Skocz do zawartości
goodluuck

Średnia, a drugi stopień

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, załóżmy że dana osoba skończyła 1 stopień studiów i uczelnia policzyła jej średnią arytmetyczną z pozytywnych ocen (nie licząc dwój). I chce startować na mgr na tym samym kierunku, ale innej uczelni, na której stronie napisane jest, że do rekrutacji potrzebują zaświadczenie o średniej (nie piszą jakiej). I teraz gdy owa osoba dość często miała 2 w pierwszym terminie. To czy lepiej pytać się w nowej uczelni jaka to ma być średnia ? Czy wybrać korzystniejszą opcje nic nie mówiąc ?  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem co to za uczelnia ale do średniej liczą się również 2. 

Powinieneś podać średnia wymagana na nowej uczelni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, tak zrobię. Zależy mi na magisterce na państwowym Uniwerku, a ukończyłem uczelnie niepubliczną, i trochę się boje o przyjęcie z powodu nie za dobrej średniej. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• Witam. Mam dość nietypowe pytanie. Niedawno mój dobry znajomy wystąpił z seminarium duchownego będąc po 5 roku (na 6 roku jeśli dobrze się orientuje są święcenia). W związku z tym zastanawiam się czy miałby on możliwość kontynuowania nauki na jakiejś innej uczelni, tak aby uzyskać np. tytuł magistra i aby te 5 lat nie poszły na marne? Rozumiem, że prawdopodobnie musiałby studiować Teologię dla świeckich i powtarzać 5 rok (+ zdawać jakieś różnice programowe)? Z tym, że takie studia to zwykle studia jednolite magisterskie. Obecnie jest więc bez żadnego tytułu, jedynie z indeksem zdania tych 5 lat w seminarium duchownym. Czy wybór musiałby się ograniczyć do Teologii czy istnieją może jakieś inne/podobne kierunki, gdzie nie byłoby konieczności zaczynania od początku, a możliwość kontynuacji (ew. powtarzania ostatniego roku)? Dziękuję za pomoc i sugestie.
    • Wymieniając płytki w mieszkaniu miałem ogromny problem z znalezieniem fachowca, który zrobi mi to terminowo, tanio a przede wszystkim dobrze. Trafiłem bardzo dobrze, bo oprócz fachowej wymiany doradzono mi gdzie kupić panele o bardzo dobrych właściwościach w atrakcyjnej cenie - gorąco polecam firmę http://after2.pl/
    • Wyszukiwarka w prawym górnym rogu. Wpisz ects i masz tematy. Myślę że znalezienie nie zajmie Ci więcej niż 2-3 minuty.
    • Szukałam i nie znalazłam nic konkretnego poza tym, że ciągle piszesz, że temat wałkowany milion razy... dzięki za pomoc  
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.