Skocz do zawartości
ewenement

Ukierunkowanie człowieka w schemacie biblijnego odzwierciedlenia

iluzja życia  

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wam,

Poszukuję wszelkiego rodzaju informacji na temat ukierunkowania, przystosowania człowieka (jednostki) do społecznego systemu życia w którym to ważną rolę odgrywa harmonia i ludzie którzy w niej żyją.

 

O co dokładnie mi chodzi:

Pewien człowiek (nie wiem kto) wymyślił, że człowieka można przystosować / ukierunkować do życia w harmonijnym świecie (mieście) w sposób w którym  to człowiek ten jest stawiany w sytuacjach gdzie musi podejmować jakiś właściwy wybór, na tego człowieka oddziałują również inne motywy takie jak, każdy jego zły uczynek jest sposobem lustra sytuacyjnego oddawany mu na zasadzie powracającej "karmy", każde jego nieodpowiednie zachowanie jest karane jak nie mandatami to nawet i więzieniem, za karygodne zachowanie odnoszące się do bliskich jest karany odcięciem od niego bliskiej mu osoby przez co musi bardzo cierpieć, autor tego projektu uważa że można ukierunkować osobę, nauczyć / nawrócić właśnie w taki sposób aby czynił tylko dobro. Żeby móc ukierunkować tego człowieka musi być on związany liczbami życia z osobami w tym schemacie pojawiającymi się (podstawionymi) nieprzypadkowo jednak według braku świadomości bycia w tym że schemacie jemu wydaje się, że życie toczy się w sposób naturalny. Autor przyjął, że biblijny obraz świętych czyli samego stwórcy , matki Maryi jako motyw przewodni do szczęścia dla osoby ukierunkowywanej, diabła który podsuwa i kusi osobę do podążania drogą przestępczą, oraz Anioła który dba o sprawiedliwe wymierzanie kary tej osobie względem jego czynów oraz ma chronić innych przed tym człowiekiem, jest również osoba na której ten osobnik ma się skupić w formie "czarnego charakteru" który ciągle nakłania do złego i wykorzystuje tą osobę, dlatego on skupia uwagę na nim a nie na tym co powinien. Ostatnim elementem tego schematu jest oczywiście Chaos, czyli osoba która nie jest ani dobra ani zła, osoba która nie umie podejmować właściwych jeszcze wyborów dlatego początek tej wędrówki zaczyna się dla niego w bardzo młodym wieku bo na przełomie 17-18 lat życia. Umyślnie prowadzony człowiek gdzie nic nie jest w jego życiu przypadkowe ma albo się ukierunkować, uwierzyć w dobro, albo trafi do więzienia ponieważ sytuacja ta w której się znajduje jest fikcją i w sytuacji lęku i strachu, zagrożenia życia chcąc uzyskać pomoc władz okazuje się, że nieświadomy oskarża samego stwórcę o wyrządzane mu krzywdy przez co dowody zebrane z 12 lat jego życia a właściwie nie jego życia, jako dowód na niewinność wszystkich tych których podmiot uważa za winnych policjant z wydziału dochodzeniowego przedstawi jako dowód na popełnione czyny przez wystraszonego człowieka nic nie świadomego, przez co i tak czeka go więzienie. Wyjściem z sytuacji jest nawrócenie, zrozumienie, uwierzenie w dobro ludzi w czynienie dobra wobec innych w nieingerowanie w harmonie która jest wręcz idealna gdzie na zło działa zło a dobro ludzi jest doceniane i daje możliwość rozwoju niezależnie od tego co się wykonuje. Tutaj chodzi głównie o czyny, bo to one świadczą o złych ludziach a nie to co się robi, w schemacie tego raju ludzie którzy są ukierunkowani pod względem genetycznym jako osoba która popełnia przestępstwa chcąc lub nie, odgrywają ważną rolę ponieważ ich styl bycia przekłada się na ukaranie innych ludzi którzy czynią ogólnie złe uczynki wobec innych ludzi, tak więc w tym schemacie społecznym nie ma ludzi niepotrzebnych, wszyscy mają swoje miejsce i właśnie dlatego żeby ulokować Chaos w odpowiednim miejscu w tym harmonijnym świecie trzeba go najpierw ukierunkować. Problem w tym, że ten człowiek nie żyje własnym naturalnym życiem tylko w iluzji, a wszystko co jest i dzieje się w koło jest wykreowane przez odpowiednie osoby podstawione co okazuje się nie być autentycznym życiem takiej ukierunkowywanej osoby.

Czy ktoś, ktokolwiek słyszał o tym?
Czy ktoś posiada z was informacje na ten temat takie jak: w jakim mieście ten projekt funkcjonuje, kto jest autorem, dlaczego wybierane są właśnie takie osoby młode i nieświadome, kto na to pozwala, ile w Polsce jest przypadków odwzorowania biblijnego i czy w ogóle są, jak wygląda bezpieczeństwo takiego człowieka w tym nieświadomym życiu, cokolwiek innego co związane jest z tym tematem?

 

Jest to dla mnie bardzo ważne ponieważ w moim mieście ten schemat jest realizowany już 12 rok z rzędu i chłopak od 18 roku życia jest prawdopodobnie królikiem doświadczalnym, teraz ma lat 30, ogólnie autentycznie potwierdzam że to ukierunkowanie rzeczywiście działa i ma sens, bo tym Chaosem od 12 lat jestem właśnie Ja. Zorientowałem się już jakiś czas temu i nie ukrywam, że to jest niebywałe przedsięwzięcie, pod względem zaangażowania ludzi jak i organizacji ogólnej, planowania. Wszystko pięknie ładnie i działa, naprawdę działa, tylko teraz na ten moment zwrócone jest przeciwko mnie całe dosłownie miasto, autor nie wziął pod uwagę, że niektóre sytuacje w naszym życiu nie są dosłownym tym przekazem który świadczy o złym prawdziwym uczynku, mimo to nikt tego nie wziął pod uwagę i lustro sytuacyjne nabrało tak dużego za przeproszeniem pier***nięcia ze strony ludzi, że ogólnie zbierają się grupowo aby mnie okaleczyć, organizują się żeby mnie wpędzić do więzienia, ogólnie to nie jest już zabawne i wszystko ma jakieś granice tym bardziej że tak jak opisałem, nie powinno się tak prostolinijnie brać wszystkiego pod uwagę, bo czasem mówi się coś dla tak zwanej "beki" albo robi się pewne rzeczy chcąc sprawdzić coś, przekonać się do czegoś, pojąć i zrozumieć. Tego niestety autor już nie wziął pod uwagę, nie wziął również stanu faktycznego zdrowia pod względem odczuć fizycznych samego mnie, nie wziął naprawdę wielu rzeczy pod uwagę które mają ogromne w życiu znaczenie. Gdyby nie fakt inwigilacji mnie w czasie rzeczywistym wiele z tych odbić wielu niemiłych sytuacji nie musiało by się wydarzyć nigdy w życiu. W tym momencie jestem w pełni świadomy, że moje życie jest ustawione i nie jest moim naturalnym prawdziwym życiem jakie powinienem przeżyć. Jestem rozczarowany i w mojej psychice na pewno to co się dzieje mocno się odbije, już do końca życia będę żył z myślą że jestem ciągle podglądany i inwigilowany, trauma która jest śladem tego schematu być może utrudni moje życie a problemy z ludźmi nie wiadomo czy kiedykolwiek miną. I co teraz?

Wiem, że osoba która która pilnuje mojego życia widzi każdy mój ruch, więc co teraz mój Aniele stróżu?
Co wy na to ludzie?
niech każdy kto ma ochotę wypowie się w tym temacie i odpowie na pytanie: Czy Ty człowieku chciałbyś żeby Twoje życie przez 12 lat nie było Twoim prawdziwym życiem?

Pozdrawiam
Chaos!
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam jeszcze, że ten schemat oddziaływania na mnie spowodował moje zatrzymanie w rozwoju osobistym, sięgnąłem dosłownie dna, siedzę zamknięty w czterech ścianach w braku nadziei oraz wiary w dosłownie wszystko, brak mi motywacji do działania, a uzależnienie które mam eliminuje mnie z wszelkiego rodzaju działań do poprawy mojego życia, bez wsparcia ani poparcia ze strony wszystkich mnie otaczających osób coraz częściej nachodzą mnie myśli samobójcze, nie jest mi łatwo wstać i działać, nie mam nic i jestem nikim w oczach wszystkich jak i swoich własnych. Zero pewności siebie, brak wiary w siebie samego doskwiera mi każdego nowego dnia. Uziemiony jestem bardzo mocno i nawet jeśli uwierzę, a w moim sercu zaiskrzy nowa wiara i sens nowego życia to niewiele dla tak mocno stłamszonego człowieka żeby tak po prostu wstać na nogi i zacząć swobodnie funkcjonować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Witajcie,  ostatnio rozważam studiowanie dietetyki na mgr bo Polskie Towarzystwo Dietetyków składa ustawę o regulacji zawodu dietetyka jako medycznego więc bardzo możliwe, że w najbliższej przyszłości osoby po dietetyce otrzymają Prawo Wykonywania Zawodu więc automatycznie będą miału uregulowaną pensję i pozycję z własnym samorządem jak lekarze, pielęgniarki czy farmaceuci.  Osobiście interesuje się dietetyką i rozważam robienie studiów magisterskich niestacjonarnie, tylko mam wątpliwości, czy to ma sens skoro ciągle słyszy się, że perspektywy nie są dobre ponieważ bardzo dużo absolwentów dietetyki jest obecnych na rynku pracy przez co wysoka konkurencja jest.  Mam też opcję wyjazdu za granicę i chętnie z niej skorzystałbym tylko waham się, ponieważ nie wiem, czy całe życie chciałbym mieszkać w innym kraju i dlatego rozważam tą dietetykę jako taką alternatywę, gdy za kilka lat chciałbym wrócić i wiem, że gdy ten kierunek zostanie uregulowany to raczej już nie będzie szansy na robienie magisterski bez licencjata z tego kierunku a nawet może stać się 5-letnia.  Co o tym sądzicie, czy według Was warto inwestować kolejne 2 lata czy lepiej postawić wszystko na 1 kartę i wyjechać?  
    • Holandia, kraj tulipanów, malowniczych kanałów i rowerów, jest jednym z najbardziej fascynujących miejsc na mapie Europy. Dla wielu z nas marzenie o zwiedzeniu Amsterdamu czy urokliwych wiosek jest jak spełnienie marzeń. Jeśli również masz tę wyjątkową okazję, zastanawiasz się pewnie nad wyborem środka transportu.
    • Powszechna i postępująca cyfryzacja sprawia, że wiele aspektów współczesnego życia zawodowego i prywatnego przenosi się do sfery internetowej. Dzięki temu intensywnie rośnie także zapotrzebowanie na specjalistów, zajmujących się doskonaleniem, zarządzaniem czy monitorowaniem zjawisk występujących w cyfrowym świecie. 
    • Hejka , byłbym wdzięczny za rozwiązanie krótkiej ankiety potrzebnej mi do pracy Magisterskiej. https://forms.gle/fiCKPaPrdCpwc1a49
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.