Skocz do zawartości
Marta Rakowska

Rozwiązywanie zadań online

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystanie z bazy zadań elektroniczych jest dużo wygodniejsze niż w formie tradycyjnej ;)
Wiele studentów korzysta już z tekieh formy nauki. Są bardzi zadowoleni,
Takie zadania możecie znależć na stronie https://www.taskbook.pl/
Rejestracja jest bardzo prosta i nie zajmuje dużo czasu.
Warto poświęcić troche czasu na zadania i potem cieszyć się z dobrych ocen w indeksie ;) Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cudowne rozwiązanie...

i potem nie powiem że nie dość, że studia kończy osoby niedouczone, to jeszcze nie myślące samodzielnie.

Chociaż z drugiej strony podobno po większości kierunków i tak nie ma pracy...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To nie jest tak że taskbook daje gotowe rozwiązanie. Daje przede wszystkim możliwość przećwiczenia jednego zadania na kilku przykładach;  uczy samodzielnego myślenia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja korzystam z kursu e-learningowego i jestem bardzo zadowolona, dużo kursów i szkoleń jest na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Hej chciałam się dowiedziedzieć jaki akademiki polecacie w Krakowie (mam zamiar studiować na UJ  lub UP) zależy mi aby był w miarę spokój (jak na akademik) i w miarę fajne towarzystwo. 
    • Rodzice rzadko kiedy ogarniają współczesny rynek pracy, ale to zupełnie inny temat. Wszelkie transporty itp. to najczęściej, w zależności od wydziału prowadzącego kierunek, nieco okrojona MiBM lub budownictwo. Tutaj, sądząc po środkach transportu w nazwie, jest to pierwsza opcja, czyli zupełnie przyzwoite studia. Swoje zrobiły też absurdy ustawy Gowina, które zakazują prowadzenia więcej niż jednego kierunku o tej samej nazwie i dlatego mamy wysyp "nowych" kierunków. Od kiedy studia przywiązują człowieka do miasta? Jeśli nie wybiera się kierunku związanego z zawodem regulowanym (np. lekarz), to każdy jest tak przyszłościowy, jak bardzo przyszłościowi są jego studenci. Po zdecydowanej większości kierunków, nie wyłączając logistyki, trzeba po prostu mieć jakiś pomysł na siebie, by wkręcić się na pożądane stanowisko. Żyjemy w czasach internetu, więc nic (pominąwszy ewentualne lenistwo) nie stoi na przeszkodzie do sprawdzenia oczekiwań pracodawców przed podjęciem decyzji o studiach. Oczywiście, że można, ale na tym samym poziomie, co absolwent szkoły średniej (policja) lub podstawowej (wojsko).
    • Witaj na forum,  co do wyboru studiów to: - miasto ma znaczenie, ponieważ później jest możliwość podjęcia tam pracy i taki Kraków daje duże możliwości.  - Transport daje największe szanse - bezpieczeństwo ma mało wspólnego z policją,  Jeśli chce iść na studia oficjerskie do policji to szkoła w Szczytnie. Albo iść do policji i później starać się być wysłanym na studia. Polecam https://studia.pl/kierunki/tsl/transport/ https://studia.pl/kierunki/bezpieczenstwo/  
    • Witaj na forum, na forum o tym kierunku jest bardzo dużo a i o samej uczelni też znajdziesz informację, na pewno od tego powinieneś zacząć.  Przesyłam CI też info o samych kierunku; https://studia.pl/studia-na-kierunku-informatyka-i-ekonometria-program-zasady-rekrutacji-i-mozliwosci-pracy/   Jak będziesz miał konkretne pytania to pisz śmiało, chętnie pomogę. Sam kierunek bardzo fajny i godny polecenia. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.