Skocz do zawartości
Danny99

Jakie studia dla moich predyspozycji?

Rekomendowane odpowiedzi

Hej.

 

Mam jeszcze rok do matury, także trochę czasu jest, ale już sie zastanawiam nad swoją przyszłością.

 

Ogólnie to najbardziej w szkole interesuje mnie Geografia, nauka o ziemii itd. jest to dla mnie bardzo ciekawe i chętnie się tego przedmiotu ucze :)

 

Nie lubię za to za bardzo chemii, fizyki i matematyki.

 

Fajnie by było studiować na dobrej uczelni interesuje mnie podkarpacie i małopolska, choć nie wykluczam innych województw.

 

Chciałbym się dowiedzieć jaki kierunek pod względem mojego zainteresowania jest najbardziej perspektywiczny i daje największe możliwości w przyszłości (czyli nie jakieś typowo humanistyczne, po których bardzo ciężko o pracę)

 

Myślałem o czymś na AGH, ale inne uczelnie też bardzo chętnie rozważę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jeszcze sporo czasu, dlatego zachęcam Cie do ogólnego przyjrzenia się jakie są aktualnie oferowane kierunki, być może coś z puli kierunków przyrodniczych by Cię interesowało? Pochodź sobie tutaj http://www.studia.net/ znajdziesz tu możliwość wyszukiwania uczelni województwami, miastami, czy grupami kierunków, aż wreszcie konkretnymi kierunkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybór kierunku studiów czasem wymaga trochę nakładu czasu i energii, a z im większej ilości propozycji będziesz wybierał, tym większe szanse, że znajdziesz coś idealnie pasującego do Ciebie. 

 

 

Tutaj masz fajny wykaz: 

http://www.kierunki.net/przyrodnicze?limitstart=0

 

Trzeba nad tym trochę przysiedzieć, ale, zdaje się, że w wakacje uczniowie mają trochę więcej wolnego czasu :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Sprawdź sobie gry online z kategorii gry przygodowe myślę że tutaj znajdziesz coś dla siebie, ewentualnie sprawdź kategorię friv znajdziesz tam najpopularniejsze gry przeglądarkowe (gry działają też na telefonie) 
    • Ja z kolei lubię gry online na telefonie, często gram w gry logiczne - układam sobie pasjansa albo gram w kulki, spoko opcja jak się nudzi na wykładach hehe 
    • A orientujesz się czy jest może opcja wykupu z wynajmu?
    • Ogólnie obie opcje maja swoje wady i zalety.  Wynajem długoterminowy daje większą elastyczność i mniejsze zobowiązania finansowe, ale nie masz własności auta. Leasing daje możliwość eventualnego wykupu pojazdu, ale wiąże się z większymi kosztami i ograniczeniami. Najlepiej bedzie jesli na spokojnie porównasz sobie poszczególne oferty, zwracając uwagę na koszty, warunki i dostępne modele. No i oczywiście, nie zapomnij skonsultować się z ekspertem finansowym, żeby wybrać opcję najlepiej odpowiadającą twoim potrzebom i możliwościom. Ostatecznie, ważne jest, żeby być świadomym swoich wyborów i decydować na podstawie własnej sytuacji. W przypadku wspomnianego tutaj master1 to firma ma swoje place w wielu miastach, tak więc warto byłoby się przejść na jeden z nich i zobaczyć sobie samochody na żywo.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.