Skocz do zawartości

Prowork

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  12
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Prowork

 • Tytuł
  Nowicjusz
 • Urodziny 10.05.2005

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 • Lokalizacja
  Warszawa
 1. Islandia Praca Au Pair 2014/2015! Poznaj Islandię i zamieszkaj z islandzka rodziną jako Au Pair. Poznaj codzienne życie w tym niezwykłym kraju, zobacz jaka jest Islandia na co dzień. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodziny islandzkie zapewniają gościnę w swoim domu i przyjazna pomoc w nauce języka i poznawaniu najpiękniejszych zakątków Islandii. Możesz podszkolić angielski czy uczyć się Islandzkiego. Au Pair to program wymiany kulturowej i sposób na życie skierowany do młodych osób na całym świecie! Pracujesz, podróżujesz i uczysz się języków! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić kilka miesięcy w Islandii czy innym kraju – Zostań Au Pair z Prowork! Agencja Prowork organizuje bezpieczne pobyty językowe za granicą od ponad 15 lat!! Jeśli szukasz pomysłu na Twój Gap Year –zostań Au Pair i poznaj świat. Zobacz najlepsze blogi, opinie i relacje Au Pair na www.prowork.com.pl lub profilu Prowork na facebooku. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Islandia ü wiek 18- 29 lat ü komunikatywny angielski ü doświadczenie w opiece nad dziećmi ü zainteresowanie kulturą Islandii, ü osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca, niezamężna i bezdzietna ü ważne: oferty Au Pair Islandia nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Au Pair w Islandii ma zapewnione w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godzin tygodniowo ü 6-12 miesięczny kontrakt z rodziną na pobyt Au Pair w Islandii ü zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie ü kieszonkowe 50 000 ISK/mies. ü płatny urlop 2 tygodnie/rok ü zwrot kosztu przelotu z Islandii do Polski (przy pobytach min. 6 m-cy) ü bezpłatne ubezpieczenie medyczne dla Au Pair + wymagana karta EKUZ Jak zostać Au Pair w Islandii i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Islandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Islandii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Islandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 2. Kończysz szkołę? Wyjazd za granice po maturze? Wyjedź do Irlandii i zostań Au Pair! Au Pair to pobyty językowe u rodzin za granicą w zamian za opiekę nad dziećmi. Zamieszkaj u irlandzkiej rodziny, ucz się angielskiego i poznaj kulturę Irlandii. Wyjazd w ramach programu Au Pair do Irlandii to nie tylko wspaniała możliwość poznania codziennego życia Irlandczyków, ale również nawiązanie wielu nowych znajomości, nauka angielskiego i zdobywanie nowych doświadczeń Jeśli lubisz dzieci, chcesz wyjechać za granicę, skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz wymogi, aby zostać Au Pair. Biuro Au Pair Prowork posiada 15 lat doświadczenia w organizacji pobytów językowych u rodzin za granicą. Dołącz do Agencji Au Pair Prowork na facebooku i bądź w kontakcie z Au Pair na całym świecie. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair: ü wiek 18- 29 lat ü znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego ü doświadczenie w opiece nad dziećmi ü osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna ü ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi. Au Pair w Irlandii ma zagwarantowane: ü pobyty i kontrakty Au Pair 9 -12 miesięczne u rodzin w Irlandii ü zakwaterowanie (własny pokój) i pełne wyżywienie ü kieszonkowe 360-400 Euro/mies. ü opieka medyczna na podstawie karty EKUZ. Jak się zgłosić do Programu Au Pair Irlandia i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Irlandii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Irlandii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Irlandia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 3. Au Pair Hiszpania! Opieka nad dziećmi i nauka hiszpańskiego! Jeśli chcesz zamieszkać w Hiszpanii i poznać codzienne życie w tym kraju – zostań Au Pair. Oferujemy pobyty językowe Au Pair u rodzin w Hiszpanii. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi –mieszkasz z rodziną hiszpańską i chodzisz na kursy językowe! Biuro Prowork od ponad 15 lat organizuje bezpieczne pobyty językowe u rodzin w Madrycie, Barcelonie, Sewilli i innych miastach w całej Hiszpanii. Jeśli planujesz swój gap year i chcesz wyjechać do Hiszpanii - zostań Au Pair! Znajomość hiszpańskiego nie jest wymagana! Zostań Au Pair z biurem Prowork. Aktualne opinie i relacje na stronie Agencji Au Pair Prowork. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Hiszpania: · wiek 18- 29 lat · dobra znajomość angielskiego (preferowana) lub hiszpańskiego · doświadczenie w opiece nad dziećmi · zainteresowanie kulturą Hiszpanii i nauką hiszpańskiego · osoba bezdzietna, niezamężna i niepaląca · mile widziane osoby z doświadczeniem jako au pair w Anglii czy USA. Teraz możesz poznać Hiszpanię i nauczyć się drugiego języka! · Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego. Au Pair w Hiszpanii ma zagwarantowane: √ 9 - 12 miesięczny pobyt u rodziny hiszpańskiej jako Au Pair √ bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie √ Kieszonkowe min 280 Euro/mies. √ opieka medyczna na podstawie karty EKUZ. Jak się zgłosić do Programu Au Pair Hiszpania i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Hiszpanii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Hiszpanii dla każdej kandydatki, m.in. z Madrytu czy Barcelony! Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Hiszpania znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 4. Zostań Au Pair w Belgii! Biuro Prowork poleca pobyty językowe u rodzin w Belgii. Jeśli chcesz uczyć się i pracować w Belgii - zostań Au Pair. W zamian za opiekę nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyżywienie i kieszonkowe 450 euro/mies oraz opłaca dla ciebie kurs językowy i przelot do Belgii! Wyjazdy Au Pair Belgia z Prowork dostępne są przez cały rok – rodziny z Brukseli i wielu miast w Belgii. Planujesz gap year lub kończysz szkołę – Au Pair to najlepszy sposób na naukę języka i podróże! Zobacz najlepsze blogi, opinie i relacje Au Pair na stronie agencji lub profilu Prowork na facebooku. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Belgia: · wiek 18- 26 lat · znajomość w stopniu komunikatywnym j. angielskiego lub francuskiego · doświadczenie w opiece nad dziećmi · osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna Au Pair w Belgii ma zagwarantowane: √ 9 - 12 miesięczne pobyty/kontrakty Au Pair √ bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie √ własny pokój √ kieszonkowe dla Au Pair od 450 Euro /miesięcznie √ bezpłatne kursy językowe (do wyboru j.angielski, francuski, niemiecki) √ bezpłatny przelot z Polski do Belgii √ 2 tygodnie płatnego urlopu √ ubezpieczenie Jak się zgłosić do Programu Au Pair Belgia i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Belgii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Belgii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Belgia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 5. Poznaj Austrię zostań Au Pair, zamieszkaj z austriacką rodziną i naucz się języka niemieckiego! Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Austrii, szkolić niemiecki i podróżować! Jeśli lubisz dzieci, chcesz spędzić rok z austriacką rodziną i uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi, aby zostać Au Pair. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Austria: ü Wiek 18 - 28 lat ü Znajomość niemieckiego lub angielskiego ü Osoba samodzielna, posiadająca doświadczenie w opiece nad dziećmi ü Zainteresowanie kulturą Austrii i chęć zamieszkanie z rodziną w Austrii min. 9 m-cy ü Osoba niepaląca, niezamężna i bezdzietna ü Ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi Au Pair w Austrii ma zagwarantowane: ü 9 - 12 miesięczny pobyt u rodziny jako Au Pair ü Szkoła językowa w rejonie zamieszkania rodziny / zapewniona opłata 50% kosztów 6 tygodniowego kursu języka niemieckiego ü Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie ü Kieszonkowe 483 Euro netto/miesiąc lub 395,31 Euro płatne 15 razy w roku ü Opieka medyczna na podstawie karty EKUZ Jak zgłosić się do programu Au Pair i załatwić formalności: Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Austrii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Austrii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Austria znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 6. Poznaj Skandynawię i zostań Au Pair, zamieszkaj z norweską rodziną i ucz się języka norweskiego! Program edukacyjny Au Pair skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Norwegii i podróżować! Jeśli lubisz dzieci, chcesz spędzić rok z norweską rodziną i uczyć się języka norweskiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi, aby zostać Au Pair. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Norwegia: ü Wiek 18 - 29 lat ü Dobra znajomość angielskiego ü Osoba samodzielna, posiadająca doświadczenie w opiece nad dziećmi ü Zainteresowanie kulturą Norwegii i chęć zamieszkanie z rodziną w Norwegii przez 12 m-cy ü Osoba niepaląca, niezamężna i bezdzietna ü Ważne: oferty Au Pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi Au Pair w Norwegii ma zagwarantowane: ü 12 miesięczny pobyt u rodziny jako Au Pair i praca przy opiece nad dziećmi ü Kieszonkowe min. 5200 NOK brutto miesięcznie ü Zwrot kosztów podróży do Polski po zakończeniu kontraktu Au Pair ü Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i wyżywienie ü Ubezpieczenie medyczne dla Au Pair ü Płatny urlop – 25 dni rocznie ü Bezpłatny kurs języka norweskiego Jak zgłosić się do programu Au Pair i załatwić formalności: Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Norwegii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Norwegii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Norwegia znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 7. Uczysz się włoskiego? Marzysz o podróży do Włoch? Zamieszkaj z włoską rodziną i ucz się włoskiego! Au Pair Włochy to pobyty językowe u włoskich rodzin i nauka włoskiego na kursach językowych! Planujesz gap year na studiach i szukasz pomysłu na wyjazd za granicę? Zwiedzaj, smakuj włoska kuchnię i ucz się włoskiego! Au Pair to najlepszy sposób na podróże i naukę języków! Biuro Prowork od ponad 15 lat pomaga w doborze rodzin na pobyty Au Pair we Włoszech. Oferujemy indywidualny dobór rodzin i pomoc w organizacji twojego wyjazdu do Rzymu, Bolonii, Mediolanu Genui czy innych włoskich miast. Au Pair we Włoszech – szlifuj znajomość włoskiego lub ucz się od podstaw! Jak zostać Au Pair we Włoszech? Zobacz najlepsze blogi i opinie na stronie agencji Prowork. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Włochy z Prowork · Wiek 18- 29 lat · Doświadczenie w opiece nad dziećmi · Komunikatywny angielski lub włoski (znajomość włoskiego nie jest wymagana) · Wymagana opieka nad dziećmi do 30 godzin tygodniowo · Kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, niezamężną i bezdzietną. · Mile widziane osoby z doświadczeniem jako Au Pair w Anglii czy innych krajach. · Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego. Au Pair we Włoszech ma zapewnione √ Pobyt i kontrakt Au Pair z rodziną włoską przez 9-12 miesięcy √ Kieszonkowe dla Au Pair 280-320 Euro/mies. √ Bezpłatne zamieszkanie (własny pokój i wyżywienie). √ opieka medyczna na podstawie karty EKUZ. Jak się zgłosić do Programu Au Pair Włochy i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair we Włoszech. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Włoch dla każdej kandydatki! Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Włochy znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 8. Uczysz się francuskiego? Zamieszkaj we Francji – oferujemy pobyty językowe u rodzin francuskich i kursy językowe! Program Au Pair to doskonały sposób na poznanie języka i kultury francuskiej. Jeśli kochasz dzieci i chcesz spędzić rok we Francji – zostań Fille Au Pair! Prowork od ponad 15 lat organizuje pobyty językowe Au Pair u sprawdzonych rodzin w Paryżu i całej Francji. Planujesz gap year? Kończysz szkołę czy studia – wykorzystaj czas na podróże językowe i spełnij swoje marzenia! Szlifuj język francuski jako Au Pair we Francji. Czytaj najlepsze opinie i blogi na stronie agencji Prowork. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Francja: · wiek 18- 29 lat · komunikatywny francuski lub dobry angielski · doświadczenie w opiece nad dziećmi · osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna · Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego. Au Pair we Francji ma zagwarantowane: √ 9 - 12 miesięczne pobyty/kontrakty Fille Au Pair u rodzin francuskich √ bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie √ własny pokój √ kieszonkowe dla Au Pair od 320 Euro /miesięcznie √ bilet miesięczny na komunikację miejską √ 2 tygodnie płatnego urlopu √ ubezpieczenie medyczne dla Au Pair Jak zostać Au Pair we Francji i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair Francja. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Francji dla każdej kandydatki z Paryża i całej Francji! Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Francja znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair World na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 9. Co dalej po maturze? Studiach? Nauka i praca Au Pair Niemcy 2014/2015. Chcesz podszkolić niemiecki i lubisz dzieci? Zostań Au Pair w Niemczech i ucz się niemieckiego na kursach językowych. Oferujemy pracę Au Pair i bezpłatne kursy językowe w Niemczech! Program Au Pair Niemcy z biurem Prowork to legalne pobyty językowe i dodatkowa praca przy opiece nad dziećmi. Oferta skierowana dla młodych osób, które chcą podszkolić niemiecki i poznać codzienne życie w Niemczech. Posiadamy wiele ofert rodzin z Hamburga, Berlina, Kolonii, Monachium i wielu miast z całych Niemiec! Jak wyjechać jako Au Pair w Niemczech? Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl Czytaj najlepsze blogi, opinie i relacje Au Pair z Niemiec na stronie agencji Prowork! Warunki uczestnictwa Au Pair w Niemczech: · wiek 18- 29 lat · podstawowa znajomość j. niemieckiego lub angielskiego · doświadczenie w opiece nad dziećmi · kandydatka na Au Pair musi być osobą niepalącą, bezdzietną i niezamężną · chęć do nauki i doskonalenia j. niemieckiego Au Pair w Niemczech ma zapewnione: √ 9-12 miesięczny kontrakt na pobyt Au Pair u rodziny √ zakwaterowanie (własny pokój) i wyżywienie √ bilet na komunikację publiczną √ kieszonkowe 260 EURO miesięcznie √ płatny urlop 4 tygodnie/rok √ bezpłatny przejazd z Polski do rodziny w Niemczech √ Teraz Au Pair w Niemczech otrzymuje też 600 Euro/rocznie na kurs j. niemieckiego! √ bezpłatne ubezpieczenie medyczne dla Au Pair. Jak się zgłosić do Programu Au Pair Niemcy i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Niemczech. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Niemiec dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Niemcy znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 10. Prowork Au Pair Szwajcaria! Masz 18- 29 lat? Wyjedź na rok do Szwajcarii! Zostań Au Pair i ucz się niemieckiego. Au Pair Szwajcaria z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Bezpłatny kurs j. niemieckiego i przelot do Szwajcarii dla Au Pair. Roczne kontrakty z rodzinami szwajcarskimi i praca Au pair opieka nad dziećmi. Program Au Pair w Szwajcarii jest oficjalnym programem wymiany kulturowej. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair Szwajcaria 2014/2015. Program skierowany jest do młodych osób - absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Szwajcarii, szkolić niemiecki i podróżować! Jeśli lubisz dzieci, chcesz spędzić rok w Szwajcarii oraz uczyć się języka niemieckiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair Szwajcaria. Ponadto zobacz inne sprawdzone oferty z Prowork dla Au Pair USA i w Europie m.in Au Pair Anglia, Au Pair Francja, Au Pair Hiszpania, Au Pair Włochy i inne kraje gdzie możesz zamieszkać z rodziną za granicą i uczyć się języka obcego. Jak zostać Au Pair w Szwajcarii? Zobacz najlepsze blogi i opinie na stronie agencji Prowork. Warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Szwajcaria ●wiek 18- 29 lat ●znajomość j. niemieckiego lub angielskiego ●doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne) ●kandydat/ka na wyjazd Au Pair musi być osobą niezamężną i bezdzietną Au Pair w Szwajcarii ma zagwarantowane w zamian za opiekę nad dziećmi 30 godz/tydz: ●roczny kontrakt na pracę AU PAIR u rodziny szwajcarskiej ●bezpłatny przelot z Polski do Szwajcarii ●kieszonkowe 700 CHF miesięcznie ●ubezpieczenie medyczne ●bezpłatny kurs języka niemieckiego Jak się zgłosić do Programu Au Pair Szwajcaria i załatwić formalności? Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila na biuro@prowork.com.pl i sprawdź czy spełniasz wymogi dla Au Pair w Szwajcarii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie odpowie na pytania o Au Pair w Szwajcarii oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Szwajcaria. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Zurichu, Lozanny, wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i organizacji wyjazdu.Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 15 lat! Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji zajmujących się organizowaniem wyjazdów wymiany kulturowej Au Pair Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 11. Zostań Au Pair w Anglii i zamieszkaj z brytyjską rodziną Au Pair w UK to idealny sposób na pierwszą pracę za granicą i naukę języka! Jeśli lubisz dzieci i chcesz zamieszkać w Anglii zgłoś się do programu Au Pair w Wielkiej Brytanii. Prowork od ponad 15 lat pomaga w organizowaniu pobytów językowych Au Pair u rodzin w Anglii! Do wyboru oferty Au Pair i rodziny Londyn, Oxford, Cambridge, Kent i wiele innych. Au Pair w Anglii z Prowork to bezpieczne wyjazdy i pobyty u brytyjskich rodzin. Codzienne konwersacje i kontakt z angielskim w naturalnym otoczeniu! Możliwość uczestniczenia w kursach językowych i zdobycia certyfikatu językowego. Rodzina goszcząca zapewnia dla Au Pair pełne utrzymanie - nie musisz się martwic o koszty zamieszkania i wyżywienia. Kilkumiesięczny pobyt u rodziny to gwarantowane korzyści językowe i życiowe doświadczenie na przyszłość! Szukasz pracy? Kończysz szkołę czy studia? Zostań Au Pair w Anglii. Czytaj aktualne blogi i opinie Au Pair na stronie Agencji Prowork. Warunki uczestnictwa w programie Au Pair Wielka Brytania: · wiek 18- 29 lat · komunikatywny angielski · doświadczenie w opiece nad dziećmi · osoba wyjeżdżająca musi być niepaląca oraz niezamężna i bezdzietna · chęć doskonalenia j. angielskiego i gotowość do zamieszkania z rodziną angielską · Program Au Pair nie jest pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu praktycznego podszkolenia j. obcego. Au Pair w Wielkiej Brytanii ma zagwarantowane √ 9-12 miesięczne pobyty i kontrakty Au Pair u rodzin brytyjskich √ zakwaterowanie (własny pokój) i pełne wyżywienie √ kieszonkowe dla Au Pair 70 - 100 funtów tygodniowo/ do 30 godz tyg √ możliwość uczęszczania na kurs j. angielskiego. √ przelot dla Au Pair z Polski do UK opłacony przez rodzinę /większość ofert Au Pair do UK z Prowork zawiera bezpłatny przelot √ ubezpieczenie nie jest zawarte w kontrakcie Au Pair. opieka medyczna na podstawie karty EKUZ lub innego ubezpieczenia Jak zostać Au Pair w Anglii? Jak się zgłosić do Programu Au Pair Wielka Brytania i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Wielkiej Brytanii. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie, odpowie na pytania o wyjeździe oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair Europa. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z Wielkiej Brytanii dla każdej kandydatki. Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Wielka Brytania znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair Europa. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na https://www.facebook.com/Prowork.AUPAIR Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
 12. Kończysz szkołę? Co dalej po maturze? Wyjedź na rok do Ameryki. Zostań Au Pair i ucz się angielskiego w koledżu amerykańskim. Au Pair USA z Prowork to najlepsza oferta na rynku! Teraz w Prowork Au Pair USA roczny wyjazd z pełnym ubezpieczeniem gratis i bezpłatnym przelotem do/z USA! Organizujemy wyjazdy edukacyjne Au Pair od 15 lat! Program Au Pair jest oficjalnym programem wymiany kulturowej zatwierdzonym przez departament Stanu USA realizowanym za pośrednictwem uprawnionych organizacji amerykańskich. Firma Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce prowadzącym nabór do udziału w programie Au Pair USA 2015. Program skierowany jest do młodych osób z całego świata, absolwentów szkół średnich i studentów, którzy chcą poznać codzienne życie w Ameryce, szkolić angielski i podróżować! Jeśli lubisz dzieci i chcesz spędzić rok w USA i uczyć się języka angielskiego skontaktuj się z nami i sprawdź czy spełniasz podstawowe wymogi programu Au Pair USA. Chcesz zostać Au Pair w USA? Zobacz aktualne oferty rodzin z Nowego Jorku, San Francisco i innych miast na stronie Agencji Prowork z Warszawy Warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA: · wiek 18- 27 lat · komunikatywny angielski · doświadczenie w opiece nad dziećmi (opieka w rodzinie, korepetycje, inne) · osoba niezamężna, bezdzietna, niepaląca i niekarana · prawo jazdy · Wyjazdy Au Pair nie są pracą. Są to pobyty wymiany kulturowej skierowane do młodych osób w celu podszkolenia praktycznej znajomości j. obcego Au Pair w USA ma zagwarantowane: √ roczny kontrakt na pracę Au Pair u rodziny amerykańskiej √ 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku √ bezpłatny przelot z Polski do/z USA √ wiza studencka J1 √ kieszonkowe 200 USD tygodniowo czyli 10 000 USD rocznie! √ 500 USD stypendium na kursy językowy w koledżu amerykańskim √ rozszerzone ubezpieczenie (pełne ubezpieczenie bez żadnych dodatkowych opłat!) Jak się zgłosić do Programu Au Pair USA i załatwić formalności Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl lub przyślij do nas maila i sprawdź czy spełniasz wymogi udziału w programie Au Pair w Ameryce. Konsultantka Prowork oddzwoni do Ciebie odpowie na pytania o Au Pair w USA oraz prześle pakiet aplikacyjny dla uczestników programu Au Pair USA. Oferujemy indywidualny dobór rodzin z całych Stanów Zjednoczonych m.in. Nowy Jork, Chicago, Waszyngton, Boston, San Francisco, Los Angeles i wiele innych. Pomagamy w całej procedurze rekrutacyjnej i formalnościach wizowych.Szczegółowe warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA znajdziecie na stronach Prowork w zakładce Au Pair USA. Prowork jest autoryzowanym przedstawicielem w Polsce organizacji amerykańskich działających zgodnie z wymogami Departamentu Stanu w USA. Prowork Au Pair do 15 krajów na świecie! Zarejestruj się na stronie Prowork i śledź aktualności na Facebooku. Dołącz do społeczności Au Pair na świecie! Czekamy na Twoje opinie i zapytania.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.