Skocz do zawartości
Magda92

Praca licencjacka - pomoc

Rekomendowane odpowiedzi

Pod koniec kwietnia muszę oddać pierwszy rozdział mojej pracy licencjackiej na temat "Nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne jako jeden z czynników ryzyka chorób skóry". Krótko mówiąc pisanie pracy mi nie wychodzi, codziennie wracam po pracy, jestem zmęczona i odkładam pisanie pracy na następny dzień, i tak w kółko. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam napisać tę pracę samodzielnie, ale chyba nie dam rady. Już nawet myślę nad skorzystaniem z pomocy kogoś, kto zajmuje się pisaniem prac licencjackich profesjonalnie. Myślałam o serwisie http://www.iprace.pl

Czy ktoś z Was korzystał  z ich oferty? Jak to wygląda cenowo i jakościowo? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod koniec kwietnia muszę oddać pierwszy rozdział mojej pracy licencjackiej na temat "Nadmierna ekspozycja na promieniowanie słoneczne jako jeden z czynników ryzyka chorób skóry". Krótko mówiąc pisanie pracy mi nie wychodzi, codziennie wracam po pracy, jestem zmęczona i odkładam pisanie pracy na następny dzień, i tak w kółko. Zdaję sobie sprawę z tego, że powinnam napisać tę pracę samodzielnie, ale chyba nie dam rady. Już nawet myślę nad skorzystaniem z pomocy kogoś, kto zajmuje się pisaniem prac licencjackich profesjonalnie. Myślałam o serwisie http://www.iprace.pl

Czy ktoś z Was korzystał  z ich oferty? Jak to wygląda cenowo i jakościowo? :)

Polecam http://www.redaktor-online.pl. To sprawdzony i profesjonalny serwis, proszę wejść na stronę i porównać ją z innymi podobnymi. Znajdzie tam Pani wszystkie potrzebne informacje i na pewno pomoc w przygotowaniu swojej oryginalnej pracy. Można zamówić tylko jeden rozdział, a potem samemu spróbować opracować dalsze części. Praca licencjacka jest o tyle trudna do przygotowania dla studentów, że trzeba ją pisać w czasie, kiedy odbywają się normalne zajęcia, kolokwia i egzaminy, a jeśli dodatkowo się pracuje, to faktycznie nie ma się zbyt wiele czasu. Zapraszam do kontaktu, na pewno pomożemy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja skorzystałem z gotowej pracy i na jej podstawie napisałem swoją. Bardzo ułatwia to pisanie. Ja czerpałem wskazówki z tej pracy: http://www.pracedyplomowe.edu.pl/6331-praca-powiat-jako-jednostka-samorzadu-terytorialnego-na-przykladzie-powiatu-krapkowickiego.html. Ale myślę, że znajdziesz tam coś dopasowanego do Twojej pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej piszę pracę licencjacką (a raczej staram się napisać plan i coś mi nie idzie) na temat "Wzory osobowe dzieci w wieku przedszkolnym". Czy mógły mi ktoś coś podpowiedzieć bo jestem zielona, moja promotorka dała nam jakiś wzór, z którego nic nie da się skleić :) a i jeszcze jeśli ktoś zna z jakich książek mogłabym skorzystać to będę bardzo wdzięczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 5 lat pomagam w pisaniu STARANNYCH I SOLIDNYCH prac magisterskich i licencjackich na temat:

- Kierunek ekonomia
- HANDEL ZAGRANICZNY
- TURYSTYKA I REKREACJA
- TRANSPORT I kierunek logistyka

Jestem solidny, rzetelny i na czasie.

Każdego interesanta zapraszam do kontaktu.

Dane kontaktowe:
507 235 653
e-mail: krzycho1127@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej :) Miałam dość duży problem przy pisaniu pracy licencjackiej (śmieję się, że kosztowało mnie to parę siwych włosów) i obiecałam sobie, że nigdy więcej. Przy magisterce skorzystalam z firmy, która pomagła mi  w jej opracowaniu ( wiem, że również pomaga przy kompletowaniu bibliografii) i to był strzał w dziesiątkę. Zero stresów, solidnie i szybko Polecam i podaję kontakt jakby ktoś chciał skorzystać :)  pomoce.dydaktyczne@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.





×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.