Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przechowalnia Rzeczy Mikro Max Storage Kraków

 

Jesteśmy firmą zajmującą się magazynowaniem i przechowywaniem rzeczy. Osoby prywatne jak i firmy dostarczają do nas swój dobytek o różnych gabarytach.

W naszych magazynach miejsce znajdą te małe jak i te bardzo duże rzeczy.

 

Przechowujemy: Meble, rowery, narzędzia budowlane, sprzęty sportowe, wyposażenia biur, mieszkań i wszytko inne na co nie masz miejsca u siebie w domu czy mieszkaniu.

Ponieważ nasze magazyny są suche, czyste i dozorowane każdy z naszych klientów ma pewność, że rzeczy które u nas składują są bezpieczne w 100%.

 

W naszej ofercie mamy również transport rzeczy. Gdy klienci chcą dostarczyć do nas swój dobytek lub potrzebują go od nas odebrać możemy zrobić to za nich, wystarczy podczas rozmowy telefonicznej lub wiadomości sms lub e-mail poinformować nas o chęci skorzystania z usługi transportu.

 

Jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla osób, które przeprowadzają remont domu lub mieszkania, wyjeżdżają na dłuższy czas lub krótki okres. Jesteśmy dla wszystkich, ktorym potrzebna jest dodatkowa przestrzeń. Skontaktuj się z nami w celu dokładniejszego poznania oferty

 

 

Dzień przed planowaną wizyta prosimy o kontakt.

Przechowalnia Rzeczy Mikro Max Storage

ul.Henryka Pachońskiego 9

e-mail: mikro.max.storage@op.pl

http://przechowalnia-rzeczy-krakow.pl

kontakt: +48 732 839 776

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechowalnie Mikro Max storage, mogę szczerze polecić. Nie jest to wielka korporacyjna firma za co jeszcze bardziej polubiłem to miejsce, a raczej średniej wielkości firemka szanująca ludzi.

Do klientów podchodzą  "po ludzku" w bardzo pozytywnym tego słowa znaczeniu. Rzeczy odebrałem od nich wczoraj, po 5 miesiącach przechowywania. Jestem mega zadowolony, więc daję pozytywną opinię.

 

Pozdrawiam

Peace and love :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





  • Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

    • Zapraszam do wypełnienia ankiety https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRtJzhdh7B2ZScwDXJRPwOtQMdcs-dELeMxMi32K4Pa5Vy7g/viewform   Dziękuję za poświęcony czas.
    • Nie potrafię zdecydować się na jeden z kierunków, bo obawiam się kilku rzeczy. Jestem osobą dokładną, sumienną. Nie lubię pracować z ludźmi, w przyszłości wolałabym pracować indywidualnie. Z jednej strony chciałabym ukończyć studia typowo ścisłe/inżynierskie, ale boję się, że nie dam rady i wykończę się przy tym psychicznie. Pod uwagę biorę matematykę/analizę danych/informatykę. Matematykę lubię, ale nigdy nie byłam żadnym pasjonatem czy geniuszem, na rozszerzeniu bez problemu dawałam radę na 4-5, ale to głównie zasługa mojej ciężkiej pracy no i nauczyciela. Teraz boję się, że mogłabym sobie zwyczajnie nie poradzić. Owszem, jestem osobą ambitną i pilną, ale gdy coś mnie przerasta, zwyczajnie wolę odpuścić niż zniszczyć sobie psychikę.  Informatyka jako kierunek wydaje mi się niby łatwiejsza niż matematyka, ale za nią z kolei nigdy szczególnie nie przepadałam ani nie miałam dużej styczności (klasa podstawowa). Rodzina namawia mnie na finanse i rachunkowość, ale perspektywa pracy w banku niezbyt mnie satysfakcjonuje. Mam wrażenie, że studia ścisłe zapewniłyby mi większą stabilność jeśli chodzi o pracę. Nie jestem jednak umysłem typowo ścisłym i stąd moje  wątpliwości. Czy ktoś mógłby doradzić mi coś sensownego w tej kwestii?
  • Najpopularniejsze tematy na forum

×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.