Skocz do zawartości
Kaja Metrowska

Co sądzicie o papierosach elektronicznych?

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że elektroniczne są jeszcze bardziej szkodliwe niż zwykłe, bo paląc je wdychasz jakieś mieszanki chemiczne, których skutki oddziaływania na organizm wypłyną pewnie po latach...

Trzymam kciuki za rzucenie, ale może innymi metodami:)

Moja mama, która paliła 50 lat, obiecała wnuczkowi że rzuci i poszła na jakieś magnesy. Przed seansem musiała wypalić papierosa i niedopałek trzymać w ręku przez cały seans. Nie pali już 2 lata!!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od jakiegoś czasu palę i powiem Ci,ze nie jest źle. Rzucałem palenie bardzo długo, było mi jednak ciężko tak od razu przestać. Dopiero dzięki papierosom elektronicznym byłem w stanie pokonać ten nałóg. Który wciąga jak cholera jasna...

Obecnie palę papierosy Sensation ( liquidy czyli zapasik kupuję tutaj: http://www.wapershop.pl/). Jak kupujesz w sklepach internetowych nie jest to takim dużym wydatkiem - szczególnie w porównaniu do tego ile wydaje się na tradycyjne fajki paląc dziennie paczkę albo dwie.

Nie trujesz również otoczenia oraz siebie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja lubię palić elektronicznego, to całkiem inny klimat niż przy normalnych fajkach, wszystko wygląda inaczej. Zapach, jakość palenia, no i później nawet ten sam wpływ na palce, skórę... Całkowicie inny temat. Tylko ja jestem cały czas nowa w temacie i też zaczęłam od porządnego fajka od Vilt - sami sobie porównajcie jak to wygląda przy innych papierosach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście zauważyłem, że w związku z ze zmianami w przepisach dotyczących palenia w pubach, barach i tym podobnych, ludzie zaczęli palić mniej.

A z drugiej strony jest moda na elektroniczne papierosy. Niektórzy na pewno przeginają i palą wszędzie gdzie popadnie. Mam znajomych, którzy palili e-papierosy nawet w pracy przy biurkach. Ale są też plusy palenia elektronicznych papierosów , których sam od jakiegoś czasu doświadczam po kupieniu.... Po pierwsze - nie śmierdzę tak jak po paleniu zwykłych papierosów. Wspomniane już wyżej palenie w miejscach publicznych, którego nie nadużywam, też jest pewnym plusem. Ale na przystanku już spokojnie można się zaciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.