Skocz do zawartości
owuwu

ASP

Rekomendowane odpowiedzi

ASP- uczelnia, w której jeżeli masz talent łączysz przyjemne z pożytecznym, czyli uczysz się malować uwrażliwiając swoją duszę na piękno świata.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy byłam młodsza marzylam, by tam się uczyć ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• miałem identyczny problem i mnie zmusili do angielskiego, ale dali grupę dla początkujących
    • Dzień dobry, w dniu dzisiejszym dowiedziałam się, że mów kierunek nie będzie miał łączonych zajęć z lektoratu wraz z innymi kierunkami, gdyż nasz lektorat ma być nastawiony na "przemycanie języka obcego" dzieciom w przedszkolu i żłobku. W siatce studiów mam zapis "język obcy (do wyboru). Przyznam się szczerze, iż język angielski znam bardzo słabo i boję się, że sobie nie poradzę. Za to język niemiecki znam perfekcyjnie. W siatce studiów mam zapisane, iż owy język obcy to jest konwersatorium. Według zarządzenia, które znalazłam na stronie uczelni wynika, iż w konserwatorium powinno uczestniczyć 20-24 osoby. Wszystko wskazuje na to, iż na moim roku będzie 8 osób chętnych na język niemiecki. Czy zatem skoro w siatce pisze "język obcy do wyboru" uczelnia może nas zmusić do uczęszczania na język angielki z powodu zbyt małej liczby chętnych?
    • Witam, zamierzam studiować kierunek inwestycje i nieruchomości na Uniwersytecie Łódzkim. Bardzo ciężko znaleźć opinie o tym kierunku, szczególnie dotyczące tego uniwersytetu. Chętnie dowiem się jak wyglądają te studia, czy ciężko się dostać i czy są przyszłościowe, pozdrawiam;) 
    • ZACZNIJCIE CZYTAĆ REGULAMIN FORUM!!!!! do licha! po co używasz cytatu post pod postem, wiem co napisałem post wyżej????? Czy to tak trudno, jesteście po maturze, myślcie!   Przeniosą CIę ale musisz nadrobić różnice programowe.  Poziom jest zbliżony.  Stypendium tak. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.