Skocz do zawartości
Pedagożka

Studia weekendowe-czy to normalne?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem tutaj nowa. W zeszłym roku zdałam maturę i złożyłam papiery na studia, na które też się dostałam. Jakoś pod koniec września zadzwonili do mnie z uczelni że studia będą odbywały się w trybie weekendowym, co mnie bardzo zaskoczyło, bo ja składałam papiery na studia dzienne. Okazało się, że studia na szczęście są bezpłatne i bardzo podobne do zaocznych, różnią się tylko tym, że na studiach zaocznych są zjazdy co 2 tygodnie, u mnie zjazdy zdarzały się w każdy weekend. Chodzi o to, że tak jakby połączyli grupę dzienną z zaoczną, bo na studia dzienne na ten kierunek złożyło bardzo mało osób. I moje pytanie brzmi: czy to jest normalne? Bo jakoś nie słyszałam żeby na innych uczelniach tak było, że składasz na dzienne, a lądujesz na jakichś weekendowych. :unsure: W tym roku na uczelni startuje nowy kierunek i jest taka sama sytuacja. Studiowałam rok w takim trybie, teraz będzie drugi rok, jednak ostatnio poważnie zastanawiam się na przeniesienie się na studia dzienne, ale boję się, że znowu jak złożę na dzienne na inny kierunek, to znów tak zrobią. Moim zdaniem to jest niesprawiedliwe w stosunku do tych, którzy chcą studiować dziennie, a muszą się dostosować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.




×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.