Skocz do zawartości
bockscar

Logistyka a osoba, która nie jest zdolna z matmy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Więc na starcie powiem że jestem osobą uzdolnioną bardziej z kierunków "nieścisłych". Poważnie zastanawiam się nad logistyką ale matematyka w moim wykonaniu to kalectwo. Co prawda zdałem maturę (zdawałem rok temu) z matmy 48% (historia rozsz. 58%, polski rozsz.71 podst. 70%)  ale obawiam się maty na studiach. Poszedłem na historię ale mi się nie spodobało a że perspektyw po tym brak nie chciałem się męczyć. Nie chciałbym żeby studia były dla mnie udręką. Z drugiej strony kierunek logistyka to bardzo uniwersalny kierunek i do służb mundurowych i do prywatnych przedsiębiorstw. a celuje właśnie w słuzby mundurowe. Powiecie masz przecież bezpieczeństwo wewnętrzne (lub na niektorych uczelniach narodowe) tylko że wydaje mi się to bardzo ograniczonym kierunkiem. W przypadku gdy nie dostanę się do np policji wszystko inne jest dla mnie "zamknięte" . Są jacyś humaniści na logistyce ? jak sobie radzicie z matmą i innymi ścisłymi przedmiotami  ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunek logistyka to niestety kierunek ściśle matematyczny. Poza samą matematyką, która naprawdę jest na wysokim poziomie jest też statystyka i sama kierunek logistyka. Bez dobrych umiejętności z matematyki będzie ciężko. Chcesz iść do policji idz na studia na bezpieczeństwo wewnętrzne do Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie, tylko na chwilę obecną przyjmują samych policjantów na służbie. Czyli najpierw musisz się dostać do policji a później zostać wysłany na studia. 

 

Możesz też wybrać Akademię Marynarki Wojennej w Gdyni i zrobić tam studia humanistyczne cywilne wtedy będzie większa szansa na pracę w służbach mundurowych na stanowisku administracyjnym 

 

Tutaj znajdziesz pełną ofertę takich studiów:

http://www.studia.net/uczelnie-studia/5730-akademia-marynarki-wojennej-im-bohaterow-westerplatte-w-gdyni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.