Skocz do zawartości
joanna_j

Prawdopodobnie najlepsza baza notatek w Polsce!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Piszę do Was odnośnie serwisu, dla którego nasza firma wykonuje usługi promocyjne. Bemygo.com - bo tak on się nazywa - to według mnie najlepsze miejsce do dzielenia się notatkami ze studiów. Możecie z łatwością dotrzeć do materiałów dodanych przez inne osoby z Waszego roku. Macie również dostęp do materiałów dodawanych przez studentów danego roku rok wcześniej. Możecie sprawdzać na bieżąco informacje dotyczące tych notatek w komentarzach i sami wypowiadać się na temat tych treści. Wszystko to w miłej dla oka oprawie społecznościówki - łącząc konto z Facebookiem od razu podpowiadają się Wam Wasi znajomi :)

Bemygo bardzo dynamicznie się rozwija stawiając sobie za cel bycie najlepszym serwisem do dzielenia się notatkami na świecie.

www.bemygo.com

Pozdrawiam,

Joanna J.

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Działanie 8.1. Dotacje na innowacje - Inwestujemy w Waszą przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wszystko tu jeszcze rozumiem ale prezentuje się ciekawie  :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Jestem na 3 roku (zaraz 4) na UAMie. Mam do wyrównania różnice programowe z ostatnich dwóch lat.   W zarządzeniu dziekana mam zobowiązanie do realizacji wyznaczonych różnic programowych (w zarządzeniu nie ma podanego terminu). Tak właściwie zbytnio mi nic nie wytłumaczono co i jak, po prostu dano mu listę przedmiotów, które muszę zaliczyć. Otrzymałam też zgodę na Indywidualną Organizację Studiów, ponieważ wiele przedmiotów się na siebie nakładało (studiuję zaocznie).   Zaliczyłam już znaczną większość tych przedmiotów, ale okazało się też, że muszę zaliczyć też dwa przedmioty, które nie są już realizowane na tym kierunku na żadnym roku. Dostałam informację od koordynatora, że muszę się dowiedzieć czy są osoby realizujące ten przedmiot i zaliczyć go indywidualnie. Obawiam się, że nie zdołam w terminie ich zaliczyć.    Czy na UAM jest możliwość zaliczenia przedmiotów z wyrównania różnic programowych w następnym semestrze w kolejnym roku akademickim? 3 rok mam zaliczony, pozostały tak naprawdę tylko te nieszczęsne dwa przedmioty.  Pisałam już do dziekanatu, ale może tutaj szybciej otrzymam odpowiedź.
    • Witam, Mam kłopot z wykładowcą. Otóż, w tym roku niestety nie udało mi się zaliczyć 2 przedmiotów i byłem zmuszony wziąć warunek. Poszedłem do dziekanatu z wnioskiem, jednak zostałem oddelegowany z powodu niezaliczenia jeszcze 1 przedmiotu. Jednak w sprawie tego przedmiotu kontaktowałem się parę dni wcześniej, jeszcze w czasie sesji egzaminacyjnej, z wykładowcą, który napisał mi, że zaległe pracę (3) mogę wysłać do 27 września (sesja się skończyła 21). Dzisiaj, 26 września, z racji że sesja się skończyła, musiałem się ubiegać o przedłużenie sesji. Do tego potrzebna mi była opinia prowadzącego zajęcia. Pani wykładowczyni za to mi napisała, że nie wystawi mi pozytywnej oceny oraz nie jest w stanie sprawdzić mi tych prac, mimo iż w sesji mi napisała, że mam niby czas do jutra.  Chciałbym się więc zapytać, czy jest jakaś podstawa prawna lub czy napisanie skargi do dziekana/rektora da jakiś rezultat? Nie będę powtarzać roku z powodu jej widzimisię.    Z góry przepraszam za chaotyczność, jednak piszę pod wpływem emocji. Na jakiekolwiek niejasności będę odpowiadał w komentarzach. 
    • Witam. Zastanawiam się nad wyborem specjalizacji na studiach magisterskich. Ukończyłam na UŁ kierunek "Informacja w środowisku cyfrowym, spec. Zarządzanie informacją" (kierunek trochę o infobrokerstwie, Social Media, architekturze informacji itp.). Chcę iść na Zarządzanie II stopień na Społeczną Akademię Nauk, natomiast nie mogę zdecydować się na konkretny profil, a trzeba go wybrać już przy rekrutacji.  1. E-biznes i profesjonalna komunikacja 2. Menedżer organizacji Czy wybór specjalności ma duże znaczenie? Jeśli tak, który z tych profili jest bardziej "szerszy" i przyszłościowy? E-biznes zdecydowanie łączy się z kierunkiem, który ukończyłam na licencjacie, natomiast wydaję mi się, że jest mocno skategoryzowany i nie do końca chcę uczyć się tych samych informacji. Zależy mi na czymś ogólniejszym, ale Menedżer organizacji odnoszę wrażenie, że jest mało przyszłościowy. Jest jeszcze trzecia specjalizacja "Logistyka w zarządzaniu", w mojej miejscowości jest dużo firm logistycznych, ale nie chcę w przyszłości pracować na produkcji. Jakie są Wasze odczucia?   
    • Hej mam na imie Katarzyna lubie te forum bo znalazłam tu w przeszłości wiele wątków które mi pomogły polecam każdemu!!
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.