Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

Techrepublic

Dołącz do zespołu startupu w Zielonej Górze

Jesteśmy zespołem innowacyjnego startupu. Szukamy współpracowników w Zielonej Górze. Studiujesz dziennikarstwo i potrzebujesz praktyk bądź stażu? Czujesz się dziennikarzem? Nie masz problemów z ciekawym pisaniem w internecie? Znasz podstawowe wymogi wyszukiwarki? Tyle wystarczy. Daj znać (tomasz@techrepublic.pl), spotkajmy się. Może razem wywrócimy do góry nogami tradycyjny sposób przedstawiania informacji!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Tom3k
      Witam
      Mam problem z pisaniem magisterki. Właściwie z pisaniem problemu żadnego nie mam, ale pojawia się on w przypadku przypisu pewnej grupy książek. Otóż w części pracy musiałem posłużyć się encyklopedią PRL, wydawaną cyklicznie przez wydawnictwa podobne do D'Agostini czy Hachette. Kolekcja wygląda tak:
      https://sprzedajemy.pl/multimedialna-historia-polski-tom-3-rozbicie-dzielnicowe-kielce-2-402203-nr37944927

Składa się z 28 tomów, z których każdy ma swoją nazwę odpowiadającą okresowi, o którym opowiada. Cały cykl nazywa się "Od Mieszka I do Jana Pawła II" a przykładowy tom z którego korzystałem to T.28 "Traktory zdobędą wiosnę". Autorem tegoż tomu (jak i praktycznie wszystkich pozostałych) jest M. Borucki. Jak w takim przypadku powinien wyglądać zapis w przypisie?

Borucki M., Traktory zdobędą wiosnę, [w:] Od Mieszka I do Jana Pawła II, New Media Concept, Warszawa, 2009  ???
      Traktory zdobędą wiosnę, [w:] Od Mieszka I do Jana Pawła II, Borucki M. (red.), New Media Concept, Warszawa, 2009 
      Z jednej strony wygląda to trochę jakby to były części jednej książki, a każdy tom to osoba książka. Jednak wszystkie opatrzone są głównym tytułem Od Mieszka... Czy ktoś miał podobne problemy?
    • Przez NowyStudent
      Jak wygląda praca po skończonym UMCS lub PolLub? Czy trudno znaleźć pracę po studiach w Lublinie? Jak z zarobkami?
    • Przez czerwonykubek
      Witam , jestem studentką pierwszego roku zarządzania i inżynierii produkcji wydziału OIZ na Politechnice śląskiej. W jakich firmach/zakładach i na jakich stanowiskach mogę szukać stażu lub pracy na wakacje ? Co w ogóle można robić w trakcie trwania tego kierunku żeby zwiększyć swoje kwalifikacje ? Ew. na jakie kursy/szkolenia zwracać uwagę. Proszę o jakieś informacje
    • Przez Angelika.K
      Cześć!
      Obecnie jestem na II roku Fizjoterapii i zaczynam przygodę z pisaniem pracy licencjackiej na temat urazów w paralotniarstwie.I tutaj moja ogromna prośba... Czy jest tu ktoś, kto opracowywał/ opracowuje taki tudzież podobny temat? Chodzi mi o bibliografię z której korzystacie (książki, artykuły, oficjalne statystyki), ponieważ ciężko mi takowe znaleźć.
      Będę wdzięczna za wszelką pomoc i ewentualne rady, co do sposobu czy kierunku pisania.
      Pozdrawiam!