Welcome to Forum.Studia.net

Witamy na Forum.Studia.net, jedynym miejscu w internecie, w którym znajdziesz wszystkie, niezbędne informacje oraz ciekawe poradniki na temat matury, kierunków studiów oraz pracy i kariery zawodowej.

Jeśli chcesz brać czynny udział w ciekawych dyskusjach, to zachęcamy do rejestracji!

MlodyKurczak

Matematyka PRZ - opinie

Czy jest tu ktoś, kto uczęszczał na matematykę na tej uczelni. Najbardziej zraza mnie fakt, że jest jedna specjalizacja - matematyka w ekonomii. Ale chętnie poczytam Waszych opinii

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

a do czego Ci potrzebna specjalizacja?

Ona właściwie nic nie wnosi nowego, szczególnie na 1 stopniu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi o to, że tutaj matematyka jest nastawiona na ekonomię bardziej i chciałem się dowiedzieć od kogoś, kto studiuje tutaj opinii na ten temat. Może spróbuję, jeśli będzie inaczej niż myślę :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Lukas Duszak
      Witam serdecznie!
      Jestem na III semestrze studiów informatyki. Piszę temat w celu uzyskania informacji o tym czy te studia trzeba robić aby tylko uzyskać tytuł i dokument nie patrząc w ogóle na oceny byle by tylko nie było ocen 2? czy prawie niczego na studiach nie uczą konkretnego tylko wszystko ogólnie i tylko trzeba to po prostu zaliczyć? Czy po studiach zabrać się za samemu za jakiś konkretny język programowania czy jeszcze coś więcej robić aby uzyskać z tego stały dochód? proszę o jeszcze więcej informacji jeśli ktoś by posiadał, jeśli uzyskam więcej informacji na ten temat na pewno się przydadzą.. Bardzo proszę o udzielanie informacji.
    • Przez Writeit.pl
      Nasz Zespół – WRITE IT
      Nasz Zespół zajmuje się profesjonalnym wsparciem osób fizycznych, podmiotów rynku MŚP, NGO oraz jednostek organizacyjnych podległych jednostkom samorządu terytorialnego (np. OPS, PCPR). Zespół WRITE IT oferuje szeroki wachlarz usług swoim klientom.
      Prace naukowe i badania
      Od ponad 10 lat Nasz Zespół zajmuje się wsparciem studentów w zakresie redagowania i przygotowywania wzorów wszelkiego rodzaju prac naukowych. Podejmujemy się przygotowania projektu z określonych tematów i dziedzin, na dowolnym poziomie naukowym.
      Nasz Zespół podejmuje się jest także kompleksowego przygotowania oraz zrealizowania procesu badawczego. Mianowicie: przygotowanie podstawowych założeń badawczych, realizacji procesu badawczego w oparciu o ustalone narzędzia, analizy zebranych danych empirycznych oraz opracowania wniosków z dokonanej analizy. Na potrzeby Naszych klientów przygotowujemy także rekomendacje do wdrożenia o ustalone wnioski z analizy danych empirycznych.
      Dzięki profesjonalizmowi, rzetelności, silnej motywacji do działania, ogromnego doświadczenia i szerokiej wiedzy, współpraca z Zespołem WRITE IT przynosi każdemu Klientowi pełną 100% satysfakcję. Zaufało Nam już kilkuset studentów.
      Wsparcie Naszego Zespołu, to Twoje zadowolenie!
       Aktualnie zatrudniamy kilku specjalistów z różnych dziedzin naukowych, przy czym każdy z nich posiada ogromną wiedzę, bardzo dobre przygotowanie merytoryczne oraz bogate doświadczenie zawodowe w zakresie wybranej dyscypliny naukowej. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować w pełni profesjonalną, oryginalną i przygotowaną pod indywidualne zamówienie pracę naukową.
      Materiały naszego autorstwa powinny być wykorzystywane z przestrzeganiem prawa autorskiego oraz art. 272 KK
      Twoje wykształcenie – Twoją przyszłością
      Audyty i akredytacje
      Zespół WRTE IT z powodzeniem podejmuje się także prowadzenia audytów częściowych i całościowych, w tym również audytów ze/w realizowanych projektów współfinansowanych ze środków UE. Dodatkowo, z powodzeniem przygotowaliśmy i wdrożyliśmy kilka akredytacji, w oparciu o wskazane standardy, jak. m.in.: akredytacja SUS 2.0, AKSES, system CRM.

Nasz Zespół składa się z bardzo doświadczonych specjalistów, z różnych dziedzin naukowych, których wiedza, przygotowanie i doświadczenie zawodowe potwierdzają świadczenie usług na wysokim poziomie.
      Więcej o usługach świadczonych przez Nasz Zespół znajdziesz w poszczególnych zakładkach: prace naukowe, procesy badawcze, audyty i akredytacje.

Zapraszam na naszą stronę www.writeit.pl bądź do bezpośredniego kontaktu pod nr telefonu 731-247-847

• Przez Ghorky
      Hej, chciałam spytać, czy mamy tu może na forum osoby, które studiują bądź studiowały informatykę w Lublinie. Jeśli tak, to:
      - która uczelnia? Dlaczego akurat ta? (najważniejsze pytanie, właściwie resztę możecie zignorować...)
      - jak wyglądają studia?
      - akademiki
      Dziękuję za uwagę, dobranoc, mam nadzieję, że ktoś coś napisze
    • Przez Newbie00
      Witam!
      Od przyszłego roku planuję wybrać się na studia. Mieszkam nieopodal Wrocławia/Opola.
      Chciałbym się Was zapytać, studentów, byłych studentów, być może i pracowników o uczelnię WSB. Jest warta polecenia czy to kwestia kierunku?
      Zaznaczam, że jeśli miałbym się na nią wybrać, to na kierunek informatyka zaocznie.
      Proszę o opinię czy porady dot. innych uczelni.
      Pozdrawiam
    • Przez Recovery
      Co uważacie na temat studiów międzynarodowe stosunki gospodarcze a później specjalizacji związanych z handlem czy moze lepeij specjalizacja logistyka miedzynarodowa? ewentualnie jeszcze jakieś studia podyplomowe handel zagraniczny? Czy to będzie dobry kierunek? Czy jest tam ciężko? Studiuje ktoś z was?
      Studiowałam na politechnice i nie dałam rady dlatego wolałabym uniknąć przedmiotów fizycznych i elektroniki no i nie popełnić znowu błędu przy wyborze...bo rok w plecy można być ale 2 już bym nie chciała