Skocz do zawartości
mosqito

Wznowienie na innej uczelni... beznadziejny przypadek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

mam nadzieję, że może ktoś będzie umiał mi pomóc.

Studia rozpocząłem w 2008r na SGGW w Warszawie. Na początku było całkiem nieźle sporo się uczyłem, nie miałem większych problemów z nauką więc pierwszy semestr zaliczyłem bez problemów. Niestety wtedy, na początku życia w stolicy dała o sobie znać fobia społeczna. Mimo to jakoś sobie z tym radziłem. Na drugim semestrze też nie było najgorzej. Wtedy było już odpowiednie towarzystwo do spędzania wolnego czasu ;) , wielu znajomych i pierwsze sporadyczne opuszczanie zajęć. Mimo to drugie półrocze też zaliczyłem ale z jednym już warunkiem. Niestety później było już coraz gorzej. Ciągłe imprezy, dość częste absencje zajęć, wtedy trochę się pogubiłem zacząłem wątpić w sens swojego studiowania i właściwie żyłem sobie z dnia na dzień nie matrwiąc się o przyszłość. Pod koniec pojawiła się depresja i pogłębiła fobia. Żeby nie przeciągać, koniec końców zaliczyłem cztery semestry i dwa razy repetowałem cały semestr. W końcu przez pewien warunek z warunku zostałem ostatecznie skreślony z listy studentów. Nie mam więc żdnych szans na przywrócenie, chyba że rozpoczął bym naukę od nowa.

Teraz już wiem jak bardzo byłem głupi i nieodpowiedzialny i jak wiele szans i możliwości zmarnowałem. Zrozumiałem też jak bardzo zależy mi jednak na skończeniu studiów na swoim kierunku.

Tutaj pojawia się moje pytanie do Was bo może ktoś będzie się trochę orientował. Czy mając zaliczone powiedzmy te cztery semestry była by możliwość przywrócenia mnie na takim samym kierunku w innej uczelni pomimo skreślenia mnie na tej pierwotnej. Albo chociaż, żeby mi uwzględnili ze dwa pierwsze :wacko:

Będe bardzo wdzięczny za wszelkie informacje.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.