Skocz do zawartości
Martyna Jankowska

Konkurs w akademiku czy w Bałtyku - na inteligentne hasło dla SAS Institute

Rekomendowane odpowiedzi

Student, który do 6 czerwca 2016 r. do godz. 24.00 wymyśli najlepsze hasło promujące SAS - wiodącego dostawcę rozwiązań Business Intelligence w Polsce, jedzie na weekend nad Bałtyk z osobą towarzyszącą :) Rezerwacja w hotelu, dojazd, kieszonkowe w pakiecie. Zgłoszenie hasła do konkursu: http://www.sas.com/pl_pl/offers/konkurs-w-akademiku-czy-w-baltyku/index.html   

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• AiR i mechatronika to świetne kierunki do pracy w UR i pokrewnych działach. Nie wiem, czy ten program jeszcze żyje, ale stosunkowo niedawno Politechnika Poznańska z Volkswagenem prowadziła studia dualne właśnie z AiR i mechatroniki, gdzie praktyki odbywało się głównie na produkcji, a nie w biurze konstrukcyjnym.
    • Ale o jednym bodaj wspomniałeś, że ustawiają się do niego duże kolejki.
    • U nas też są technolodzy, konstruktorzy. Pracowałem w firmie automotive gdzie technolodzy i konstruktorzy byli potrzebni, tylko ze taki zespół konstruktorów liczył 8 osób, robili prawie to samo codziennie, nic nowego ambitnego nie dostawali. Dlatego jak ktoś złapał doświadczenia to szedł gdzie indziej. Po za tym to co jest najważniejsze w zakładach produkcyjnych to działy RD, które w Polsce nie są za bardzo rozwinięte. W mojej firmie gdzie np. projektowano silnik, cały projekt pochodził z ich rodowitego kraju natomiast u nas była "produkcja". Spotkałem ludzi po AiR, gdzie zostawali inż procesu. Nie oszukujmy się na AiR jest dużo wiedzy ale żeby iść potem na inż procesu to trochę słabo. Robotyzacja i mechatronika to raczej niemcy, u nas jeszcze się ciągnie na "starym sprzęcie".
    • Witaj na forum.  Na pewno rozszerzona matematyka wystarczy zarówno na Olsztyn, jak i Białystok. Co do kierunku to pojedz sobie na targi edukacyjne. Fajne targi sa tez wlasnie w Lomzy w jednym z liceów. Pojedz na dni otwarte i porozmawiaj ze studentami.  Kierunek powinien wynikać z Twoich zainteresowań więc osobie z zewnątrz trudno powiedzieć który będzie lepszy. 
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.