Skocz do zawartości
Blowfish

Terminy zapisu do matury 2020

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. 

Zdałem maturę maju 2019r. i zamierzam przystąpić do niej jeszcze raz, żeby zdać rozszerzenie z matematyki i niemieckiego (nie zdawałem ich w maju). W internecie przeczytałem, że w tej sytuacji nie musze wypełniać deklaracji wstępnej, do 30 września, a wystarczy tylko złożyć tą ostateczną do 7 lutego, zgadza się? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak, tylko śledź termin do kiedy jest w tym roku złożenie ostatecznej deklaracji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Ale czysta informatyka to chyba bardziej na uniwersytecie. Wejdź sobie na studia.pl/informatyka Tam masz oferte różnych uczelni prowadzących ten kierunek
    • CześZałożyłam fanpage dotyczący nauki rachunkowości Chciałabym przekazać wiedzę jak największej liczbie osób, które są tym zainteresowane (na początek na poziomie podstawowym) Jeśli chcesz otrzymywać darmową dawkę wiedzy kilka razy w tygodniu to serdecznie zapraszam Cię do polubienia fanpage! Będzie mi niezmiernie miło! :) https://www.facebook.com/Nauczsierachunkowosci
    • Witam, W tym roku piszę maturę. Chciałbym studiować informatykę tylko nie wiem, które studia wybrać ;/  Z rozszerzeń liczę sobie : matematyka ok80%, informatyka 70%, angielski 65%  Chodzi mi o czystą informatykę i głownie o politechniki jakieś. Którą uczelnie polecacie i czy będę miał mozliwość gdzieś dostać się z takim wynikiem ?
    • Też uważam, że możliwość studiowania on line to nowa możliwość, szczególnie dla tych, którzy nie mogą studiować inaczej. Niedawno na YouTube oglądałam filmiki blogerów o studiowaniu przez Internet na PUW i bardzo mi się to podoba. To, że nie ma możliwości prowadzenia rozrywkowego życia studenckiego, to nie jest najważniejsze. Ze studentami i wykładowcami kontakt jest na platformie i na okresowych zjazdach. Potrzebna jest samodyscyplina, ale myślę, że ludzie, którzy nie mogą studiować stacjonarnie lub studia zaczynają z opóźnieniem, są znacznie bardziej zmotywowani niż ci zaraz po maturze z miast akademickich.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.