Adnan Opublikowano 5 Grudnia 2025 Udostępnij Opublikowano 5 Grudnia 2025 DEPILACJA LASEROWA Co myślimy? Któraś z was robiła? Jak efekty? Warte swojej ceny? Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...
Montr Opublikowano 8 Grudnia 2025 Udostępnij Opublikowano 8 Grudnia 2025 Zbawienie. Jestem zachwycona. Skóra bez zbędnego owłosienia już od roku. Raz na 6 miesięcy zabieg przypominający. Bez papieru ściernego na skórze, bez wrastających włosków, bez podrażnień, bez zapalenia mieszków włosowych, bez konieczności golenia się co 2 dni, bez konieczności pakowania golarki na wyjazdy. Polecam. Natomiast posiadaczki włosów blond moga być niezadowolone. w telegraficznym uproszczeniu: wiązka lasera dociera do cebulki włosa i jest pochłaniana przez melanocyty, czyli komórki barwnikowe regulujące kolor włosów. W procesie uwalniania energii cieplnej, cebulka zostaje zniszczona i włos przestaje rosnąć. Niezbędna jest do tego wyżej wspomniana melanina, a przy włoskach blond niestety nie ma jej zbyt wiele. Dlatego u blondynek zabiegi mogą być nieefektowne. MOgę też od siebie polecić tutaj profesjonalny gabinet depilacji laserowej w Warszawie https://estebelle.com.pl/ Mają tam dobre urządzenie tak więc możecie liczyć na efekty. Cytuj Odnośnik do komentarza Udostępnij na innych stronach Więcej opcji udostępniania...