)
   Mam 22 lata. Od 3 lat jeźdzę Ciężarówką międzynarodówka. Ciągnik siodłowy + Naczepa. Jestem niestety po LO... :( I chciałbym iść na studia. Mam zdaną maturę. Myślałem na temat kierunek logistyka i potem specjalizacje TRANSPORT. Jest Coś takiego ? Oczywiście mówię tutaj, że ZAOCZNIE bo nadal chcę pracować :).

Ktoś coś jakieś wypowiedzi albo coś?

Warto nie warto ? Angielski umiem dość dobrze od 3 lat jeźdzę tą Ciężarówką ale nie myślę wiecznie jeździć... jeszcze tak do 5-8 lat i nara.... A koło 30 by trzeba było rodzinę założyć te sprawy a nie mam zamiaru jeździć..., :D

już 3 lata jak ten pies w budzie mieszkam ale ile można :D Rodzinę kiedyś trzeba będzie założyć

Sam nie wiem co chcę w życie robić :D Ale na pewno do 60 nie chcę jeździć ciężarówką... do 30 MAX  !

ale dalej coś ciężarówkami wysyłanie, rozplanowywanie tras itp to mi się podoba, jako spedytor praca np

Kolega ma ojca który najpierw 10 lat jeździł na międzynarodówce potem rok pracował w biurze skumał o co chodzi w tym i nawet bez studiów założył własną firmę wynajmuje tiry i planuje wyjazdy i fajną kasę trzepie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek logistyka to bardzo dobry wybór, a w Twoim przypadku to już w ogóle, biorąc pod uwagę pracę, którą wykonujesz. 
 
Tu http://www.kierunki.net/logistykaznajdziesz krótki opis tego kierunku i listę uczelni, które go prowadzą. Wiele zależy od tego, gdzie mieszkasz, no i jak masz ustalone wolne z pracodawcą, zjeżdżasz do Polski na każdy weekend? 
 
Co do specjalności, to sporo zależy od uczelni, w Wyższej Szkole Logistyki w poznan.studia.net znajdziesz takie:

O logistyce poczytasz też tutaj: http://forum.studia.net/forum/111-logistyczne/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

        Mieszkam w Krapkowicach ( Woj Opolskie ). Zawsze żjeżdzam Piątek 22.00 plus minus czasami sobota 4 rano ale wyjeżdzam zawsze poniedziałek 6 rano też plus minus. Myslałem Opole albo Wrocław ? Bo z Krapkowic to do Opola mam 20 minut drogi.... Co polecicie ? Zawsze można się przeprowadzić gdzieś :D Maturę zdawałem 4 lata temu. Mam nawet dobrze zdaną bo wiem, że z matmy miałem 92% ale podstawa i Angielski dość dobrze ale to na pewno zaocznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o logistykę to możesz zobaczyć również ofertę UTH w Warszawie (moja uczelnia). Tutaj mamy logistykę międzynarodową oraz logistykę transporu. Wszystko jest opisane na ich stronie internetowej więc nie będę kopiować :) Mam nadzieje, że znajdziesz swoją drogę bo widać, że chcesz, więc powodzenia :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.