Skocz do zawartości
majaliza

Skarga na prowadzącego zajęcia

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, postanowiłam napisac tutaj, poniewaz moze poradzilibyscie mi w pewnej sprawie. Konkretnie :
studiuję medycynę weterynaryjną na 1 roku. Przez ten rok mielismy taki przedmiot jak anatomia ( na tle reszty przedmiotów był chyba najważniejszy ). Moja grupa i grupa koleżanki dostała pewną prowadzacą zajecia . I tu sie pojawia problem. Kobieta ta była świeżą prowadzącą na naszym kierunku - od paru lat uczyła na jakimś tam  kierunku, a w październiku 2014 zaczęła tez na weterynarii, czyli byliśmy jej pierwszymi na tym kierunku. Ona z wykształcenia jest biologiem i ma uczyc tak powazny kierunek jak weterynaria  :o ??? Reszta prowadzących anatomie byli weterynarzami. Ale postanowilismy dac jej szanse. Od pierwszych dni faworyzowała tą drugą grupę i na głos to zaznaczała . W samej naszej grupie tez miała osoby, które lubiła i one wszystko zdawały w 1 terminie, a miała tez 2-3, które za kazdym razem ulewała. Ona sama nie umiała tego czego miała nas uczyc. Omawiając mięsnie poprosilmy ją o omówienie ich - zrobiła to 3 razy i za kazdym razem inaczej.... Najczesciej kazała nam pracowac z ksiązkami " bo ja chcę zeby Państwo nauczyli sie pracy z atlasem" , a dlaczego to robiła? bo sama nie wiedziała o czym mówić. Od znajomych z innej grupy ( mięli inną prowadzącą) dowiedzielismy sie ze ta nasza chodzi do nich na zajecia i sie doucza od ich prowadzącej . Jak zaczelismy prace na preparatach ( czyli kroiliśmy psy ) to ona musiała nam odpowiednio rozkroić psa. Zrobiła to tak, ze jak pokazaliśmy tego pokrojonego psa innej osobie to  mina wyrazała wszystkie emocje -  źle pokroiła, przez co my prawie nic nie mogliśmy zobaczyc w tym ciele. . Duzo jeszcze by opowiadac o niej, ale nie chce zajmowac wam czasu  ;)  Szefa zakładu anatomii pozwolił nam przychodzic do siebie na konsultacje i się uczyc.

Teraz juz przedmiot skończyliśmy i chcemy napisac skargę na tą prowadzącą, bo ona nie powinna uczyc tak waznego kierunku i przykre by było, gdyby przyszłoroczni studenci tez ją dostali :cry:
Poradźcie jak mamy napisac skargę, co w niej ując i do kogo ją wysłać ?
Dzieki z góry i pozdrawiam   :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką skargę musicie skierować bezpośrednio do Dziekana głównego wydziału, ponieważ to on odpowiada za zatrudniane osoby. 

 

Dobrze by było gdybyście zebrali pod skargą podpisy wszystkich z grupy oraz najlepiej kierownika zakładu lub innego prowadzącego zajęcia. 

W skardze najlepiej opisać zaistniało sytuację wraz z bardzo wieloma szczegółami - to gdzie się myliła i jak się myliła i do czego to doprowadzało. Dobrze też wybrać się na wstępną konsultacje z dziekanem lub zlożyć mu to pismo osobiscie podczas jego dyzuru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że wysyłanie czegokolwiek anonimowo to nie jest dobry pomysł, jeśli chcecie wygrać to musicie wysłać skargę oficjalną. 

Jeśli się dowie, że została wysłana skarga anonimowo to będzie się mścić na tych co będzie ich podejrzewać. A i tak anonimowa skarga nic nie da. Im więcej ludzi ją poprze tym lepiej dla Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.