Skocz do zawartości
loot

Koszty mieszkań w Zielonej Górze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jakie są średnie ceny wynajmu mieszkań w Zielonej Górze? Jakie to ceny za m2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale nie napisałeś, jakie mieszkanie. Bo ceny za 2 pokojowe mieszkanie są niższe niż za 4 pokojowe, prawda? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny są bardzo różne. Wydaje mi się, że za m2 wahają się między 1200 a 1500 - oczywiście już z mediami. Przynajmniej ja mam takie doświadczenia, ale wszystko zależy od tego, gdzie szukasz mieszkania i w jakim budownictwie rzecz jasna.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niektóre mieszkania, w zależności od metrażu i standardu moge miec nawet o wiele wyższe ceny najmu + opłaty osobno.

Opłaty rzadko wlicza się w ogóle w cenę najmu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

• Wypowiedzi z ostatnich 10 dni

• ? Pierwsze słyszę. Nie jest obowiązkowa.
    • Odwołaj się. Nic nie tracisz.
    • Nie mogę być na inauguracji roku akademickiego, a dopiero zaczynam studia, stąd moje pytanie czy Uniwersytecie Śląskim immatrykulacja jest obowiązkowa? Słyszałem że na jakiejś uczelni skreślili gościa z listy studentów przez to że nie przyszedł.
    • Witajcie. Proszę o doradzenie w sprawie rekrutacji online, tj. konkretnie o kierunku informatyka (rekrutacja dodatkowa) - można było wpisać wyniki z matematyki, j. angielskiego i informatyki. Wpisałem ze wszystkich, lecz z dwóch policzyli mi ten mniej korzystny - z matematyki. I nie dostałem się, choć gdyby policzyli z informatyki dostałbym się ze sporym zapasem. Pierwsza myśl: odwołać się. Sęk w tym, że nie pamiętam jak to było - czy zaznaczało się, który wynik ma być brany pod uwagę (w takim razie po co możliwość wpisania wszystkich przedmiotów?)? Niestety nie można nic już tam edytować, żeby sprawdzić czy coś się zaznaczało, a przy nazwie przedmiotu "matematyka" widnieje "x", jakbym ją zaznaczył. Ciężko mi jednak uwierzyć, żebym zrobił coś tak niemądrego i wybrał ten mniej korzystny wynik, więc proszę o pomoc tych, którzy zapisywali się do tej uczelni: czy faktycznie zaznaczało się wynik brany pod uwagę, czy powinna korzystniejszy wynik wybrać komisja? Będę się odwoływał, a nie chciałbym, żeby mi wmówili, że sam wybrałem, jeśli tak nie było, więc bardzo proszę o pomoc.
  • Najpopularniejsze tematy na forum

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.