Skocz do zawartości
takecare

Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP

Rekomendowane odpowiedzi

Czyszczenie i regeneracja DPF/FAP

Masz problem z zapchanym filtrem cząstek stałych?

Nie myśl o jego usunięciu!

To nielegalny sposób, który może przysporzyć Ci wiele kłopotów! Pomyśl o profesjonalnym czyszczeniu metodą hydrodynamiczną, które pozwala usunąć nieczystości na poziomie 98%, a więc przywrócić filtr cząstek stałych do stanu zbliżonego do fabrycznego.
Metoda hydrodynamiczna wykorzystuje nowoczesną maszynę, wysokie ciśnienie i środki chemiczne, które wypłukują wszystkie zanieczyszczenia z najtrudniej dostępnych miejsc. Jest legalna, bezpieczna i bezinwazyjna.
Kto może skorzystać z naszej oferty?

Każdy właściciel pojazdu z silnikiem diesla, bez względu na miejsce zamieszkania.

Działamy na terenie całej Polski.

Zamówiony u nas kurier odbierze filtr i przywiezie go z powrotem.

Regenerację części wykonujemy jeszcze w ten sam dzień, w którym ją otrzymaliśmy, dzięki czemu już na 3 dzień od wysyłki filtr jest znów u Ciebie – tylko we właściwym stanie!

https://www.czyszczenie-dpf.com.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam, byc moze jest to zle miejsce na takie pytania ale nurtuje mnie pewna rzecz. Jakie studia nalezy ukonczyc aby pojsc na aplikacje konsularno-dyplomatyczna? Czy isc raczej na prawo, na historie, a moze na lingwistyke stosowana, bezpieczenstwo miedzynarodowe/stosunki miedzynarodowe? Aby "zdac" aplikacje trzeba znac dwa jezyki na poziomie c1 bodajze+studia magisterskie. Szukalam odpowiedzi na roznych forach i na stronie ministerstwa spraw zagranicznych i za duzo sie nie dowiedzialam, raczej same oglnikowe informacje (w temacie jaki kierunek studiow wybrac). Ktos moze studiuje i wybiera sie na taka aplikacje lub wie cos w tym temacie?
    • A skąd wątpliwości, że ktoś nie zagląda? 
    • Hej:) Liczę, ze może ktoś na te forum jeszcze zagląda i uda mi się znaleźć odpowiedż   Moja sytuacja wygląda tak: Maturę pisałam w 2010 roku, na medycyne się nie udało dostać rok później poszłam na studia inżynierskie dziennie. Uzyskałam dyplom inżyniera nie do końca terminowo ;p ( ah ta praca dyplomowa), bo pewnym czasie zaczęłam pracować w zawodzie i robic magisterkę, której nie dokończyłam. Obecnie jestem na 2 roku medycyny, na którą dostałam sie w 2019 roku. Zastanawiam sie czy jest jakaś opcja przeniseinia się na studia medyczne do Niemiec? jak tak jaka jest droga w moim przypadku? Niestety jesli chodzi o niemiecki dopiero "ostro" zaczęłam się go uczyć. Kolejną rzecz, która jest dla mnie dość ważna to czy można liczyć na jakąś pomoc materialną na Uczelni niemieckiej itp? Na maturze zdawałam następujące przedmioty pisemnie: biologia R 73%, chemia R 73 %, fizyka R 46%, matematyka R 56 %, j.ang. podstawowy P %, matematyka P 78 %, język polski P 68%   Patrzyłam też na opcję Erasmusa plus o ile nie wyjdzie z normalnymi "przenosinamy" żeby wyjechać na ostatnie 2 lata ( na magisterskich jednolitych jest to możliwe) i czy wtedy będzie szansa jakaś na podówjny dyplom czy cos takiego?, następnie staż i praktykę?    Jezlei ktoś poratuje informacjami to byłabym ogromnie wdzięczna
    • Przecież wszystko jest na stronie uczelni opisane. Nawet są listy rankingowe.  Biorąc pod uwagę ilość chętnych i miejsc to bardzo trudno się dostać.  Jak widać po rankingu za co są punkty to głównie z portfolio i list motywacyjny. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.